18-19 Mart 2017 Adana Büyükşehir Belediye Kupası Kürek Yarışları Sonuçları

18-19 Mart 2017 Adana Büyükşehir Belediye Kupası Kürek Yarışları Sonuçları

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI
YARIŞLARI
19.03.2017 - Adana
1 09:00 Yıldız Erkekler 1x     1. Eleme 2000 m. Sonuç
3 Galatasaray "A" Miraç Can Alkaya 8.05,23 1
1 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu 8.10,27 2
2 Fethiye Belediye "B" Murat Emre Aydın 8.28,24 3
5 Galatasaray "D" Aziz Donlu 8.30,72 4
4 Fenerbahçe Kaan Vurdu 8.56,72 5
2 09:05 Yıldız Erkekler 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
4 Galatasaray "B" Hasan Alagöz 8.11,34 1
1 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak 8.14,86 2
2 Fethiye Belediye "A" Cem Çınar Yeşertener 8.19,77 3
3 Galatasaray "C" Muhammet Malik Sert 8.36,03 4
3 09:15 Yıldız Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray "B" Eren Ahmet Kanıbelli - Zafer Yayakervan 7.36,75 1 10
2 Galatasaray "A" Yavuz Selim Köse - Yasin Karaömer 7.40,41 2  
3 Galatasaray "C" Oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem 7.45,92 3  
1 şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Sadık Ünlü 8.08,70 4 3
4 09:25 Yıldız Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
5 Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - İpek Beşli 7.59,84 1 10
1 Galatasaray Esmanur Vardar - Sude Doğaner 8.01,39 2 7
3 Şişecam Çayırova Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki 8.20,87 3 5
2 Fenerbahçe "B" Öykü Mızrak - Ece Nur Doğan 8.31,78 4 3
6 Fenerbahçe "A" Alara Kanlı - Ayça Pamay 8.35,83 5  
4 Fethiye Belediye Ece Karakaya - Dicle Semra Salman 9.00,71 6 1
5 09:35 Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Naim Talha Güneş - Selçuk Keskin 6.52,72 1 10
6 09:45 Genç Kızlar 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
5 Galatasaray "A" Mervenur Uslu 8.30,83 1
3 Adana Gençlik ve Spor "B" Petek Hepsağ 8.40,62 2
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 8.44,49 3
2 Fenerbahçe "B" Defne Usta 9.06,79 4
1 Fethiye Belediye Zeynep Ceylan 9.46,82 5
7 09:50 Genç Kızlar 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri 8.41,07 1
1 Galatasaray "B" Miray Kasap 8.43,72 2
3 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Tuvana Su Dikbayır 8.57,66 3
4 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Serap Baş 9.24,73 4
8 10:00 Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ahmet Ensar Yıldırım - Kaan Bağ - 6.36,13 1 10
Ömer Öztürk - Derviş Kemal Özdemir
9 10:10 Genç Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "A" Barış Ertürk - Emre Kubilay Oğuz 7.11,49 1 10
2 Galatasaray "B" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 7.16,20 2  
10 10:20 Yıldız Erkekler 1x     Final 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Miraç Can Alkaya 7.46,52 1 10
2 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu 7.59,15 2 7
4 Galatasaray "B" Hasan Alagöz 8.00,01 3  
5 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak 8.09,16 4  
1 Fethiye Belediye "A" Cem Çınar Yeşertener 8.10,09 5 2
6 Fethiye Belediye "B" Murat Emre Aydın 8.36,23 6  
11 10:30 Hafif Kilo Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Selçuk Keskin - Doğan Gökmen 7.09,01 1 10
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Burak Can Şahin - Ahmet Gülsaran 7.13,74 2 7
12 10:40 Hafif Kilo Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Enes Gök - Deniz Evren Kaya - 6.39,68 1 10
Rasim Balcıoğlu - Yiğit Berk Arıcan
13 10:50 Genç Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
2 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 7.30,19 1 10
4 Glatasaray "A" Şefik Çakmak 7.41,17 2 7
3 Glatasaray "B" Kamil Okan Emanet 7.45,17 3  
5 Fethiye Belediye "A" Ersin Ege Öztürk  8.03,54 4 3
1 Fethiye Belediye "B" Bilal Adıgüzel 8.09,81 5  
14 11:00 Akademik Kadınlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Duygu Keser - Ayça Sema Arısoy -  7.45,31 1 10
Selin Ernam - Yağmur Başkaya
1 Koç Üniversitesi İrem Albayrak - Yasemin Hazal Gökçen - 7.59,66 2 7
Elif büşra Aslanpay - Gözde Babacan
3 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Elpiyde Davul - 8.13,56 3 5
Ayten Kübra Aksoyer - Şeyma Taşdemir
15 11:10 Akademik Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
1 Kadir Has Üniversitesi Kaan Kaptan (düm) 6.29,42 1 10
Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan -
Levent Örge - Ozan demirdelen -
Cihat yassin Sevinç - Berk Emre Şişik -
Buğra Kağan Akyazı - Savrun Kanay
2 Koç Üniversitesi İbrahim Durul Koca - Berke Ataseven - 6.34,95 2 7
Tuna Can Taner - Abdullah Salih Budan -
Kaan Kanlı - Furkan Camcı -
Caner Çelik - Ali Osman Taşcı -
Şirin Ezgi Elmas (düm)
4 Boğaziçi Üniversitesi Sergen Haydın - Emre endeş - 6.40,34 3 5
Berkay Acar - Mehmet Akif Akdağ -
Ufuk Özçidem - Barış Baran Gündoğdu - 
İzzet Fatih Çetinkays - Ali Oğuz Bilgiç -
Şenkız Satar (düm)
3 Gebze Teknik Üniversitesi Furkan Yıldırım - Alperen Tekin -  7.22,50 4 3
Süleyman Şahin - Oğuz Çevik - 
Aykut Aykaç - Şentürk şimşek - 
Uğurcan şimşek - Ahmet Enes Büyük -
Fatma Sude Sever (düm)
16 11:20 Genç Kızlar 1x     Final 2000 m. Sonuç Puan
2 Adana Gençlik ve Spor "B" Petek Hepsağ 8.23,01 1 10
3 Galatasaray "A" Mervenur Uslu 8.25,17 2 7
4 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri 8.33,17 3 5
1 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 8.38,98 4 3
6 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Tuvana Su Dikbayır 8.46,70 5  
5 Galatasaray "B" Miray Kasap 9.05,39 6  
PUAN SIRALAMASI
Yıldız Kızlar
1. Sakarya Gençlik Merkezi 15 Puan
2. Galatasaray 14 Puan
3. Adana Gençlik ve Spor 10 Puan
4. Şişecam Çayırova 5 Puan
5. Fenerbahçe 3 Puan
6. Fethiye Belediye Spor 1 Puan
Yıldız Erkekler
1. Galatasaray 40 Puan
2. Şişecam Çayırova 15 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 3 Puan
4. Fenerbahçe 2 Puan
Genç Kızlar
1. Galatasaray 22 Puan
2. Adana Gençlik ve Spor 20 Puan
3. Fenerbahçe 12 Puan
4. Sakarya Gençlik Merkezi 6 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 2 Puan
Genç Erkekler
1. Galatasaray 37 Puan
2. Şişecam Çayırova 10 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 10 Puan
4. Tuzla Deniz Yıldızı 5 Puan
5. Adana Büy.Şeh.Bel. Kürek 3 Puan
Akademik Kadınlar
1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 17 Puan
2. Kadir Has Üniversitesi 15 Puan
3. Koç Üniversitesi 12 Puan
Akademik Erkekler
1. Kadir Has Üniversitesi 20 Puan
2. Koç Üniversitesi 14 Puan
3. Gebze Teknik Üniversitesi 8 Puan
4. Boğaziçi Üniversitesi 5 Puan
U23 Erkekler
1. Şişecam Çayırova 10 Puan
2. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 7 Puan
Hafif Kilo Erkekler
1. Galatasaray 40 Puan
2. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 7 Puan
Erkekler
0 Galatasaray 40 Puan
2. Gebze Teknik Üniversitesi 7 Puan

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....