KÜREK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. GÜN SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
YARIŞLARI
13.05.2017 / Sapanca
1 09:00 U23 Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray  Enes Yenipazarlı 7.28,53 1 100
4 Fenerbahçe Aydın İnanç Şahin 7.33,78 2 70
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 7.40,03 3 68
3 Tuzla Deniz Yılfdızı Ali Erdoğan Bitiremedi    
5 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk Bitiremedi    
2 09:10 U23 Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe  Eren Can Arslan - İsmail Ali Bekiroğlu 6.54,01 1 100
1 Galatasaray  Alihan Sungurlu - Bilal Karademir 6.55,20 2 70
3 09:20 Kadınlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi Şevval Koç - Sedef Özalp 8.02,24 1 100
2 Galatasaray Nisa Arıcı - Berre Baltaoğlu 8.03,63 2 70
3 Fenerbahçe Elif Nur Suri - Aslıhan Ateş 8.25,41 3 30
4 09:30 Akademik Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
2 Kadir Has Üniversitesi Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan 7.30,87 1 100
3 ODTÜ  Ahmet Gülsaran - Burak Can Şahin 8.03,12 2  
1 Koç Üniversitesi Caner Çelik - Furkan Camcı Bitiremedi    
5 09:40 Akademik Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
2 Koç Üniversitesi Kaan Kanlı   1  
4 Ferdi Fastih Örer   2  
3 Kadir Has Üniversitesi Levent Örge   3  
1 ODTÜ  Mustafa Efe Ovacık   4  
6 09:50 Deniz Küreği Kadınlar C1x     1000 m. Sonuç Puan
6 Fethiye Belediye Spor Fatmahanım Gökçe 3.55,24 1 100
4 İznik Spor İpek Çalık 4.05,44 2 60
1 Altınboynuz "A" Ayşegül Öcal 4.06,01 3 58
3 Sinop Karadeniz Yelken Tuğçe Koşar 4.27,85 4  
5 Sinop Gençlik ve Spor Rabia Verir 5.37,45 5  
2 Altınboynuz "B" Dila Eylül Semiz 7.15,77 6  
7 10:00 Hafif Kilo Kadınlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray  Mervenur Uslu - Edanur Göneç 7.54,76 1 100
1 Fenerbahçe Defne Usta - Subiye Aydal 8.11,88 2 60
8 10:10 Akademik Kadınlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Duygu Keser - Selin Ernam - 7.42,75 1 100
Ayça Sema Arısoy - Yağmur Başkaya
1 Koç Üniversitesi Gözde Babacan - Elif Büşra Aslanpay - 8.12,67 2 10
Yasemin Hazal Gökçen - Şirin Ezgi Elmas
3 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Elpiyde Davul - 8.19,87 3  
Ayten kübra Aksoyer - Şeyma Taşdemir
9 10:20 U23 Hafif Kilo Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Naim Talha Güneş - Sabri Sevniş 6.43,06 1 100
1 Fenerbahçe  Fatih Ünsal - Emre Yiğit Haymana 6.45,48 2 70
2 Fethiye Belediye Spor Tuğrul Balcı - Rıfat Mertcan Afşar Bitiremedi 3  
10 10:30 U23 Hafif kilo Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Hamza Mert Avunduk - Emre Faik Açar - 6.24,41 1 100
Berkcan Tamas - Mert Kaan Kartal
1 Galatasartay Muhammet Erkan Göktaş - Selçuk Keskin - 6.27,79 2 70
Enes Gök - Deniz Evran Kaya
11 10:40 Deniz Küreği Erkekler C4x+    1000 m Sonuç Puan
2 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı - Olgaç Gökçen - 3.47,60 1 100
Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker -
Kadir Can Vatandaş (d)
1 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı - 3.50,37 2 70
Onur Çakal - Güvenç Uzun -
Akmet Çakal (d)
3 Altınboynuz "A" Eda Gemici (d) - 4.02,13 3 10
Bülent Özcömert - Ali Karataş -
Fırat Fırat - Emin Nurgör 
6 İznik Spor Ahmet Yılmaz - Burak Cinal - 4.02,17 4 8
Murat Basan - Kürşat Akpınar - 
Kudret Şahan Demir (d)
5 Türk Balıkadmlar Sarp Sandık - Danil Efe Can - 4.07,84 5  
Ahmet Düzduran - Cemre Artalan -
Nirancan Thorat (d)
4 Altınboynuz "B" Harun Eren Ofluoğlu (d) - 4.50,14 6  
Hüseyin Polat - Emrullah Yücel -
Akkan Gökerti - Murat Kağıt
12 10:50 Deniz Küreği Kadınlar C2x    1000 m. Sonuç Puan
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ahsen Ebrar Yener - Melike Ezgi Gündoğdu 4.52,82 1 100
4 Sinop Gençlik ve Spor "A" Ceyda Çiğdem Yıldız - Betül Keçeci 4.54,45 2 70
2 Altınboynuz  Öznur Benlialper - Seval Hafızoğlu 5.01,16 3 68
3 İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar 5.06,36 4 30
13 11:05 Hafif kilo Kadınlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Suibiye Aydal - Elifnur Suri - 7.38,00 1 100
Defne Usta - Aslıhan Ateş
2 Galatasaray Mervenur Uslu - Edanur Göneç - 8.04,14 2 20
Ezo Kızılgedik - Bensu Üstünbaş
14 11:15 Akademik Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Koç Üniversitesi Kaan Kanlı - Yusuf Yener Karaca 7.26,20 1 100
3 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ahmet Gülsaran - Burak Can Şahin 7.31,51 2 70
4 Kadir Has Üniversitesi Levent Örge - Ozan Demirdelen 7.44,26 3 30
2 Gebze Teknik Üniversitesi Şentürk Şimşek - Uğuran Şimşek Bitiremedi    
15 11:25 Akademik Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
2 Kadir Has Üniversitesi Yavuz Ali Oğuz - Özgür Burazan - 6.56,99 1 100
Berk Emre Şişik -Savrun Kanay
3 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Cavit Can Özden - Mehmet Eren Aslan - 7.06,13 2 70
Kaan Hamilton - Metin Kurt
5 Koç Üniversitesi "A" Caner Çelik - Furkan Camcı - 7.10,55 3 50
Tuna Can Taner - Abdullah Salih Budan
4 Gebze Teknik Üniversitesi Furkan Yıldırım - Süleyman Şahin - 7.12,94 4 48
Alperen Tekin - Aykut Aykaç 
1 Koç Üniversitesi "B" Ali Osman Taşçı - Berke Ataseven - Bitiremedi    
Mustafa Camcı - İbrahim Durul Koca
16 11:35 U23 Erkekler 4x 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Emre Faik Açar - Aydın İnanç Şahin - 6.19,65 1 100
Fsatih Ünsal - Emre Yiğit Haymana 
2 Galatasaray Enes Yenipazarlı - Sabri Sevniş - 6.25,38 2 70
Barış Ertürk - Naim Talha Güneş
3 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel - Bitiremedi    
Rıfat Mertcan Afşar - Tuğrul Balcı
17 11:45 U23 Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "A" Alihan Sungurlu - Utku Kerem Kanıbelli - 6.23,97 1 100
Ömer Öner - Bilal Karademir
2 Fenerbahçe Mert Kaan Kartal - Eren Can Aslan - 6.34,70 2 70
İsmail Ali Bekiroğlu - Gökhan Güven
3 Galatasaray "B" Ömer Öztürk - Derviş Kemal Özdemir - 6.42,48 3  
Ahmet Ensar Yıldırım -Kaan Bağ
18 12:05 Deniz Küreği Erkekler C1x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Beşiktaş Yaman Koç 4.55,15 1
4 Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş 4.59,30 2
3 Hereke Nuh Çimento Kürek Uğur Polat 5.12,25 3
1 İznik Spor Burak Cinal 5.29,54 4
19 12:10 Deniz Küreği Erkekler C1x     2.Eleme 1000 m Sonuç
1 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı 4.37,85 1
3 Sinop Gençlik ve Spor "A" Barlas Dikmen 4.51,52 2
2 Altınboynuz "B" Ali Karataş 4.55,12 3

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....