ULUSAL ETKİNLİKLER

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

31 Ağustos - 01 Eylül tarihlerinde Sapanca - Kırkpınar mevkiindeki parkurda yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonasında takım sıralamasında:U19 Kızlarda Sinop Gençlik ve Spor,U19 Erkeklerde İzmit Süme...

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 Sonuçlandı

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 SonuçlandıKategorilerinde birinci olan kulüpler:C U19 KIZLAR: DENİZCİLERC U19 ERKEKLER: SÜMERSPOR KÜREKKÜÇÜK KIZLAR: SÜMERSPOR KÜREKKÜ...


GENÇLER TÜRKİYE KUPASI KÜREK YARIŞLARI SONUÇLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI KÜREK YARIŞLARI SONUÇLANDITakımlar Puan Sıralamasında:Küçük Kızlarda HEREKE NUH ÇİMENTOKüçük Erkeklerde GALATASARAYYıldız Kızlarda GALATASARAYYıldız Erkeklerde GALATASARAYGenç K...


1. HALİÇ KUPASI

1. HALİÇ KUPASI30 Haziran Pazar günü Haliç'te birincisi düzenlenen "HALİÇ KUPASI" yarışları sonuçlandı.Final yarışlarında Kadınlarda Altınboynuz, Erkeklerde Sümerspor Kürek takımları birinci olurken K...


BAHAR KUPASI YARIŞLARI SONUÇLANDI

26. 05.2019 BAHAR KUPASI YARIŞLARI SONUÇLANDISıralamada Birinci olan takımlar aşağıdaki gibi oldu:Küçük Kızlarda Hereke Nuh Çimento KürekKüçük Erkeklerde GalatasarayYıldız Kızlarda GalatasarayYıldız E...


Kocaeli Kupası Sonuçlandı

Kocaeli Kupası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Koaceli_Kupasi_Sonuclari-2636.aspx...


Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası Sonuçlandı

Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_Federasyon_Kupasi_Sonuclandi-2632.aspx...


Üniversiteler arası Türkiye Kürek Şampiyonası Yapıldı

Üniversiteler arası Türkiye Kürek Şampiyonası YapıldıTürkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 23 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Maltepe parkurunda yapılan Türkiye Üniversiteler arası Kürek Şa...


Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası Start Listesi

Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası Start Listesihttp://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_Federasyon_Kupasi_Start_Listesi-2629.aspx...


Ulusal Egemenlik Kupası Sonuçlandı

Ulusal Egemenlik Kupası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Ulusal_Egemenlik_Kupasi_Sonuclandi-2628.aspx...


Büyükler ve Deniz Küreği Türkiye Kupası Sonuçlandı

Büyükler ve Deniz Küreği Türkiye Kupası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_ve_Deniz_Kuregi_Turkiye_Kupasi_Sonuclandi-2618.aspxBüyükler ve Deniz Küreği Türkiye Kupası Eleme ve 1.Gün Sonuçları i...


BÜYÜKLER ve DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI BÜLTENİ

BÜYÜKLER ve DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI BÜLTENİhttp://www.tkf.gov.tr/img/website/documents/B%C3%BCy%C3%BCkler%20ve%20Deniz%20K%C3%BCre%C4%9Fi%20T%C3%BCrkiye%20Kupas%C4%B1%20B%C3%BClteni%2020...


Akdeniz Kupası Sonuçlandı

Akdeniz Kupası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Akdeniz_Kupasi_Sonuclandi-2600.aspx...


Akdeniz Kupası İlk Gün Sonuçları

Akdeniz Kupası İlk Gün Sonuçlarıhttp://tkf.gov.tr/2/Akdeniz_Kupasi_Ilk_Gun_Sonuclari-2600.aspx...


Akdeniz Kupası Start Listesi

Akdeniz Kupası Start Listesihttp://www.tkf.gov.tr/2/Akdeniz_Kupasi_Start_Listesi-2598.aspx...


KÜREK FEDERASYONU 2019 FAALİYET PROGRAMI TASLAĞI

KÜREK FEDERASYONU 2019 FAALİYET PROGRAMI TASLAĞI ULUSAL YARIŞLAR 2-3 MART 2019 AKDENİZ KUPASI FETHİYE/MUĞLA 23-24 MART 2019 BÜYÜKLER ve DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI SAKARYA 20-21 NİSAN 2019 ULUSAL EGEM...


2018 TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI 8 Aralık 2018 Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Kategori: Küçük Kızlar Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m. 1 Ayşe Baydar Sümerspor Kürek Kulübü 66,740...


TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI START LİSTESİ 8.12.2018 Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Kategorisi: Küçük Kızlar Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü 09:00 1 Nehir Yaprak Hanbay Fenerbahçe ...


BODRUM'DA KÜREK SEMİNERİ

B.A.Y.K. Kürek takımı tarafından düzenlenen Kürek Sporunda Eğitimcinin Eğitimi konulu Workshop'ların birincisi, 4 Kasım günü OASİS Toplantı Salonunda gerçekleşti.B.A.Y.K. Kürek takımından 22 kişinin k...


GENÇLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI 27.08.2017 - Sapanca - Sakarya 1 09:30 Yıldız Kızlar 1x 2000 m. Sonuç Puan 4 Adana Gençlik ve Spor Petek Hepsağ 08.18,01 1 100 3 Galatasaray Sude Doğanay 08.25,73...


GENÇLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI İLK GÜN SONUÇLARI

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI 26.08.2017 - Sapanca - SakaryaYARIŞLARIN SON METRELERİNDEN GÖRÜNTÜLER (Ercüment Onat'a teşekkürler)https://www.youtube.com/watch?v=7hoWXXN98-Q&feature=shareCU...


GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLANDI Puan Tablosu Deniz Küreği U19 Kızlar 1 Galatasaray 300 Puan 2 Sinop Gençlik ve Spor 50 Puan Deniz Küreği U19 Erkekler 1 Galatasaray 300 Puan 2 Fenerbahçe 140 Puan 3 İ...


2017 ANI KUPASI YARIŞ SONUÇLARI

Puan Sıralaması Deniz Küreği Erkekler 1. İznik Spor 27 Puan 2. Altınboynuz 20 Puan 3. Sinop Karadeniz Yelken 12 Puan 4. Hereke Nuh Çimento Kürek 5 Puan Deniz Küreği Kadınlar 1. Altınboynuz 23 Puan 2. ...


GENÇLİK KUPASI KÜREK YARIŞLARI SONUÇLANDI

GENÇLİK KUPASI YARIŞLARI 27.05.2017 - Sapanca 1 08:30 Yıldız Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan 1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan - 7.45.65 1 10 Hilal Kaya - Tuvana Su Dikbayır 4 Şişecam Çay...


GENÇLİK KUPASI KÜREK YARIŞLARI PROGRAMI

GENÇLİK KUPASI YARIŞLARI 27.05.2017 - Sapanca 1 08:30 Yıldız Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan 1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan - Hilal Kaya - Tuvana Su Dikbayır 2 Fenerbahçe Öykü Mızrak -...


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI 14.05.2017 / Sapanca 1 08:30 Deniz Küreği Erkekler C2x 1.Eleme 1000 m. Sonuç 2 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 4.24,89 1 3 Beşiktaş Yaman Koç - Mu...


KÜREK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. GÜN SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI 13.05.2017 / Sapanca 1 09:00 U23 Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan 2 Galatasaray Enes Yenipazarlı 7.28,53 1 100 4 Fenerbahçe Aydın İnanç Şahin 7.33,78 2 70 1 Şişeca...


KÜREK TÜRKİYE BÜYÜKLER ŞAMPİYONASI 13/14 MAYISTA YAPILACAK

PROGRAM:13.05. 2017 Cumartesi08:30 Deniz Küreği Kadınlar C-1x 1. Eleme (Gerekirse)08:35 Deniz Küreği Kadınlar C-1x 2. Eleme (Gerekirse)08:45 Deniz Küreği Erkekler C-4x+ 1.Eleme (Gerekirse)08:50 Deniz ...


Bahar Kupası Kürek Yarışları Sonuçlandı

Bahar Kupası Kürek Yarışları Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Bahar_Kupasi_Yarislari_Sonuclandi!-360.aspx TAKIM SIRALAMASI Deniz Küreği U19 Kadınlar 1. Sinop Gençlik ve Spor 30 Puan 2. İznik Spor 10 ...


BAHAR KUPASI YARIŞ PROGRAMI

29 Nisan 2017 Cumartesi 30 Nisan 2017 Pazar 09:00 Yıldız Kızlar 4x 09:00 Yıldız Kızlar 1x 09:10 Yıldız Erkekler 1x 09:10 Yıldız Kızlar 2x 09:20 Yıldız Erkekler 2- 09:20 Genç Erkekler 1x 09:30 Yıldız E...


TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI 15.04.2017 / Sapanca 1 08:45 Erkekler 1x 1.Eleme 1000 m. 2000 m. Sonuç 4 Fenerbahçe "B" Cavid Efendioğlu 3.26,20 7.42,95 1 1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 3.43,19 ...


TÜRKİYE KUPASI 1. GÜN SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI 14.04.2017 / Sapanca 1 09:00 Deniz Küreği Kadınlar C1x 1.Eleme 1000 m. Sonuç 4 Fethiye Belediye Spor Fatmahanım Gökçe 5.25,51 1 3 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal 5.33,72...


BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI

Kırkpınar-Sapanca14-15 Nisan 2017 PROGRAM: 14 Nisan 2017 Cuma 15 Nisan 2017 Cumartesi 09:00 U23 Erkekler 1x 09:00 Kadınlar 1x 09:10 U23 Erkekler 2- 09:10 Erkekler 1x 09:20 Kadınlar 2x 09:20 Erkekler 2...


Akdeniz Kupası Tamamlandı

Akdeniz Kupası Tamamlandı AKDENİZ KUPASI YARIŞLARI 02.04.2017 - Fethiye 1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan 2 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş 04.06,20 1 10 1 Şişecam Çayırova Oğuzha...


Akdeniz Kupası 2.Gün Programı

AKDENİZ KUPASI YARIŞLARI 02.04.2017 - Fethiye 1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan 1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin 2 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş 3 Fethiye Belediye Spor Mustafa...


Akdeniz Kupası 1.Gün Sonuçları

AKDENİZ KUPASI YARIŞLARI 01.04.2017 - Fethiye 1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan 1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin 4.10,13 1 10 5 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak 4.10,55 2 7 4 Here...


Akdeniz Kupası Start Listesi Belli Oldu!

Akdeniz Kupası Start Listesi Belli Oldu! AKDENİZ KUPASI YARIŞLARI 01.04.2017 - Fethiye 1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan Beşiktaş Ahmet Çakal Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Erdem Yılmaz Herek...


18-19 Mart 2017 Adana Büyükşehir Belediye Kupası Kürek Yarışları Sonuçları

18-19 Mart 2017 Adana Büyükşehir Belediye Kupası Kürek Yarışları Sonuçları ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI YARIŞLARI 19.03.2017 - Adana 1 09:00 Yıldız Erkekler 1x 1. Eleme 2000 m. Sonuç 3 ...


Adana Büyükşehir Belediye Kupası Yarışları 1.Gün Sonuçları

Adana Büyükşehir Belediye Kupası Yarışları 1.Gün Sonuçları ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI YARIŞLARI 18.03.2017 - Adana 1 11:30 Yıldız Erkekler 2x 1.Eleme 500 m. Sonuç 4 Galatasaray "A" Şe...


Adana Büyükşehir Belediyesi Kupası Kürek Yarışları Start Listesi Belli Oldu!

18-19 Mart 2017 günlerinde yapılacak olan Adana Büyükşehir Belediyesi Kupası Kürek Yarışları’nın başlangıç saati09:00olarak değiştirilmiştir. Buna istinaden belirtilen günlerde yapılacak olan Organiza...


MİLLİ TAKIM SEÇME TESTİ SONUÇLARI

24-25 Şubat 2017 tarihlerinde Muğla/Köyceğiz’de yapılan Milli Takım Seçme Testi Yarışları Sonuçları ekte sunulmuştur.http://www.tkf.gov.tr/4/Milli_Takim_Secme_Testi_Sonuclari__24-25_Subat__Koycegiz-33...


SALON KÜREK ŞAMPİYONASI FERDİ SIRALAMA

SALON KÜREK ŞAMPİYONASI 10 Aralık 2016 Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Kategori: Küçük Kızlar Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m. 1 Azra Alkan Sakarya Gençlik Merkezi 67,740 03:4...


SALON KÜREK ŞAMPİYONASI TAKIM SIRALAMASI

SALON KÜREK ŞAMPİYONASI 10.12.2016 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ÇEKMEKÖY KAMPÜSÜ Kategorisi: Küçük Kızlar 1 Sakarya Gençlik Merkezi 03:46,2 03:47,5 03:53,5 11:27,2 2 Şişecam Çayırova 04:12,6 04:27,5 04:40,1 1...


GALATASARAYLI VETERANLAR ÇİFTE BAYRAM YAPTILAR

29 Ekim 2016, birçok yönden anlamlı bir gündü Galatasaraylı veteran kürekçiler için. Önce, Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümüydü. Ulu önderimiz Atatürk bir kez daha coşkuyla, heyecanla, özlemle anılac...


GS web sitesinde yayımlanan şampiyonluk fotoğrafları

GS web sitesinde yayımlanan şampiyonluk fotoğrafları...


2016 KÜREK BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI PUAN DURUMU:

KADINLAR: 1.FB 540, 2.GS-A 376, 3.SAKARYA 120, 4. GS-B 80ERKEKLER: 1.GS-A 1010, 2.FB-A 898, 3.GS-B 186, 4.FB-B 68DENİZ KÜREĞİ KADINLAR: 1.ALTINBOYNUZ 200, 2.SİNOP 50, 3.İZNİK 20DENİZ KÜREĞİ ERKEKLER: ...


2016 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI PAZAR GÜNÜ YARIŞ SONUÇLARI VE PUANLAMA

KADINLAR 1X (UFUK GİRGİN SULHAN KUPASI)1.FB, 2.SAKARYA, 3.GS-A, 4.GS-BERKEKLER 1X1.FB-B, 2.GS-A, 3.FB-C, 4.GS-C, 5.FB-AERKEKLER 2- (ALİ ERÖZTÜRK KUPASI)1.FB, 2.GSHAFİF KİLO ERKEKLER 2X1.GS-A, 2.GS-B, ...


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI CUMARTESİ YARIŞ SONUÇLARI

ÜMİT ERKEKLER 1X1.GS-B, 2.FB-A, 3.GS-A ÜMİT ERKEKLER 2-1.GS-A, 2.FB-A, 3.GS-BÜMİT KADINLAR 1X1.SAKARYA, 2.FB, 3GS-A, 4.GS-BAKADEMİ LİGİ ERKEKLER 2-1.KADİRHAS, 2.ODTÜ, 3.KOÇAKADEMİ LİGİ ERKEKLER 1X1.KO...


2016 KÜREK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

2016 Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Akademi Ligi Türkiye Kupası Final Kürek Yarışları 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde Sakarya-Sapanca/Kırkpınar Mevkii’nde yapılacaktır. Yarışlarda Erkekler Sekiz Tek Düm...


BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI & AKADEMİ LİGİ TÜRKİYE KUPASI 2. ETAP SONUÇLAR

1. GÜN SONUÇLARI ÜMİTLER KADINLAR 1X..1.GS-A, 2.SAKARYA-A, 3.GS-B ÜMİTLER ERKEKLER HAFİF KİLO 2X…1.GS-A, 2.GS-B AKADEMİ LİGİ KADINLAR 2X…1.KOÇ-A, 2.KOÇ-B, 3.KADİRHAS ERKEKLER 2-…1.KADİRHAS, 2.KOÇ 4-.....


BÜYÜKLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI & AKADEMİ LİGİ TÜRKİYE KUPASI 1. ETAP 2. GÜN SONUÇLARI:

BÜYÜKLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI & AKADEMİ LİGİ TÜRKİYE KUPASI 1. ETAP2. GÜN SONUÇLARI:K1X 1.FBK2- 1.FBE1X 1.GS-A 2.GS-B 3.GS-C 4.FB-B 5.FB-A 6.GS-DE2- 1.GS-A 2.GS-B 3.FB-A 4.FB-C 5.GS-DHKE2X 1....


BÜYÜKLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI & AKADEMİ LİGİ TÜRKİYE KUPASI 1. ETAP 1. GÜN SONUÇLARI

ERKEKLERÜMİT ERKEKLER 1X 1.FB-A 2.GS-A 3.GS-B 4.FB-BÜMİT ERKEKLER 2- 1.FB-A 2. GS-A 3.GS-B 4.FB-BÜMİT ERKEKLER 4X 1.FB 2.GSÜMİT ERKEKLER 4- 1.GS-A 2.FB 3.GS-BÜMİT HK ERKEKLER 2X 1.FB 2.GSÜMİT HK ERKEK...


ZAFER BAYRAMI KÜREK YARIŞLARI YAPILDI

İzzet Peşte Su Sporları Kamp ve Eğitim Merkezi’nde Türkiye Kürek Federasyonu, İznik Kaymakamlığı ve İznik Belediye Başkanlığı koordinasyonuyla 16 kategoride gerçekleştirilen yarışlara 9 Takım ve 120 s...


ZAFER BAYRAMI KÜREK YARIŞLARI

Kürek Federasyonu tarafından düzenlenen Zafer Bayramı Kürek Yarşları bugün İznik Gölünde yapılacak.Yarışlar saat 9.00'da başlayacak ve aşağıdaki tekne sınıflarında yapılacak:Deniz Küreği Kadınlar 4x+K...


GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YAPILDI

2016 SEZONU GENÇLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI FİNAL YARIŞLARI SONUÇLARI VE ERTELEME YARIŞLARI TOPLU PUANLAMA SONUÇLARI:"DİKKAT: ŞAMPİYONADAN RESİMLERİ --GALERİ-RESİMLER-- KLASÖRÜNDE BULABİLİRSİNİZ"29 ...


DENİZ KÜREĞİNDE ŞAMPİYONLUK

Sapanca Kırkpınar Parkurunda yapılan Deniz Küreği ve Yıldızlar Erteleme Yarışları yapıldı.Müsabakalar sonunda sporcularımız Erkekler Deniz Küreği kategorisinde Şampiyon oldu.Yıldız Kızlar yarışmaları ...


Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası 2. Etap Yarışları yapıldı.

Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası 2. Etap Yarışları yapıldı.Yarışlara, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Adana Gençlik ve Spor, Sakarya Gençlik Merkezi, İznik, Türk Balıkadamlar, Altınboynuz, Şişecam...