TÜRKİYE KUPASI 1. GÜN SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI
YARIŞLARI
14.04.2017 / Sapanca
1 09:00 Deniz Küreği Kadınlar C1x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
4 Fethiye Belediye Spor Fatmahanım Gökçe 5.25,51   1
3 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal 5.33,72   2
1 Ferdi Sena Hisarlıoğlu 5.50,04   3
5 Ferdi Güzin Alara Topçu 5.52,52   4
2 Hereke Nuh çimento Kürek Ezel Nerihan Kapıcıoğlu 6.30,09   5
2 09:05 Deniz Küreği Kadınlar C1x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Ferdi Arzu Temel 5.13,47   1
3 İznik Spor İpek Çalık 5.24,39   2
5 Sinop Gençlik ve Spor Rana Rabia Verir 5.36,66   3
2 Sinop Karadeniz Yelken Meltem Bilgili 5.37,95   4
4 Altınboynuz "B" Öznur Benlialper 6.02,60   5
3 09:15 U23 Erkekler 1x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Aydın İnanç Şahin 3.40,58 7.35,28 1 100
3 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 3.43,37 7.40,67 2 70
5 Galatasaray "A" Ahmet Ensar Yıldırım 3.51,66 8.03,81 3 10
1 Galatasaray "B" Derviş Kemal Özdemir 4.02,86 8.04,81 4  
6 Tuzla Deniz Yılfdızı Ali Erdoğan 3.53,67 8.06,94 5 6
4 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk 4.03,69 8.19,09 6  
4 09:25 U23 Erkekler 2- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe "A" İsmail Ali Bekiroğlu - Eren Can Aslan 3.23,85 7.01,38 1 100
4 Galatasaray "B" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 3.40,88 7.23,44 2 50
1 Fenerbahçe "B" Ömer Faruk Şahiner - Behlül Uyar 3.40,26 7.27,22 3  
2 Galatasaray "A" Ömer Öztürk - Kaan Bağ 3.40,57 7.37,48 4  
5 09:35 Kadınlar 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Nisa Arıcı - Edanur Göneç 3.59,54 8.05,83 1 100
1 Sakarya Gençlik Merkezi Ayşe Ece Artan - Sedef Özalp 4.03,00 8.08,05 2 70
2 Fenerbahçe Aslıhan Ateş - Elifnur Suri 4.24,69 8.56,25 3  
6 09:45 Akademik Erkekler 2- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Kadir Has Üniversitesi Özgür Borazan - Yazuz Ali Oğuz 3.39,24 7.23,93 1 100
3 ODTÜ "A" Kaan Hamilton - Mehmet Eren Aslan 3.51,91 7.55,66 2 10
1 ODTÜ "B" Metin Kurt - Ali Fahri Ardıç 4.04,77 8.19,98 3  
4 Koç Üniversitesi Tuna Can Taner - Berke Ataseven 3.53,19 Terk    
7 09:55 Akademik Erkekler 1x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Koç Üniversitesi Kaan Kanlı 3.55,43 8.02,82 1 100
5 Ferdi Fatih Örer 3.58,99 8.07,42 2  
2 ODTÜ "A" Mustafa Efe Ovacık 4.01,38 8.08,13 3 68
4 Kadir Has Üniversitesi Levent Örge 4.01,18 8.27,76 4 20
1 ODTÜ "B" Cavit Can Özden 4.20,14 9.08,10 5  
8 10:05 Deniz Küreği Kadınlar C1x     1000 m. Sonuç Puan
4 Fethiye Belediye Spor Fatmahanım Gökçe 5.07,96   1 100
3 Ferdi Arzu Temel 5.10,59   2  
2 İznik Spor İpek Çalık 5.16,16   3 68
5 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal 5.26,80   4 10
1 Sinop Gençlik ve Spor Rana Rabia Verir 5.40,05   5  
6 Ferdi Sena Hisarlıoğlu 5.47,03   6  
9 10:15 Hafif Kilo Kadınlar 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Defne Uısta - Supiya Aydal 4.08,32 8.27,71 1 100
1 Galatasaray "A" Mervenur Uslu - Ezo Kızılgedik 4.21,01 8.44,00 2 50
3 Galatasaray "B" Bensu Üstünbaş - Yasemin Karaşoğlu 4.29,22 9.15,54 3  
10 10:25 Akademik Kadınlar 4x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Duygu Keser - Selin Ernam - 3.50,69 7.51,84 1 100
Ayça Sema Arısoy - Yağmur Başkaya
1 Koç Üniversitesi Gözde Babacan - Elif Büşra Aslanpay - 4.06,54 8.14,56 2 30
Yasemin Hazal Gökçen - Şirin Ezgi Elmas
3 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Elpiyde Davul - 4.03,11 8.16,72 3 20
Ayten Kübra Aksoyer - Şeyma Tqşdemir
11 10:35 U23 Hafif Kilo Erkekler 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe "A" Emre Yiğit Haymana - Fatih Ünsal 3.21,06 6.53,83 1 100
3 Fenerbahçe "B" Cem Avat - Hamza Mert Avunduk 3.26,96 7.00,51 2  
1 Galatasaray Rasim Blcıoğlu - Doğan Gökmen 3.38,96 7.19,78 3 10
4 Fethiye Belediye Spor Berkay Tahancı - Tuğrul Balcı  3.59,41 8.00,52 4  
12 10:45 U23 Hafif kilo Erkekler 4- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Dora Çelebi - Emre Faik Açar - 3.09,34 6.25,14 1 100
Berkcan Tamas - Mert Kaan Kartal
2 Galatasartay Atakan Ölmez - Yiğit Berk Arıcan - 3.42,71 7.24,32 2  
Bedirhan Yıldırım - Anıl Ali Salihoğlu
13 10:55 Deniz Küreği Erkekler C4x+     1.Eleme 1000 m. Sonuç
3 İznik Spor Ahmet Yılmaz - Murat Basan - 4.02,30   1
Burak Cinal - Bartu Bayram-
Kudret Şahin Demir (d)
4 Altınboynuz "A" Harun Eren Ofluoğlu (d) - 4.06,56   2
Ali Karataş - Fırat Fırat -
Bülent İsmail Özcömert - Emin Nurgör
1 Ferdi Karma Büşra Akdeniz (d) 4.12,33   3
Erkin Sümer - Atakan Mut - 
Ömer Şevki Akalın - Volkan Karslı
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Melih Çakır - Serkan Benzer -  4.18,46   4
Ufuk Bekir Akyol - Osman Hayran -   
Bülent Uğuz (d)  
14 11:00 Deniz Küreği Erkekler C4x+     2.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı - 3.50,95   1
Göktürk Akyüz - Güvenç Uzun -
Ahmet Çakal (d)
5 Galatasaray Olgaç Gökçen - Faruk Tolga Bağcı - 3.52,78   2
Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker -  
Kadir Can Vatansever (d)  
2 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan - Danil Efe Can -  4.04,51   3
Sarp Saltık - Ahmet Düzduran -
Nirancan Thorat (d)
4 Fethiye Belediye Spor Emre Bulut - Alican Çalıkoğlu - 4.08,55   4
Tolga Çeşmeli - İdris İlbey Özmen -
Fatmahanım Gökçe (d)
3 Altınboynuz "B" Ahmt Selim Gökerti (d) - 4.34,26   5
Hüseyin Polat - Emrullah Yücel -
Akkan Gökerti - Kemal şişmen
15 11:10 Deniz Küreği Kadınlar C2x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Ferdi Karma Arzu Temel - Güzin Alara Topçu 4.55,07   1
4 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal - Öznur Benlialper 4.56,56   2
5 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ahsen Ebrar Yener - Melike Ezgi Gündoğdu 5.06,90   3
2 Türk Balıkadamlar Harika Salepçioğlu - B. Aslıhan dizdaroğlu 5.15,91   4
3 İznik Spor hilal Varvar - Şevval Karanfil 5.41,46   5
16 11:15 Deniz Küreği Kadınlar C2x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Ceyda çiğdem Yıldız 4.57,21   1
2 Sinop Karadeniz Yelken Berşan Alabaş - Meltem Bilgili 5.02,97   2
4 Ferdi Karma Sena Hisarlıoğlu - Zeynep Hande Kılıç 5.09,29   3
3 Altınboynuz "B" Seval Hafızoğlu -Dila Eylül  Semiz 5.29,28   4
17 11:25 Hafif kilo Kadınlar 4x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Aslıhan Ateş - Elifnur Suri - 3,49,04 7.41,58 1 100
Subiye Aydal - Defne Usta
1 Galatasaray Mervenur Uslu - Bensu Üstünbaş - 4.09,82 8.22,81 2  
Yasemin Karaşoğlu - Ezo Kızılgedik
18 11:35 Akademik Erkekler 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ahmet Gülsaran - Burak Can Şahin 3.35,95 7.14,99 1 100
2 Kadir Has Üniversitesi Levent Örge - Ozan Demirdelen 3.47,45 7.42,77 2 10
3 Gebze Teknik Üniversitesi Uğurcan Şimşek - Aykut Aykaç 4.01,42 8.17,65 3  
4 Koç Üniversitesi Mehmet Efe Yüzügüler - Nazım Sazak 4.31,42 9.14,27 4  
19 11:45 Akademik Erkekler 4- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Kadir Has Üniversitesi Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan - 3.20,88 6.46,48 1 100
Berk Emre Şişik - Savrun Kanay
3 Koç Üniversitesi "A" Caner Çelik - Furkan Camcı - 3.23,50 6.56,48 2 70
Kaan Kanlı - Abdullah Salih Budan
5 Gebze Teknik Üniversitesi Şentürk şimşek - Furkan Yıldırım - 3.34,05 7.10,42 3 20
Süleyman Şahin - Alperen Tekin 
4 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metin Kurt - Asım Caner Osmanağaoğlu 3.31,45 7.13,44 4 10
Mehmet Eren Aslan - Kaan Hamilton
1 Koç Üniversitesi "B" Furkan Kaya - Mustafa Camcı - 4.20,21 9.02,93 5  
Ali Okan Atakan Kaplan - Ardahan Beştepe
20 11:55 U23 Erkekler 4x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Hamza Mert Avunduk - Aydın İnanç Şahin - 3.05,15 6.17,77 1 100
Fatih Ünsal - Emre Yiğit Haymana
1 Galatasaray Doğan Gökmen - Rasim Balcıoğlu - 3.22,08 6.45,99 2  
Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç
2 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Tuğrul Balcı - 3.26,15 7.01,92 3  
Berkay Tahancı - Rıfat Mertcan Afşar
21 12:05 U23 Erkekler 4- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Mert Kaan Kartal - Gökhan Güven - 3.06,70 6.16,27 1 100
Eren Can Aslan - İsmail Ali Bekiroğlu
1 Galatasaray "A" D. Kemal Özdemir - A. Ensar Yıldırım - 3.09,06 6.23,47 2 70
Ömer Öztürk - Kaan Bağ
2 Galatasaray "B" Atakan Ölmez - Yiğit Berk Arıcan - 3.49,83 7.32,44 3  
Bedirhan Yıldırım - Anıl AliSalihoğlu
22 12:15 Deniz Küreği Kadınlar C2x     1000 m. Sonuç Puan
2 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal - Öznur Benlialper 4.43,24   1 100
4 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Ceyda çiğdem Yıldız 4.46,07   2 70
5 Sinop Karadeniz Yelken Berşan Alabaş - Meltem Bilgili 4.53,28   3 50
3 Ferdi Karma Arzu Temel - Güzin Alara Topçu 4.58,20   4  
6 Ferdi Karma Sena Hisarlıoğlu - Zeynep Hande Kılıç 5.10,82   5  
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ahsen Ebrar Yener - Melike Ezgi Gündoğdu 5.21,72   6  
23 12:25 Deniz Küreği Erkekler C4x+      1000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray Olgaç Gökçen - Faruk Tolga Bağcı - 3.42,58   1 100
Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker -  
Kadir Can Vatansever (d)  
3 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı - 3.44,32   2 70
Göktürk Akyüz - Güvenç Uzun -
Ahmet Çakal (d)
5 Altınboynuz "A" Harun Eren Ofluoğlu (d) - 3.59,18   3  
Ali Karataş - Fırat Fırat -
Bülent İsmail Özcömert - Emin Nurgör
4 İznik Spor Ahmet Yılmaz - Murat Basan - 4.02,88   4  
Burak Cinal - Bartu Bayram-
Kudret Şahin Demir (d)
1 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan - Danil Efe Can -  4.06,24   5  
Sarp Saltık - Ahmet Düzduran -
Nirancan Thorat (d)
6 Ferdi Karma Büşra Akdeniz (d) 4.08,53   6  
Erkin Sümer - Atakan Mut - 
Ömer Şevki Akalın - Volkan Karslı

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....