2018 TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI
8 Aralık 2018

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü




Kategori: Küçük Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Ayşe Baydar Sümerspor Kürek Kulübü 66,740 03:42,6
2 Suzan Ertuğ Orta Doğu Teknik Üniversitesi  58,000 03:50,8
3 Nisa Süren Sümerspor Kürek Kulübü 64,240 03:52,7
4 Azra Limon Fenerbahçe Spor Kulübü 72,360 03:52,8
5 Irmak Fertuğ Fenerbahçe Spor Kulübü 58,880 03:57,6
6 Bahar Üstün Galatasaray Spor Kulübü 63,280 03:59,0
7 Seren Yağmur Özbay Sümerspor Kürek Kulübü 55,460 04:02,7
8 Melisa Özlem Şişecam Çayırova Spor Kulübü 62,260 04:05,8
9 Nehir Yaprak Hanbay Fenerbahçe Spor Kulübü 71,260 04:05,8
10 Erva Demirtaş Sümerspor Kürek Kulübü 64,340 04:06,8
11 Canan Doğrucu Galatasaray Spor Kulübü 57,120 04:07,4
12 Esma Nur Direk Şişecam Çayırova Spor Kulübü 56,840 04:08,2
13 Gülümser Kocaman Fethiye Belediye Spor Kulübü 53,660 04:10,2
14 Azra Mertoğlu Galatasaray Spor Kulübü 57,080 04:10,7
15 Azra Nas Balcıoğlu Sakarya Gençlik Merkezi  54,320 04:11,2
16 Ece Nur Çayır Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 55,800 04:14,5
17 Yağmur Öztürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü 73,800 04:15,0
18 Öykü Türközü Sümerspor Kürek Kulübü 55,920 04:16,3
19 Dilara Yeğin Sümerspor Kürek Kulübü 54,960 04:17,9
20 Elif Eylül Coşkunkurt Fethiye Belediye Spor Kulübü 65,920 04:18,2
21 Zeynep Demirkıran Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 64,340 04:22,4
22 Femen Beril Kurt Sümerspor Kürek Kulübü 54,800 04:23,4
23 Beyza Geleş Galatasaray Spor Kulübü 50,500 04:26,9
24 Sude Teke Fethiye Belediye Spor Kulübü  57,940 04:27,0
25 Başak Düzen Galatasaray Spor Kulübü 47,000 04:40,7
26 Sude Sunar Sümerspor Kürek Kulübü 41,360 04:41,1
  Fatoş Gül Kuşcu Fethiye Belediye Spor Kulübü    Katılmadı
Kategori: Küçük Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Eren Efe Kara Galatasaray Spor Kulübü 86,300 03:01,9
2 Emirhan Balıkçı Galatasaray Spor Kulübü 74,500 03:17,7
3 Harun Dinç Fenerbahçe Spor Kulübü  80,000 03:18,3
4 Yusuf Ziya Ateş Galatasaray Spor Kulübü 89,560 03:18,7
5 Sezai Tosun Fenerbahçe Spor Kulübü 79,620 03:20,1
6 Bartu Güner Şişecam Çayırova Spor Kulübü 75,580 03:21,0
7 Efekan Terzi Galatasaray Spor Kulübü 74,850 03:21,1
8 Eray Çalışkan Galatasaray Spor Kulübü 74,880 03:21,6
9 Cihan Berk Caba Galatasaray Spor Kulübü 71,940 03:23,5
10 Mehmet Giray Kuşkuş Fenerbahçe Spor Kulübü  67,760 03:23,6
11 Yekta Levent Bozgöz Galatasaray Spor Kulübü 66,020 03:24,1
12 Tuna Genç Galatasaray Spor Kulübü 71,140 03:24,2
13 Ediz Ulak Fenerbahçe Spor Kulübü  69,720 03:25,8
14 Murat Alp Yardım Galatasaray Spor Kulübü 72,380 03:27,2
15 Mahmut Tiryaki Galatasaray Spor Kulübü 75,500 03:27,4
16 Kuzey Emir Dönmez Galatasaray Spor Kulübü 75,440 03:30,9
17 Yiğit Günaydın Galatasaray Spor Kulübü 65,640 03:31,5
18 Ömer Faruk Kayabaş Şişecam Çayırova Spor Kulübü 73,000 03:32,5
19 Ali Haydar Boyraz Şişecam Çayırova Spor Kulübü 60,980 03:33,8
20 Yiğit Yaşar Doğruok Galatasaray Spor Kulübü 70,180 03:40,7
21 Fazlı Çelik Şişecam Çayırova Spor Kulübü 60,300 03:41,1
22 Yusuf Baz Van Edremit Spor Kulübü 57,120 03:42,3
23 Martin Toprak Fournier Orta Doğu Teknik Üniversitesi 55,320 03:42,4
24 Buğra Hayta Sümerspor Kürek Kulübü 73,220 03:54,2
25 Kerem Berk Kurt Şişecam Çayırova Spor Kulübü 73,820 03:56,8
26 Adnan Aykut Van Edremit Spor Kulübü 52,540 03:58,9
27 Emirhan Ziya Öztürk Sümerspor Kürek Kulübü 57,860 03:59,7
28 Nazım Kaan Çelikten Orta Doğu Teknik Üniversitesi  44,300 04:12,6
  Efe Subaşı Sümerspor Kürek Kulübü 56,460 Terk
Kategori: Federe Üniversite Kulüpleri Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 2000 m.
1 Bilge Süldür Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 65,100 07:58,1
2 Serena Özabrahamyan Koç Üniversitesi Spor Kulübü 61,900 08:56,8
Kategori: Federe Üniversite Kulüpleri Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 2000 m.
1 Yavuz Ali Oğuz Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 91,580 06:11,8
2 Yusuf Yener Karaca Koç Üniversitesi Spor Kulübü 90,960 06:32,0
3 Alperen Tekin Gebze Teknik Üniversitesi 93,260 06:35,0
4 Enes Kurtulan Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 95,200 06:39,0
5 Bedirhan Yıldırım Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 77,620 06:39,6
6 Ozan Kılıç Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 75,440 06:44,8
7 Ozan Demirdelen Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 86,740 06:46,6
8 Abdullah Salih Budan Koç Üniversitesi Spor Kulübü 70,240 06:48,3
9 Halis Can Hasbolat Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 88,740 06:51,4
10 Alper Tanrıverdi Orta Doğu Teknik Üniversitesi  74,200 06:51,5
11 Deniz Çakan Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 82,920 06:53,6
12 İlhan Berk Akın Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü 72,820 06:55,1
13 Recep Can Merkul Orta Doğu Teknik Üniversitesi  70,720 06:58,2
14 Berkay Acar Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 80,140 07:01,6
15 Utku Türkbey Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 80,920 07:05,6
16 Muhammet Çelik Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 91,120 07:06,5
17 Barış Baran Gündoğdu Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 75,800 07:11,1
18 Sergen Haydın Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü 79,660 07:16,3
19 Mertcan Aşgün Koç Üniversitesi Spor Kulübü 67,920 07:22,6
20 Furkan Polat Koç Üniversitesi Spor Kulübü 70,740 07:24,4
21 Furkan Yıldırım Gebze Teknik Üniversitesi 70,120 07:42,6
22 Tolga Yıldırım Gebze Teknik Üniversitesi  68,080 07:52,6
23 Mert Özel Koç Üniversitesi Spor Kulübü 65,620 08:02,6
24 Ege Eren Abdioğlu Gebze Teknik Üniversitesi  71,060 08:06,5
  Şentürk Şimşek Gebze Teknik Üniversitesi    Katılmadı
Kategori: Genç Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Miray Kasap Galatasaray Spor Kulübü 72,360 23:49,1
2 Candan Yalman Fenerbahçe Spor Kulübü 71,800 24:38,8
3 Ece Kakış Fenerbahçe Spor Kulübü 68,000 24:56,0
4 Buse Güngör Galatasaray Spor Kulübü 55,340 25:22,2
5 Berna Bakan Galatasaray Spor Kulübü 71,500 25:24,5
6 Elis Özbay Fenerbahçe Spor Kulübü 66,660 25:25,9
7 Reyhan Soydan Galatasaray Spor Kulübü 57,740 27:05,6
Kategori: Hafif Kilo Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Mervenur Uslu Galatasaray Spor Kulübü 56,400 24:40,5
2 Ebru Akınal Fenerbahçe Spor Kulübü 57,400 24:48,4
  Merve Aybüke Şen Fenerbahçe Spor Kulübü   Katılmadı
  Alara Kanlı Fenerbahçe Spor Kulübü   Katılmadı
Kategori: Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Nisa Arıcı Galatasaray Spor Kulübü 73,960 23:47,9
  Şevval Deniz Polat Fenerbahçe Spor Kulübü   Katılmadı
Kategori: Hafif Kilo Ümit Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Enes Yenipazarlı Galatasaray Spor Kulübü 72,980 20:25,0
2 Enes Gök Galatasaray Spor Kulübü 72,620 20:30,8
3 Hamza Mert Avunduk Fenerbahçe Spor Kulübü 72,420 20:38,2
4 Şefik Çakmak Galatasaray Spor Kulübü 70,400 20:40,7
5 Denizhan Aydın Fenerbahçe Spor Kulübü  72,000 21:29,2
6 Cem Avat Fenerbahçe Spor Kulübü  62,160 22:42,3
Kategori: Hafif Kilo Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Mert Kaan Kartal Fenerbahçe Spor Kulübü  72,820 20:16,6
2 Fatih Ünsal Fenerbahçe Spor Kulübü 73,960 20:23,1
  Enes Kuşku Fenerbahçe Spor Kulübü    Kayıt İptali
  Bayram Sönmez Galatasaray Spor Kulübü   Kayıt İptali
Kategori: Ümit Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Bilal Karademir Galatasaray Spor Kulübü 81,160 19:54,5
2 Ömer Sefa Polat Fenerbahçe Spor Kulübü  89,200 20:06,6
3 Aydın İnanç Şahin Fenerbahçe Spor Kulübü 86,900 20:08,4
4 İsmail Ali Bekiroğlu Fenerbahçe Spor Kulübü  98,280 20:10,6
5 Ömer Öztürk Galatasaray Spor Kulübü 89,800 20:30,6
6 Emre Faik Açar Fenerbahçe Spor Kulübü  81,960 20:41,3
7 Utku Kerem Kanıbelli Galatasaray Spor Kulübü 85,460 20:49,9
Kategori: Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Onat Kazaklı Fenerbahçe Spor Kulübü 90,460 18:52,2
2 Selahattin Gürsoy Fenerbahçe Spor Kulübü  94,100 19:31,2
3 Eren Can Aslan Fenerbahçe Spor Kulübü  91,420 19:46,1
4 Gökhan Güven Fenerbahçe Spor Kulübü  89,840 19:57,2
5 Derviş Kemal Özdemir Galatasaray Spor Kulübü 91,400 20:09,4
6 Hilmi Fatih Örer Ferdi Sporcular 97,600 21:20,1
7 Alihan Sungurlu Galatasaray Spor Kulübü 81,500 21:44,7
8 Eren Ahmet Kanıbelli Galatasaray Spor Kulübü 73,060 22:18,8
Kategori: Genç Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Behlül Uyar Fenerbahçe Spor Kulübü  91,240 19:56,4
2 Emir Saygılı Fenerbahçe Spor Kulübü 85,720 20:06,8
3 Emre Kubilay Oğuz Galatasaray Spor Kulübü 89,140 20:41,9
4 Oğuz Okansu Fenerbahçe Spor Kulübü  78,980 21:12,0
5 Barış Altunok Sümerspor Kürek Kulübü 76,740 21:54,2
6 Muhammet Malik Sert Galatasaray Spor Kulübü 72,200 21:56,2
  Barış Bayrak Fenerbahçe Spor Kulübü  82,980 Terk
  Barış Ertürk Galatasaray Spor Kulübü 89,040 Terk
Kategori: Yıldız Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Sude Doğaner Galatasaray Spor Kulübü 74,740 23:27,2
2 Deniznur Serra Baykara Galatasaray Spor Kulübü 63,900 24:11,7
3 Ruken Ülgey Galatasaray Spor Kulübü 68,700 24:32,1
4 Deniz Seden Zengi Şişecam Çayırova Spor Kulübü 76,500 24:57,7
5 İpek Beşli Sakarya Gençlik Merkezi  66,500 25:02,3
6 Zeynep Ece Tilki Şişecam Çayırova Spor Kulübü 66,180 25:05,0
7 Aslıhan Naran Akkay Galatasaray Spor Kulübü 68,400 25:32,6
8 Dilara Karaca Sakarya Gençlik Merkezi  65,640 25:41,8
9 Tuvana Su Dikbayır Şişecam Çayırova Spor Kulübü 68,820 25:50,6
10 Meral Çakmak Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 68,460 25:59,7
11 Beyza Hazan Kubilay Fethiye Belediye Spor Kulübü 92,920 26:23,5
12 Zeynep Çağlayan Galatasaray Spor Kulübü 58,460 26:30,6
13 Gözde Orhan Şişecam Çayırova Spor Kulübü 56,280 26:38,1
14 İldem Kadoğlu Şişecam Çayırova Spor Kulübü 60,280 26:42,7
15 Rüyam Ruken Aras Şişecam Çayırova Spor Kulübü   Kayıt İptali
Kategori: Özyeğin Üniversitesi Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 500 m.
1 Gülben Güldaş     01:43,4
2 Tuğçe Tok     01:59,9
3 Buket Çelikyürek     02:00,8
4 Yağmur Akdemir     02:21,0
Kategori: Özyeğin Üniversitesi Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 500 m.
1 Ahmet Burak Karen     01:25,6
2 Onur Cem Çelebioğlu     01:32,1
3 Cem Oğuz     01:38,6
4 Şafak Özçimen     01:39,7
5 Furkan Yıldırım     01:40,6
6 Ahmet Atuntecim     01:42,5
7 Ege Sert     01:43,3
8 Hasan Fırat Balamir     01:45,9
9 Seçkin Alay     01:46,4
10 Ersin Baysan     01:48,7
11 Mehmet Can Çolak     01:49,5
12 Kerim Özay     02:24,4
Kategori: Yıldız Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Samet Kaban Fenerbahçe Spor Kulübü 75,960 20:56,2
2 Serkan Erkal Galatasaray Spor Kulübü 84,160 20:58,9
3 Ulaş Kurt Galatasaray Spor Kulübü 83,780 21:02,5
4 Yunus Emre Çegen Galatasaray Spor Kulübü 88,300 21:12,4
5 Ömer Bayram Galatasaray Spor Kulübü 82,880 21:16,6
6 Yavuz Bahadır İnci Galatasaray Spor Kulübü 74,520 21:21,3
7 Melih Günalp Şişecam Çayırova Spor Kulübü 86,960 21:22,8
8 Çağan Atılgan Galatasaray Spor Kulübü 75,140 21:31,0
9 İlyas Çağatay Ürdem Galatasaray Spor Kulübü 84,580 21:40,3
10 Furkan Kazan Galatasaray Spor Kulübü 81,360 21:40,8
11 Ali Ardıl İlgün Fenerbahçe Spor Kulübü  82,780 21:41,1
12 Ömer Furkan Emanet Galatasaray Spor Kulübü 78,460 21:42,6
13 Oğuzhan Yalçın Galatasaray Spor Kulübü 79,480 21:43,3
14 Hasan Arif Özcan Galatasaray Spor Kulübü 79,100 21:44,3
15 Adem Al Galatasaray Spor Kulübü 68,900 21:45,8
16 Hakan Berk Örkmez Galatasaray Spor Kulübü 79,560 21:47,3
17 Oğuzhan Bilgin Şişecam Çayırova Spor Kulübü 86,700 21:49,6
18 Tayfun Erdoğan Galatasaray Spor Kulübü 77,840 21:52,8
19 Kerim Kör Fenerbahçe Spor Kulübü  77,100 21:53,2
20 Hasan Sebahattin Özdemir Galatasaray Spor Kulübü 72,700 21:53,3
21 Oğuzhan Öztürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü 60,960 21:55,2
22 Kaan Yılmaz Aydın Fenerbahçe Spor Kulübü  76,480 21:56,6
23 Enver Erman Galatasaray Spor Kulübü 79,320 21:57,3
24 Latif Kaan Türkoğlu Şişecam Çayırova Spor Kulübü 73,440 22:03,4
25 Berkin Kurtulmuş Fenerbahçe Spor Kulübü  85,740 22:06,7
26 Berkcan Esen Fenerbahçe Spor Kulübü  79,560 22:10,7
27 Emircan Akpınar Galatasaray Spor Kulübü 85,300 22:11,1
28 Kağan Alaybeyoğlu Fenerbahçe Spor Kulübü  74,800 22:11,9
29 Emircan Tunçtürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü 66,720 22:12,7
30 Alper Davulcu Şişecam Çayırova Spor Kulübü 74,460 22:15,6
31 Hakan Alaybeyoğlu Fenerbahçe Spor Kulübü  68,400 22:20,7
32 Tunahan Albayrak Şişecam Çayırova Spor Kulübü 71,640 22:23,0
33 Esat Emin Çopur Galatasaray Spor Kulübü 70,400 22:34,5
34 Yılmaz Pişkin Galatasaray Spor Kulübü 75,080 22:44,9
35 Bayram Can Topdemir Sakarya Gençlik Merkezi  74,140 22:47,4
36 Oğulcan Yaşar Galatasaray Spor Kulübü 73,540 22:47,5
37 Enes Buğra Solmaz Sakarya Gençlik Merkezi 69,740 22:47,9
38 Ekin Gürlek Galatasaray Spor Kulübü 77,340 22:50,3
39 Muhammet Enes Savaş Sakarya Gençlik Merkezi 67,960 23:23,4
40 Aral Yılmaz Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 89,660 23:23,9
41 Gökhan Mete Örme Sakarya Gençlik Merkezi  72,740 23:28,2
42 Ferhat Yılmaz Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 69,780 23:28,3
  Ramazan Emre Canpolat Şişecam Çayırova Spor Kulübü 61,860 Terk
  Ali Fuat Ören Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 75,400 Terk
  Mahmut Burak Güngör Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü 80,800 Terk
  Cengizhan Hançer Şişecam Çayırova Spor Kulübü 85,940 Terk
  Efe Elkatip Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü   Katılmadı
Kategori: Deniz Küreği Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 2000 m.
1 Tuğçe Koldaş Fethiye Belediye Spor Kulübü 63,980 07:59,1
2 Arzu Temel Denizciler Spor Kulübü 74,180 08:01,7
3 Melike Ezgi Gündoğdu Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 74,700 08:03,2
4 Hilal Yiğit Altınboynuz Spor Kulübü 76,900 08:09,9
5 Süheyla Bozkurt Altınboynuz Spor Kulübü 67,120 08:15,2
6 İla Ayışığı Yontar İzmir Kürek Kulübü 54,820 08:15,3
7 Seray Acar Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  67,800 08:16,0
8 Duru Yağmur Vapur Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  77,600 08:26,5
9 Gökçe Tasalı Sümerspor Kürek Kulübü 65,380 08:34,1
10 Sena Gülbaktı İzmir Kürek Kulübü 58,140 08:34,9
11 Melisa Sayın Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  62,000 08:37,5
12 Burcu Arife Özkan Sümerspor Kürek Kulübü 68,320 08:39,9
13 Ceyda Çiğdem Yıldız Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  51,200 08:45,9
14 İlayda Başak Karamete Denizciler Spor Kulübü 65,140 08:45,9
15 Betül Keçeci Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  65,420 08:51,5
16 Azra Betül Koçak Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  55,880 08:55,8
17 Zeynep Dinçer İzmir Kürek Kulübü 47,200 08:57,6
18 Rabia Can Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  65,200 08:57,7
19 Şevval Erciyes Sümerspor Kürek Kulübü 70,100 09:01,0
20 Mina Komar Denizciler Spor Kulübü 53,240 09:02,3
21 Vasfiye Sude Koç Sümerspor Kürek Kulübü 73,100 09:07,9
22 Sudem Kumla Sümerspor Kürek Kulübü 47,880 09:16,8
23 Selin Ekinöz Tuncer Altınboynuz Spor Kulübü 58,100 09:18,9
24 Zeynep Duru Yalçın Altınboynuz Spor Kulübü 61,860 09:23,8
25 Zeynep Beril Dost Sümerspor Kürek Kulübü 66,880 09:25,6
26 Aslıhan Erken Altınboynuz Spor Kulübü 65,960 09:48,9
27 İrem Özçelik Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  47,860 10:30,5
28 Makbule Çinğili Ferdi Sporcular 45,100 10:59,8
  Hüsna Sude Çikot Sümerspor Kürek Kulübü 54,960 Terk
  Ece Tekin Sümerspor Kürek Kulübü 55,220 Terk
  Zeynep Başsoy Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  73,400 Terk
  Tülay Ayaz Sinop Gençlik ve Spor Kulübü    Katılmadı
  Tülin Yıldız Ferdi Sporcular   Katılmadı
  Pelin Peker Sinop Kürek Kulübü   Katılmadı
  Elif Hatice İlkkurşun Altınboynuz Spor Kulübü   Katılmadı
Kategori: Deniz Küreği Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 2000 m.
1 Yaman Koç Beşiktaş Jimnastik Kulübü 71,340 06:35,0
2 Murat Tunalı Beşiktaş Jimnastik Kulübü 77,220 06:41,8
3 Emir Ağdak Altınboynuz Spor Kulübü 76,980 06:51,0
4 Engin Özkan Sümerspor Kürek Kulübü 83,480 06:54,1
5 Gökdeniz Özçelik Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 82,580 06:54,3
6 Eren Külüğ Sümerspor Kürek Kulübü 89,100 06:56,0
7 Yavuz Selim Akpınar Altınboynuz Spor Kulübü 83,840 06:58,9
8 Caner Lüleci Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü 92,680 07:06,6
9 Ragıp Volkan Öztezcan Beşiktaş Jimnastik Kulübü 81,460 07:11,8
10 Can Tanca Sümerspor Kürek Kulübü 103,100 07:14,4
11 Yücel Güleşenoğlu İzmir Kürek Kulübü 87,800 07:14,5
12 Can Türkseven Altınboynuz Spor Kulübü 83,560 07:18,0
13 Ergün Ertugral İznik Spor Kulübü 70,100 07:20,4
14 Deniz Özdaban Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  84,120 07:20,4
15 Süleyman Fatih Sert Sümerspor Kürek Kulübü 73,000 07:20,8
16 Kerem Aydın Altınboynuz Spor Kulübü 69,360 07:20,9
17 Emin Nurgör Altınboynuz Spor Kulübü 72,340 07:23,1
18 Yahya Şura Akkaya Altınboynuz Spor Kulübü 95,860 07:23,8
19 Kaan Kösem Sümerspor Kürek Kulübü 67,920 07:24,5
20 Veysel Dün Altınboynuz Spor Kulübü 98,280 07:24,6
21 Mehmet Yiğit Gülşan Sümerspor Kürek Kulübü 72,480 07:29,5
22 Bekir Alyakut Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü 84,400 07:30,4
23 Barbaros Açıkel Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  69,540 07:39,1
24 Volkan Avcı Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü 82,020 07:39,6
25 Yarkın Akın İzmir Kürek Kulübü 69,200 07:40,0
26 Kaan Ege Yıldırım İzmir Kürek Kulübü 61,600 07:41,3
27 Taşkın Kiyer Sümerspor Kürek Kulübü 91,460 07:42,1
28 Emircan Atay Van Edremit Spor Kulübü 61,960 07:42,2
29 Yiğithan Mutaf Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  67,920 07:47,0
30 Ertuğrul Asa İznik Spor Kulübü  69,660 07:47,6
31 Mert Süleyman Sevgen İznik Spor Kulübü  61,700 07:48,2
32 Tamer dikbıyık Ferdi Sporcular 86,900 07:51,0
33 Uygar Eroğlu İzmir Kürek Kulübü 61,280 07:52,3
34 Turgay Şerefoğlu Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü 84,740 07:55,5
35 Mehmet Can Özgün Sinop Gençlik ve Spor Kulübü  93,100 07:58,2
36 Ahmet Alperen Bahçeli Ferdi Sporcular 75,780 08:01,7
37 Şerafettin Enes Kanca Sümerspor Kürek Kulübü 85,320 08:01,9
38 Ege Yılmaz Sümerspor Kürek Kulübü 57,400 08:10,6
39 Ilgın Cumhur Kolukısa Sümerspor Kürek Kulübü 55,760 08:14,4
40 Furkan Tolu Ferdi Sporcular 55,540 08:22,5
41 Eren Uysal İznik Spor Kulübü  51,060 08:25,0
42 Asır Selim Akkaya Altınboynuz Spor Kulübü 64,400 08:25,0
43 Emre Can Tolu Ferdi Sporcular 54,600 08:27,6
44 Şafak Yorulmaz Ferdi Sporcular 60,940 08:28,9
45 Hurşit Arslan İznik Spor Kulübü  56,420 08:30,4
46 Halil İbrahim Tolu Ferdi Sporcular 63,860 08:34,4
47 Halil İbrahim Seçkiner Ferdi Sporcular 57,100 08:35,0
48 Abdülbaki Kara Ferdi Sporcular 79,940 08:40,9
49 Yiğit Müfit Sevim Sümerspor Kürek Kulübü 84,340 08:47,5
50 Necati Mert Atabay Sümerspor Kürek Kulübü 56,460 08:54,3
51 Burakcan Teker Ferdi Sporcular 59,340 08:59,3
  Mert Ali Elgün Denizciler Spor Kulübü 84,800 Terk
  Onur Keskin Sinop Kürek Kulübü   Katılmadı
  Doğukan Benzer Sümerspor Kürek Kulübü   Katılmadı
  Erkin Sümer Denizciler Spor Kulübü   Katılmadı
  Berkin Sönmez Sinop Kürek Kulübü   Katılmadı
  Eray Öztürk Sinop Kürek Kulübü   Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (-30 Yaş) Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Damla Güldoğan   60,860 03:51,0
2 Görkem Bozkurt   53,480 04:06,7
3 Halime Uzungündeş   57,060 04:17,0
4 Dilsu Poyraz   54,420 04:22,7
5 Yeşimgül Kaya   54,900 04:27,9
6 Eda Tekiş   64,360 04:33,3
7 Elif Nur Arer   72,500 04:36,9
8 Çiğdem Yiğit   58,760 04:37,1
9 Dora Duru   60,560 04:40,3
10 Azra Öztürk   52,220 04:44,2
11 Şerifegül Biçer   61,000 04:51,8
12 Gülnur Akgöz   49,980 05:00,3
  Aysel Gönen     Katılmadı
  Yasmin Welsh     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (30-39 Yaş) Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Nikoletta Petlyova   73,040 03:57,5
2 Özlem Özden   55,260 04:33,7
  Burcu Ünver     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (40-49 Yaş) Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Sanem Didem Demir   76,700 03:51,5
2 Süverce Korkmazer   57,500 03:59,7
3 Betül Kurt   73,000 04:14,4
4 Füsun Çengelköy   56,980 04:36,9
Kategori: Açık Yaş (50-59 Yaş) Kadınlar
Açık Yaş Kadınlar (50 - 59 Yaş)
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Katalin Angelina Zaim   77,400 04:01,7
2 Behice Aslıhan Dizdaroğlu   66,720 04:17,9
Kategori: Açık Yaş (-30 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Barış Güven   93,680 02:54,6
2 Atakan Işıktutan   92,800 02:58,2
3 Batıkan Çekener   102,160 03:02,0
4 Ömer Nacar   97,880 03:06,4
5 Salih Yıldırım   101,000 03:07,1
6 Choukrı Bouziani Abbes   74,040 03:07,2
7 Ali Tarık Aksu   70,100 03:18,8
8 Ömer Ergen   92,480 03:19,1
9 Mert Erdoğan   84,880 03:21,7
10 Mertcan Karamus   92,760 03:23,3
11 Emre Vatansever   82,680 03:25,8
12 Metehan Kara   73,740 03:31,6
13 Emre Kuraner   80,660 03:31,7
14 Barış Borazan   64,040 03:32,2
15 Orkun Okkaoğlu   67,100 03:32,5
16 Ata Yıldız   68,080 03:33,9
17 Muhammed Ömer Süslü   76,760 03:34,8
18 Burak Aydın   73,020 03:39,7
19 Oğuzhan Tolu   63,700 03:39,8
20 Furkan Bozkurt   68,760 03:43,8
21 Aras Şahin   53,440 03:45,2
22 Salih Burak Öztürk   56,220 03:45,9
23 Ferdi Kurtoğlu   80,400 03:45,9
24 Osman Nuri Çağlarsu   67,800 03:47,0
25 Furkan Sönmez   62,320 04:01,7
26 Ege Saylan   56,820 04:02,1
27 Kerem Akkaya   66,460 04:04,3
28 Musa Muharrem Güçlü   49,980 04:15,3
  Derin Akarlar     Katılmadı
  Serhat Bozkurt     Katılmadı
  Sinan Demirhan     Katılmadı
  Orkun Çetin     Katılmadı
  Savaş Alan     Katılmadı
  Salih Odabaşı     Katılmadı
  Yağız Mutlu     Katılmadı
  Efe Gülbay     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (30-39 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Cihan Ayger   86,660 03:06,8
2 Gökhan Dalgıç   94,100 03:07,5
3 Emrah Turhan   91,100 03:12,5
4 Cemal Şenyuva   85,100 03:15,2
5 Gökalp Saklı   88,620 03:17,5
6 Selami Güçlü Talu   81,200 03:18,6
7 İlker Başyazıcı   78,080 03:19,4
8 Korhan Küçük   82,180 03:19,9
9 Sercan Karapoyraz   83,660 03:22,4
10 Ulaş Gürpınar   94,600 03:23,1
11 Çağdaş Afacan   73,580 03:36,0
12 Mert Damar   84,440 03:59,4
  Ali Gündüz     Katılmadı
  Mert Gözüküçük     Katılmadı
  Emre Çıkıncı     Katılmadı
  Serhan Yapar     Katılmadı
  Burak Demirpehlivan     Katılmadı
  Mustafa Umutcan Zeren     Katılmadı
  Cihan Boztarla     Katılmadı
  Abbas Çulhaoğlu     Katılmadı
  Serhan Saka     Katılmadı
  Doğugün Özkaya     Katılmadı
  Ali Onur Şahin     Katılmadı
  Osman Can Ongun     Katılmadı
  Sercan Şaşmaz     Katılmadı
  Erhan Ertürk     Katılmadı
  Emin Görgün     Katılmadı
  Güçlü Talu     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (40-49 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Ali Rıza Bilal   89,640 03:06,1
2 Gökhan Aktürk   79,640 03:39,5
3 Levent Uysal   82,360 03:41,0
4 Mustafa Toprak   104,720 03:51,6
5 Gültekin Hoş   79,760 03:57,7
6 Aydın Dönmez   63,660 04:15,8
  Gökhan Başaran   79,640 Katılmadı
  Uğur Şarlı     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (50-59 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Ozan Bayülken   82,240 03:16,1
2 Haluk Uyat   89,140 03:24,9
3 Yüksel Taşçı   98,400 03:26,8
4 Serhat Dizdaroğlu   73,080 03:29,9
5 Miraç Tombaz   81,460 03:36,5
6 Serdar Özeren   91,620 03:45,5
7 Murat Olcay   106,800 03:59,6
  Eren Kuraner     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (60+ Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
  Cengiz Oral     Katılmadı
  Beraattin Kökçay     Katılmadı
  Tamer Yelkovan     Katılmadı

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....