GENÇLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI İLK GÜN SONUÇLARI


GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
YARIŞLARI

26.08.2017 - Sapanca - Sakarya

YARIŞLARIN SON METRELERİNDEN GÖRÜNTÜLER (Ercüment Onat'a teşekkürler)

https://www.youtube.com/watch?v=7hoWXXN98-Q&feature=share 


CUMARTESİ GÜNÜ YARIŞ NETİCELERİ:

1 10:30 Yıldız Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
5 Adana Gençlik ve Spor Nigar Hatun Demiroğlu - Petek Hepsağ - 07.24,59 1 100
Sinem Kahraman - Ezgi Yoldaş 
2 Galatasaray Sude Doğaner - Miray Kasap - 07.25,41 2 70
Ceyda Karslı - Öznur Uslu
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan 07.27,49 3 68
Hilal Kaya - Tuvana Su Dikbayır
3 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Deniz Seden Zengi - 07.40,20 4 50
Zeynep Ece Tilki - Sudenur Polatkan
4 Fenerbahçe "A" Ayça Pamay - Alara Kanlı - 07.40,21 5 48
Ece Kakış - Ebru Akalın
6 Şişecam Çayırova B" Rüyam Ruken Aras - Beyza Bulut - 08.13,33 Bitiremedi
Beyza Demirci - Havva Şayan
2 10:40 Yıldız Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe "A" Bora Özge 07.30,28 1 100
2 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Muhammet Ensar İkbal Kuş 07.31,60 2 70
4 Galatasaray "A" Şefik Çakmak 07.32,45 3 68
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Ahmet Eren Savaş 07.59,70 4  
6 Galatasaray "B" Hasan Alagöz 08.05,10 5  
5 Galatasaray "C" Yunus Emre Çegen 08.10,85 6  
3 10:50 Yıldız Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Emir Saygılı - Barış Bayrak 07.13,85 1 100
1 Galatasaray Ahmet Eren Kanıbelli - Hamza Daş 07.34,66 2 30
3 Sakarya Gençlik Merkezi C.Caner Başaran - M. Şeker Dede 07.44,79 3  
4 11:00 Yıldız Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe "A" Hamdi Taha Erdağ - Denizhan Aydın 06.52,00 1 100
4 Galatasaray "A" Miraç Can Alkaya - Kamil Okan Emanet  07.04,56 2 30
2 Şişecam Çayırova Berkay Erdoğan - Alper Davulcu 07.21,07 3  
5 Fenerbahçe "B" Ege Doruk - Erkan Ömer Üstün 07.43,56 Bitiremedi
6 Sakarya Gençlik Merkezi Salih Çetiner - Emir Kaan Demirer 07.54,62 Bitiremedi
1 Tuzla Deniz Yıldızı Efe Elkatip - İsmail Aköçmen 08.24,12 Bitiremedi
5 11:10 Yıldız Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
4 Fenerbahçe "A" Oğuz Okansu - Aras Taşcı -  06.39,73 1 100
Samet Kaban - Batuhan Temel Uzun
3 Galatasaray Oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem - 06.40,06 2 70
Ulaş Kurt - Aziz Türk
2 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Latif Kaan Türkoğlu - 06.49,58 3 68
Sinan Yumuk - Tunahan Albayrak
1 Fenerbahçe "B" Kaan Konca - Ahmet Okan Dede - 06.55,70 4  
Seyyit Mert Aydoğan - Samet Kıraykır
5 Anadolu Hisarı Kürek Serkan Karakaya - Doğan Uyku Yılancı - 07.32,40 Bitiremedi
Mahmut Burak Güngör - Kerim Eren Bul
6 11:20 Küçük Kızlar 4x 1000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ruken Ülgey - Sudenur Canarslan -  03.48,97 1 100
Aslıhan Naran Akkay - Ezgi Kurucan
2 Adana Gençlik ve Spor Berfin Aybar - İrem Barıl - 04.02,89 2 10
Damla Tosun - Azra Melis Öz
7 11:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
5 Şişecam Çayırova "A" Oğuzhan Bilgin 03.48,64 1 100
3 Fenerbahçe "A" Kaan Yılmaz Aydın 03.51,45 2 70
1 Fenerbahçe "C" Atılay Bora Özsekban 03.54,59 3  
2 Galatasaray "B" Enver Erman 03.58,69 4 30
4 Fenerbahçe "B" Kerim Kör 03.59,90 5  
6 Şişecam Çayırova "B" Sefa Kalaycı 04.07,27 6  
8 11:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Adana Gençlik ve Spor Mustafa Kocaçiftçi - Ilgar Dulkadiroğlu 03.30,35 1 100
3 Fenerbahçe "A" Kaan Alaybeyoğlu - Hakan Alaybeyoğlu 03.30,73 2 70
4 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş - Yunus Emre Sarı 03.31,54 3 68
5 Şişecam Çayırova "A" Resul Keskin - Emirhan Türkyılmaz 03.39,68 4 30
1 Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş - Serhat Keskin 03.41,51 5  
6 Galatasaray "A" Abdullah Gençağa - Ömer Furkan Emanet 03.43,58 6 10
9 11:50 Genç Kızlar 2- 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray Edanur Göneç - Berre Baltaoğlu 07.50,83 1 100
1 Şişecam Çayırova & Adana G.S. Ayşenur Yılmaz - Didem Sürer 07.55,98 2  
10 12:00 Genç Kızlar 1x 2000 m. Sonuç Puan
6 Adana Gençlik ve Spor Petek Hepsağ 08.23,85 1 100
2 Galatasaray "A" Mervenur Uslu 08.34,19 2 70
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 08.47,28 3 30
5 Fenerbahçe Defne Usta 09.03,93 4  
1 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan 09.43,35 Bitiremedi
3 Galatasaray "B" Ezo Kızılgedik 10.01,98 Bitiremedi
11 12:10 Genç Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Sude Doğaner - Miray Kasap 07.47,01 1 100
4 Adana Gençlik ve Spor Cansu Demir - Nigar Hatun Demiroğlu 07.52,83 2 70
6 Sakarya Gençlik merkezi Tuvana Su Dikbayır - Hilal Kaya 08.25,55 3  
2 Fenerbahçe "A" Ayça Pamay - Elif Nur Suri 08.30,21 4  
1 Şişecam Çayırova Zeynep Ece Tilki - Sudenur Pulatkan 08.36,60 Bitiremedi
5 Fenerbahçe "B" Candan Yalman - Ece Kakış 08.42,22 Bitiremedi
12 12:20 U19 Erkekler C- 1x 1000 m. Sonuç Puan
117 Fenerbahçe "A" Can Doğukan Çevik 04.12,04 1 100
105 Beşiktaş Göktürk Akyüz 04.15,52 2 70
107 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı 04.22,90 3 30
118 Fenerbahçe "B" Ozan Kalyoncu 04.25,53 4  
101 İznik Spor Burak Cinal 04.34,92 5  
119 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan 04.44,84 Bitiremedi
13 12:30 U19 Erkekler C- 2x 1000 m. Sonuç Puan
200 Fenerbahçe Mert Kasım - Furkan Bozkurt 03.54,64 1 100
206 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 03.54,93 2 70
201 Altınboynuz Ali Ata Duman - Harun Eren Oflıoğlu 04.10,82 3 10
226 Türk Balıkadamlar "A" Sarp Saltık - Ahmet Düzduran 04.11,64 4  
222 Türk Balıkadamlar "B" Boğaç Kaan Aksoy - Emirhan Keser 04.12,54 5  
205 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Çağrı Demirel 04.22,16 Bitiremedi
14 12:40 U19 Kızlar C-4x+ 1000 m. Sonuç Puan
405 Galatasaray Zeynep Duysak - Zeynep Nur Sözer - 04.18,34 1 100
Dilara Kıratlı - Melisa Nur Çetinkaya -
Mehmet Can Selçuk (d)
401 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Melike Ezgi Gündoğdu - 04.35,95 2 10
Ahsen Ebrar Yener - Seray Acar -
Barışcan Kuru (d)
404 Sinop Gençlik ve Spor "B" Betül Keçeci - Melisa Sayın -  04.40,20 3  
Kader Ünal - Belinay Çetinalp -
Rafet Cantürk Çelik (d)
407 Ferdi Karma Nilsu Beker - Ayşe Gökçe Çağırır - 04.49,56 Bitiremedi
Duygu Kırış - Defne Gerçekçi -
Yusuf Yıldırım (d)
15 12:50 Yıldız Erkekler 4x 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray Şefik Çakmak - Miraç Can Alkaya - 06.28,45 1 100
M.Malik Sert - K.Okan Emanet
4 Fenerbahçe "B" Ege Doruk - Kaan Konca - 06.53,95 2 10
Şehmus Altun - Erkan Ömer Üstün
3 Fenerbahçe "A" Aras Taşçı - Kaan Vurdu - 06.55,96 3  
Seyyit Mert Aydoğan - Samet Kıraykır
1 Fethiye Belediye Spor Tolga Önal - Onur Gavcar - 07.18,08 Bitiremedi
Murat Emre Aydın - Kerem İbrahim Yıldız
16 13:00 Yıldız Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Furkan Bektaş (d) - 06.10,34 1 150
Emir Saygılı - Barış Bayrak -
Bora Özge - Hamdi Taha Erdağ  -
Oğuz Okansu - Batuhan Temel Uzun -
Denizhan Aydın - Ahmet Okan Dede
3 Sakarya Gençlik Merkezi C.Caner Başaran - M.Şeker Dede - 06.21,90 2 80
Salih Çetiner - Ahmet Eren Savaş -
Mert Ali Dağlı - Emir Kaan Demirer -
Muhammet Ensar İkbal Kuş - Haktan Öker -
Mehmet Ensar Dinç (d)
1 Galatasaray Oğuzhan Acar - Ulaş Kurt - 06.22,74 3 78
İlyas Çağatay Ürdem - Aziz Türk -
Hamza Daş - Eren Ahmet Kanıbelli -
Hakan Berk Örkmez - Furkan Kazan -
Kadir Can Vatandaş (d)


Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....