Akdeniz Kupası 2.Gün Programı

AKDENİZ KUPASI
YARIŞLARI
02.04.2017 - Fethiye
1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin      
2 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş      
3 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak      
4 Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş      
5 Beşiktaş Ahmet Çakal      
2 08:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Hereke Nuh Çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Erdem Yılmaz      
2 Şişecam Çayırova "D" Hüseyin Dede - Fatih Vurgun      
3 Şişecam Çayırova "B" Emre Çalışır - Resul Keskin      
4 Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Ramazan Emre Canpolat      
5 Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz      
3 08:50 Yıldız Erkekler 2- 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Sadık Ünlü - Oğuzhan Öztürk      
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz      
4 09:00 Yıldız Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak      
2 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu      
3 Fethiye Belediye Spor Murat Emre Aydın      
4 Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli      
5 09:10 Yıldız Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Tuzla Deniz Yıldızı "B" Kerem Dönger - Tufan Koç      
2 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Musa Bekir Güven      
3 Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik      
6 09:20 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın      
2 Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay      
7 09:30 Deniz Küreği Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Harun Eren Ofluoğlu (d)      
Ayşegül Öcal - Öznur Benlialper -
Seval Karataş - Handan Erdinç
2 İznik Spor& İpek Çalık - Hilal Varvar -      
Ferdi Merve Buhur - Ceyla İnmeler -
Karması Kudret Şahan Demir (d)
8 09:40 Yıldız Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan      
2 Fethiye Belediye Spor  Dicle Semra Salman      
3 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Hilal Kaya      
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" İpek Beşli      
5 Şişecam Çayırova  Çilem Üstündağ      
9 09:50 Yıldız Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - Tuvana Su Demir      
2 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki      
3 Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkanm - Deniz Seden Zengi      
4 Fethiye Belediye Spor Ece Karakaya - Jerfi Kantarcı      
10 10:00 Deniz Küreği Erkekler 1x     1.Seri 1000 m. Sonuç Puan
1 Adıyaman Gençlik ve Spor "C" Abdurrahman Dağ      
2 Ferdi Ahmet İdiz      
3 Fethiye Belediye Spor Emre Bulut      
4 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mehmet Akif Çelik      
11 10:05 Deniz Küreği Erkekler 1x     2.Seri 1000 m. Sonuç Puan
1 Ferdi Öncel Şeker      
2 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Ali Kemal gürbüz      
3 Altınboynuz Ali Karataş      
4 Beşiktaş Yaman Koç      
5 Ferdi Tansel Erülkü      
12 10:15 Deniz Küreği Erkekler 2x     1.Seri 1000 m. Sonuç Puan
1 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun      
2 Ferdi Karma Deniz Mataracı - Burak Lütfü İnal      
3 Altınboynuz "A" Fırat Fırat - Emin Nurgör      
4 Ferdi Karma Tuncay Yılmaz - Yarkın Akın      
5 Ferdi Karma Murat Aybar - Gün Arsan      
6 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Halil İbrahim Elvermez - Abdülgani Özer      
13 10:20 Deniz Küreği Erkekler 2x     2.Seri 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz "B" Emrullah yüce - Hüseyin Polat      
2 Beşiktaş Murat Tunalı - Güvenç Uzun      
3 İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan      
4 Ferid Karma Görkem Daş - Sinan Gülle      
5 Ferdi Karma Batur Artun - Kenan Coşkun      
14 10:30 Genç Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Erem Nur Domurcuk      
2 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç      
3 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Serap Baş      
15 10:40 Genç Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Hilal Kaya      
2 Fetihye Belediye Spor Zeynep Ceylan - Dicle Semra Salman      
16 10:50 Deniz Küreği Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Ferdi Ceyla İnmeler      
2 Altınboynuz Ayşegül Öcal      
3 Ferdi Neva Soysal      
4 Fethiye Belediye Spor Sarah Lousie Akkaya      
5 Ferdi Merve Dolgun       
6 Adıyaman Gençlik ve Spor Selen Çalgan      
17 11:00 Deniz Küreği Kadınlar 2x     1.Seri 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Öznur Benli alper - Seval Karataş      
2 Ferdi Karma Zeynep Hande Kılıç - Sena Hisarlıoğlu      
3 Ferdi Karma İncilay Küçükaslan - Ezgi Yaman      
4 Ferdi Karma Funda Arslantürk - P. Gözde Gümüşayak      
18 11:05 Deniz Küreği Kadınlar 2x     1.Seri 1000 m. Sonuç Puan
5 Ferdi Karma Merve Buhur - Cansu Özsan      
6 İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar      
7 Adıyaman Gençlik ve Spor Şevval Polat - Elçin güzey      
8 Ferdi Karma Özlem Taşkaya - Ebru Önder      
19 11:15 Genç Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Türk Balıkadamlar "B" Kaan Türkan - Süleyman Berk Hakyol      
2 Fethiye Beledşye Spor "A" Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel      
3 Fethiye Beledşye Spor "B" Berkay Tahancı - M.Mertcan Avşar      
4 Türk Balıkadamlar "A" Mahmut Ali Taner - Sezer Taha Bilir      
20 11:25 Genç Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat      
2 Fethiye Belediye Spor "A" Cem Çınar Yeşertener      
3 Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır      
4 Tuzla Deniz Yıldızı Eren Yenigül      
5 Türk Balıkadamlar "A" Buğra İpek      
6 Fethiye Belediye Spor "B" Tolga Önal      
21 11:35 Deniz Küreği Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz "B" Ulaş Cengiz Kumanlı (d) -      
Osman Kağıt - Akkan Gökerti -
Kemal Şişman - İsmail İlkkurşun
2 Fethiye Belediye Spor Ali İçten - Tolga Çeşmeli -      
Fatih Saatci - Emre Bulut -
Sarah Lousie Akkaya (d)
3 Altınboynuz "A" Harun Eren Ofluoğlu (d)      
Ali Karataş - Fırat Fırat -
Emin Nurgör - Bülent İsmail Özcömert
4 Beşiktaş Yaman Koç - Murat unalı -      
Güvenç Uzun - Göktürk Akyüz -
Ahmet Çakal (d)
5 İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan -      
Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz -
Kudret Şahan Demir (d)
Deniz Küreği Yarışları'nda best-time sistemi uygulanacaktır.

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....