MİLLİ TAKIM SEÇME TESTİ SONUÇLARI

24-25 Şubat 2017 tarihlerinde Muğla/Köyceğiz’de yapılan Milli Takım Seçme Testi Yarışları Sonuçları ekte sunulmuştur.


23-24.02.2017 HEPSİ 1. TEST 3. TEST ORT. BAŞ. SIRA
1 FENERBAHÇE HKEU23 2- FATİH ÜNSAL(71,9)/MERT  KARTAL(71,8) 14:32,2 14:17,1 14:24,6 0
2 GALATASARAY HKEU23 1X ENES YENİPAZARLI(73,4) 15:16,1 15:05,5 15:10,8 -6
3 GALATASARAY HKEU23 1X SABRİ SEVNİŞ(74,5) 15:29,6 15:12,4 15:21,0 -17
4 GALATASARAY GE 1X NAİM TALHA GÜNEŞ 15:40,6 15:22,8 15:31,7 -19
5 FENERBAHÇE U23E 2- GÖKHAN GÜVEN/EREN CAN ASLAN 14:43,3 14:23,0 14:33,1 -21
6 FENERBAHÇE GE 1X AYDIN İNANÇ ŞAHİN 15:42,4 15:24,9 15:33,7 -21
7 GALATASARAY GE 2- BARIŞ ERTÜRK/EMRE OĞUZ 14:57,3 14:52,3 14:54,8 -22
8 GALATASARAY HKE 2- BAYRAM SÖNMEZ(72,0)/NADİR ŞAHİN(72,0) 14:36,4 14:24,5 14:30,5 -24
9 FENERBAHÇE E 1X FUAD RAFAİL 15:03,5 14:55,0 14:59,3 -27
10 GALATASARAY U23E 2- ALİHAN SUNGURLU/UTKU KANIBELLİ 14:42,6 14:39,0 14:40,8 -28
11 GALATASARAY HKE 2- AHMET YUMRUKAYA(71,6)/CEM YILMAZ(71,9) 14:37,4 14:35,5 14:36,4 -30
12 FENERBAHÇE E 2- TOLGA ŞAHİNOĞLU/ONAT KAZAKLI 14:23,7 14:22,5 14:23,1 -31
13 GALATASARAY HKE 1X HÜSEYİN KANDEMİR(74,5) 15:20,6 15:10,9 15:15,7 -31
14 GALATASARAY GE 2- ENSAR YILDIRIM/KEMAL ÖZDEMİR 15:08,2 15:00,9 15:04,5 -32
15 GALATASARAY GE 2- KAAN BAĞ/ÖMER ÖZTÜRK 15:09,3 15:00,0 15:04,7 -32
16 GALATASARAY GE 2- DENİZ EVREN KAYA(75,4)/ENES GÖK(71,4) 15:10,1 15:03,7 15:06,9 -36
17 FENERBAHÇE HKEU23 2- EMRE AÇAR(73,4)/BERKCAN TAMAS(71,6) 15:05,3 15:06,7 15:06,0 -42
18 GALATASARAY GE 2- SERHAT SARPKAYA/ÖMER BASIÇ 15:37,0 15:14,2 15:25,6 -43
19 GALATASARAY HKE 1X ENES KUŞKU(74,7) 15:36,2 15:20,9 15:28,5 -44
20 GALATASARAY E 2- CENGİZHAN SUNGURLU/İSA SAY 14:47,6 14:28,1 14:37,9 -45
21 FENERBAHÇE HKEU23 1X EMRE YİĞİT HAYMANA(74,5) 15:58,9 15:40,9 15:49,9 -45
22 GALATASARAY U23E 1X ÖMER ÖNER 15:48,2 15:30,6 15:39,4 -47
23 GALATASARAY GE 1X SELÇUK KESKİN(71,4) 16:15,6 15:47,7 16:01,6 -49
24 GALATASARAY YE 1X OKAN EMANET 16:48,3 16:14,8 16:31,5 -49
25 GALATASARAY HKE 1X UĞUR ÖZCAN(72,4) 15:43,6 15:26,8 15:35,2 -51
26 GALATASARAY U23E 1X BİLAL KARADEMİR 15:56,8 15:29,6 15:43,2 -51
27 FENERBAHÇE GE 1X HAMZA MERT AVUNDUK(74,3) 16:15,3 15:52,9 16:04,1 -52
28 GALATASARAY YE 1X MİRAÇ CAN ALKAYA(69,5) 17:01,9 16:25,2 16:43,6 -61
29 FENERBAHÇE YE 1X BORA ÖZGE 16:59,0 16:28,2 16:43,6 -61
30 GALATASARAY HKE 2- BURAK ÖZDEMİR(71,8)/ERKAN GÖKTAŞ(74,3) 15:18,6 15:33,8 15:26,2 -62
31 GALATASARAY YE 1X ŞEFİK ÇAKMAK(66,7) 16:58,7 16:31,8 16:45,2 -63
32 GALATASARAY GK 2- BERRE BALTAOĞLU/EDANUR GÖNEÇ 17:32,5 16:47,5 17:10,0 -68
33 FENERBAHÇE GE 1X DORA ÇELEBİ(73,4) 16:35,2 16:13,9 16:24,6 -72
34 FENERBAHÇE GE 1X CEM AVAT(61,8) 16:52,6 16:21,3 16:36,9 -84
35 FENERBAHÇE GE 1X BEHLÜL UYAR 16:52,0 16:27,3 16:39,7 -87
36 FENERBAHÇE GE 1X SAYD UŞURMA DZUMSOY 17:01,5 16:33,2 16:47,3 -96
37 SAKARYA GK 1X ŞEVVAL KOÇ 18:27,8 17:46,5 18:07,2 -96
38 SAKARYA YK 1X AZRA ALKAN 19:00,0 18:24,7 18:42,4 -101
39 GALATASARAY YK 1X MİRAY KASAP 19:00,6 18:38,6 18:49,6 -108
40 GALATASARAY GK 1X MERVENUR USLU(59,1) 18:37,5 18:01,1 18:19,3 -109
41 FENERBAHÇE GK 1X ELİFNUR SURİ 18:41,3 18:17,7 18:29,5 -118
42 SAKARYA YK 1X İPEK BEŞLİ 19:11,9 18:47,9 18:59,9 -118
43 FENERBAHÇE GK 1X DEFNE USTA 18:50,5 18:17,5 18:34,0 -123
44 SAKARYA U23K 2- SEDEF ÖZALP/AYŞE ECE ARTAN 18:00,1 17:39,5 17:49,8 -127
45 GALATASARAY U23K 1X NİSA ARICI 18:36,8 18:05,6 18:21,2 -129
46 SAKARYA YK 1X TUVANA SU DİKBAYIR 19:49,0 18:54,6 19:21,8 -141
47 SAKARYA GK 2- EREM DOMURCUK/SERAP BAŞ 18:54,4 18:19,4 18:36,9 -165

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....