Akdeniz Kupası Tamamlandı

Akdeniz Kupası Tamamlandı

AKDENİZ KUPASI
YARIŞLARI
02.04.2017 - Fethiye
1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş 04.06,20 1 10
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin 04.10,72 2 7
3 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak 04.15,55 3 5
5 Beşiktaş Ahmet Çakal 04.21,82 4 3
4 Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş 04.41,77 5  
2 08:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Şişecam Çayırova "B" Emre Çalışır - Resul Keskin 03.48,47 1 10
5 Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz 03.49,58 2  
1 Hereke Nuh Çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Erdem Yılmaz 04.00,48 3 5
4 Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Ramazan Emre Canpolat 04.11,63 4  
2 Şişecam Çayırova "D" Hüseyin Dede - Fatih Vurgun 04.20,18 5  
3 08:50 Yıldız Erkekler 2- 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Sadık Ünlü - Oğuzhan Öztürk 03.50,45 1 10
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz 04.06,16 2 7
4 09:00 Yıldız Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak 03.57,53 1 10
2 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu 04.02,66 2  
3 Fethiye Belediye Spor Murat Emre Aydın 04.09,46 3 5
4 Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli 04.12,33 4 3
5 09:10 Yıldız Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Musa Bekir Güven 03.51,64 1 10
2 Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik 04.01,29 2 7
6 09:20 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay 05.13,68 1 10
1 Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın 05.40,27 2 7
7 09:30 Deniz Küreği Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Harun Eren Ofluoğlu (d) 04.39,79 1 10
Ayşegül Öcal - Öznur Benlialper -
Seval Karataş - Handan Erdinç
2 İznik Spor& İpek Çalık - Hilal Varvar - 04.42,09 2  
Ferdi Merve Buhur - Ceyla İnmeler -
Karması Kudret Şahan Demir (d)
8 09:40 Yıldız Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
3 Sakarya Gençlik Merkezi "A" İpek Beşli 04.21,69 1 10
1 Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan 04.31,39 2 7
4 Şişecam Çayırova  Çilem Üstündağ 04.36,45 3 5
2 Fethiye Belediye Spor  Dicle Semra Salman 04.50,94 4 3
9 09:50 Yıldız Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - Tuvana Su Dikbayır 03.48,88 1 10
2 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki 04.01,56 2 7
3 Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkan - Deniz Seden Zengi 04.20,42 3  
 10/11 10:00 Deniz Küreği Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
4 Beşiktaş Yaman Koç 04.15,92 1 10
3 Altınboynuz Ali Karataş 04.30,89 2 7
2 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Ali Kemal Gürbüz 04.34,36 3 5
4 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mehmet Akif Çelik 04.41,82 4  
3 Fethiye Belediye Spor Emre Bulut 04.51,05 5 2
1 Ferdi Öncel Şeker 05.15,98 6  
1 Adıyaman Gençlik ve Spor "C" Abdurrahman Dağ 05.17,27 7  
2 Ferdi Ahmet İdiz 05.45,24 8  
5 Ferdi Tansel Erülkü Terk 9  
 12/13 10:15 Deniz Küreği Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Beşiktaş Murat Tunalı - Güvenç Uzun 04.03,01 1 10
3 İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan 04.08,49 2 7
1 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun 04.14,18 3 5
6 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Halil İbrahim Elvermez - Abdülgani Özer 04.22,83 4  
3 Altınboynuz "A" Fırat Fırat - Emin Nurgör 04.23,25 5 2
2 Ferdi Karma Deniz Mataracı - Burak Lütfü İnal 04.39,59 6  
5 Ferdi Karma Batur Artun - Kenan Coşkun 04.49,10 7  
5 Ferdi Karma Murat Aybar - Gün Arsan 05.17,26 8  
1 Altınboynuz "B" Emrullah Yüce - Hüseyin Polat 05.30,20 9  
4 Ferdi Karma Görkem Daş - Sinan Gülle 05.33,53 10  
4 Ferdi Karma Tuncay Yılmaz - Yarkın Akın 06.17,26 11  
14 10:30 Genç Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 04.16,11 1 10
3 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Serap Baş 04.20,94 2  
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Erem Nur Domurcuk 04.22,16 3  
15 10:40 Genç Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Hilal Kaya 04.16,34 1 10
2 Fetihye Belediye Spor Zeynep Ceylan - Dicle Semra Salman 04.22,75 2 7
16 10:50 Deniz Küreği Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Altınboynuz Ayşegül Öcal 05.37,14 1 10
6 Adıyaman Gençlik ve Spor Selen Çalgan 05.49,11 2 7
1 Ferdi Ceyla İnmeler 05.58,60 3  
4 Fethiye Belediye Spor Sarah Lousie Akkaya 07.19,20 4 3
3 Ferdi Neva Soysal 08.07,00 5  
5 Ferdi Merve Dolgun  08.22,62 6  
17/18 11:00 Deniz Küreği Kadınlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
7 Adıyaman Gençlik ve Spor Şevval Polat - Elçin güzey 05.18,50 1 10
1 Altınboynuz Öznur Benli Alper - Seval Karataş 05.20,65 2 7
5 Ferdi Karma Merve Buhur - Cansu Özsan 05.26,97 3  
6 İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar 05.37,44 4 3
2 Ferdi Karma Zeynep Hande Kılıç - Sena Hisarlıoğlu 05,48,89 5  
4 Ferdi Karma Funda Arslantürk - P. Gözde Gümüşayak 06.12,80 6  
3 Ferdi Karma İncilay Küçükaslan - Ezgi Yaman 07.08,12 7  
8 Ferdi Karma Özlem Taşkaya - Ebru Önder 07.15,05 8  
19 11:15 Genç Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Fethiye Belediye Spor "A" Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel 03.43,47 1 10
1 Türk Balıkadamlar "B" Kaan Türkan - Süleyman Berk Hakyol 03.45,14 2 7
4 Türk Balıkadamlar "A" Mahmut Ali Taner - Sezer Taha Bilir 03.54,70 3  
3 Fethiye Belediye Spor "B" Berkay Tahancı - M.Mertcan Avşar 04.05,38 4  
20 11:25 Genç Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 04.00,75 1 10
5 Türk Balıkadamlar "A" Buğra İpek 04.02,77 2 7
3 Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır 04.05,80 3  
6 Fethiye Belediye Spor "B" Tolga Önal 04.14,59 4 3
2 Fethiye Belediye Spor "A" Cem Çınar Yeşertener 04.25,51 5  
4 Tuzla Deniz Yıldızı Eren Yenigül 04.31,94 6 1
21 11:35 Deniz Küreği Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
4 Beşiktaş Yaman Koç - Murat unalı - 04.03,84 1 10
Güvenç Uzun - Göktürk Akyüz -
Ahmet Çakal (d)
5 İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan - 04.19,23 2 7
Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz -
Kudret Şahan Demir (d)
2 Fethiye Belediye Spor Ali İçten - Tolga Çeşmeli - 04.20,64 3 5
Fatih Saatci - Emre Bulut -
Sarah Lousie Akkaya (d)
3 Altınboynuz "A" Harun Eren Ofluoğlu (d) 04.25,20 4 3
Ali Karataş - Fırat Fırat -
Emin Nurgör - Bülent İsmail Özcömert
1 Altınboynuz "B" Ulaş Cengiz Kumanlı (d) - 05.21,71 5  
Hüseyin Polat - Akkan Gökerti -
Kemal Şişman - İsmail İlkkurşun
Deniz Küreği Yarışları'nda best-time sistemi uygulanacaktır.
KUPA SIRALAMASI
Küçük Kızlar
1. Fethiye Belediye Spor 20 Puan
2. Hereke Nuh Çimento Kürek 14 Puan
Küçük Erkekler
1. Şişecam Çayırova  34 Puan
2. Hereke Nuh Çimento Kürek 30 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 12 Puan
4. Beşiktaş 6 Puan
Yıldız Kızlar
1. Sakarya Gençlik Merkezi 40 Puan
2. Şişecam Çayırova 24 Puan
3. Türk Balıkadamlar 14 Puan
4. Fethiye Belediye Spor 11 Puan
Yıldız Erkekler
1. Fethiye Belediye Spor 39 Puan
2. Şişecam Çayırova 37 Puan
3. Tuzla Deniz Yıldızı 17 Puan
4. Türk Balık Adamlar 6 Puan
5.
Genç Kızlar
1. Sakarya Gençlik Merkezi 40 Puan
2. Fethiye Belediye Spor 10 Puan
Genç Erkekler
1. Türk Balıkadamlar 31 Puan
2. Fethiye Belediye Spor 21 Puan
3. Şişecam Çayırova 20 Puan
4. Tuzla Deniz Yıldızı 2 Puan
Deniz Küreği U19 Kadınlar
1. Sinop Gençlik ve Spor 24 Puan
2. Adıyaman Gençlik ve Spor 20 Puan
3. İznik Spor 5 Puan
Deniz Küreği U19 Erkekler
1. Beşiktaş 30 Puan
2. İznik Spor 17 Puan
3. Adıyaman Gençlik ve Spor 15 Puan
4. Dinop Gençlik ve Spor 5 Puan
Deniz Küreği Kadınlar
1. Altınboynuz 27 Puan
2. Adıyaman Gençlik ve Spor 17 Puan
3. İznik Spor 3 Puan
4. Fethiye Belediye Spor 3 Puan
Deniz Küreği Erkekler
1. Beşiktaş 30 Puan
3. İznik Spor 14 Puan
3. Altınboynuz 12 Puan
4. Adıyaman Gençlik ve Spor 10 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 7 Puan

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....