Adana Büyükşehir Belediyesi Kupası Kürek Yarışları Start Listesi Belli Oldu!

18-19 Mart 2017 günlerinde yapılacak olan Adana Büyükşehir Belediyesi Kupası Kürek Yarışları’nın başlangıç saati 09:00 olarak değiştirilmiştir. Buna istinaden belirtilen günlerde yapılacak olan Organizasyon ve Jüri toplantılarının saatleri de 30 dakika ileri alınmıştır. İlgililere önemle duyurulur.



http://www.tkf.gov.tr/2/Adana_Buyuksehir_Belediyesi_Kupasi_Kurek_Yarislari_Start_Listesi_Belli_Oldu!-342.aspx


ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI
YARIŞLARI
18.03.2017 - Adana
1 08:30 Yıldız Erkekler 2x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Tuzla Deniz Yıldızı "B" Tufan Koç - Kerem Dönger    
2 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Murat Emre Aydın    
3 Fenerbahçe "A" Samet Kaban - Seyyit Mert Aydoğan    
4 Galatasaray "A" Şefik Çakmak - Kamil Okan Emanet    
5 Galatasaray "D" Ulaş Kurt - Furkan Kazan    
2 08:35 Yıldız Erkekler 2x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Galatasaray "B" Miraç Can Alkaya - Hasan Alagöz    
2 Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik    
3 Galatasaray "C" Hakan Berk Örkmez - Aziz Donlu    
4 Fenerbahçe "B" Erkan Ömer Üstün - Aras Taşçı    
3 08:45 Yıldız Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "B" Oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem -      
Efe Feza Koca - Hamza Daş
2 Galatasaray "A" Eren Ahmet Kanıbelli - Zafer Yayakervan -      
Yasin Karaömer - Yavuz Selim Köse
3 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Tunahan Albayrak -      
Latif Kaan Türkoğlu - Sadık Ünlü
4 08:55 Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Naim Talha Güneş      
2 Ferdi Hilmi Fatih Örer      
5 09:05 U23 Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat      
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mustafa Efe Ovacık      
6 09:15 Hafif Kilo Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "D" Yiğit Berk Arıcan      
2 Galatasaray "C" Rasim Balcıoğlu      
3 Galatasaray "B" Doğan Gökmen      
4 Galatasaray "A" Selçuk Keskin      
7 09:25 Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Barış Ertürk - Emre Kubilay Oğuz      
2 Gebze Teknik Üniversitesi Berkay Tezcan - Osman Özbayrak      
8 09:35 Hafif Kilo Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Enes Gök - Deniz Evren Kaya      
9 09:45 Yıldız Erkekler 2x     Final     2000 m. Sonuç Puan
           
           
           
           
           
           
10 09:55 Yıldız Kızlar 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Azra Alkan    
2 Sakarya Gençlik Merkezi "C" İpek Beşli    
3 Şişecam Çayırova "B" Zeynep Ece Tilki    
4 Galatasaray "A" Sude Doğaner    
11 10:00 Yıldız Kızlar 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Tuvana Su Dikbayır    
2 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan    
3 Adana Gençlik ve Spor Petek Hepsağ    
4 Galatasaray "B" Esmanur Vardar    
12 10:10 Genç Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ahmet Ensar Yıldırım - Kaan Bağ -      
Ömer Öztürk - Derviş Kemal Özdemir
13 10:20 Genç Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Adana Büy.Şeh.Bel.Kürek "B" Kaan Akıllı - Ali Kağan Kaplankıran      
2 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel      
3 Adana Büy.Şeh.Bel.Kürek "A" İsmail Çetin - Onur Bacaksız      
4 Tuzla Deniz Yıldızı Ataberk Hayata - Eren Yenigül      
5 Galatasaray Naim Talha Güneş - Barış Ertürk      
14 10:30 Genç Kızlar 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Ç. / Adana G.S. Ayşenur Yılmaz - Didem Sürer      
2 Galatasaray Edanur Göneç - Berre Baltaoğlu      
15 10:40 Genç Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi Şevval Koç - Serap Baş      
2 Fenerbahçe "B" Ayça Pamay - Alara Kanlı      
3 Galatasaray Mervenur Uslu - Miray Kasap      
4 Adana Gençlik ve Spor Cansu Demir - Nigar Hatun Demiroğlu      
5 Fethiye Belediye Ece Karakaya - Zeynep Ceylan      
6 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri - Defne Usta      
16 10:50 Akademik Kadınlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Kadir Has Üniversitesi Elpiyde Davul - Sude İdil Demir      
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Duygu Keser - Ayça Sema Arısoy      
3 Koç Üniversitesi Elif Büşra Aslanpay - Gözde Babacan      
17 11:00 Akademik Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Gebze Teknik Üniversitesi Furkan Yıldırım - Alperen Tekin -      
Süleyman Şahin - Şentürk  Şimşek
2 Kadir Has Üniversitesi Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan -      
Levent Örge - Savrun Kanay
3 Koç Üniversitesi Caner Çelik - Furkan Camcı -      
Abdullah Salih Budan - Kaan Kanlı
18 11:10 Yıldız Kızlar 1x     Final     2000 m. Sonuç Puan
           
           
           
   


     
           
           
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI
YARIŞLARI
19.03.2017 - Adana
1 08:30 Yıldız Erkekler 1x     1. Eleme 2000 m. Sonuç
1 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Kürkoğlu    
2 Fethiye Belediye "B" Murat Emre Aydın    
3 Galatasaray "A" Miraç Can Alkaya    
4 Fenerbahçe Kaan Vurdu    
5 Galatasaray "D" Aziz Donlu    
2 08:35 Yıldız Erkekler 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak    
2 Fethiye Belediye "A" Cem Çınar Yeşertener    
3 Galatasaray "C" Muhammet Malik Sert    
4 Galatasaray "B" Hasan Alagöz    
3 08:45 Yıldız Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Sadık Ünlü      
2 Galatasaray "A" Yavuz Selim Köse - Yasin Karaömer      
3 Galatasaray "C" Oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem      
4 Galatasaray "B" Eren Ahmet Kanıbelli - Zafer Yayakervan      
4 08:55 Yıldız Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Esmanur Vardar - Sude Doğaner      
2 Fenerbahçe "B" Öykü Mızrak - Ece Nur Doğan      
3 Şişecam Çayırova Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki      
4 Fethiye Belediye Ece Karakaya - Dicle Semra Salman      
5 Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - İpek Beşli      
6 Fenerbahçe "A" Alara Kanlı - Ayça Pamay      
5 09:05 Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Naim Talha Güneş - Selçuk Keskin      
6 09:15 Genç Kızlar 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Fethiye Belediye Zeynep Ceylan    
2 Fenerbahçe "B" Defne Usta    
3 Adana Gençlik ve Spor "B" Petek Hepsağ    
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç    
5 Galatasaray "A" Mervenur Uslu    
7 09:20 Genç Kızlar 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Galatasaray "B" Miray Kasap    
2 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri    
3 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Tuvana Su Dikbayır    
4 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Serap Baş    
5 Adana Gençlik ve Spor "A" Cansu Demir    
8 09:30 Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ahmet Ensar Yıldırım - Kaan Bağ -      
Ömer Öztürk - Derviş Kemal Özdemir
9 09:40 Genç Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "A" Barış Ertürk - Emre Kubilay Oğuz      
2 Galatasaray "B" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç      
10 09:50 U23 Hafif Kilo Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Burak Can Şahin - Ahmet Gülsaran      
11 10:00 Yıldız Erkekler 1x     Final 2000 m. Sonuç Puan
           
           
           
           
           
           
12 10:10 Hafif Kilo Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Selçuk Keskin - Doğan Gökmen      
13 10:20 Hafif Kilo Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Enes Gök - Deniz Evren Kaya -      
Rasim Balcıoğlu - Yiğit Berk Arıcan
14 10:30 Genç Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
1 Fethiye Belediye "B" Bilal Adıgüzel      
2 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat      
3 Glatasaray "B" Kamil Okan Emanet      
4 Glatasaray "A" Şefik Çakmak      
5 Fethiye Belediye "A" Ersin Ege Öztürk       
15 10:40 Akademik Kadınlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
1 Koç Üniversitesi İrem Albayrak - Yasemin Hazal Gökçen -      
Elif büşra Aslanpay - Gözde Babacan
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Duygu Keser - Ayça Sema Arısoy -       
Selin Ernam - Yağmur Başkaya
3 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Elpiyde Davul -      
Ayten Kübra Aksoyer - Şeyma Taşdemir
16 10:50 Akademik Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
1 Kadir Has Üniversitesi Ayten Kübra Aksoyer (düm)      
Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan -
Levent Örge - Ozan Demirdelen -
Cihat Yasin Sevinç - Berk Emre Şişik -
Buğra Kağan Akyazı - Savrun Kanay
2 Koç Üniversitesi İbrahim Durul Koca - Berke Ataseven -      
Tuna Can Taner - Abdullah Salih Budan -
Kaan Kanlı - Furkan Camcı -
Caner Çelik - Ali Osman Taşcı -
Şirin Ezgi Elmas (düm)
3 Gebze Teknik Üniversitesi Furkan Yıldırım - Alperen Tekin -       
Süleyman Şahin - Oğuz Çevik - 
Aykut Aykaç - Şentürk Şimşek - 
Uğurcan Şimşek - Ahmet Enes Büyük -
Fatma Sude Sever (düm)
4 Boğaziçi Üniversitesi Sergen Haydın - Emre Endeş -      
Berkay Acar - Mehmet Akif Akdağ -
Ufuk Özçidem - Barış Baran Gündoğdu - 
İzzet Fatih Çetinkaya - Ali Oğuz Bilgiç -
Şenkız Satar (düm)
17 11:00 Genç Kızlar 1x     Final 2000 m. Sonuç Puan
           
           
           
           
           
           

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....