Bahar Kupası Kürek Yarışları Sonuçlandı




Bahar Kupası Kürek Yarışları Sonuçlandı

http://www.tkf.gov.tr/2/Bahar_Kupasi_Yarislari_Sonuclandi!-360.aspx

TAKIM SIRALAMASI
Deniz Küreği U19 Kadınlar
1. Sinop Gençlik ve Spor 30 Puan
2. İznik Spor 10 Puan
3. Sinop Karadeniz Yelken 7 Puan
4. Altınboynuz 5 Puan
Deniz Küreği U 19 Erkekler
1. Beşiktaş 27 Puan
2. İznik Spor 17 Puan
3. Türk Balıkadamlar 15 Puan
4. Sinop Gençlik ve Spor 7 Puan
5. Altınboynuz 3 Puan
6. Sinop Karadeniz Yelken 3 Puan
Küçük Kızlar
1. Hereke Nuh Çimento Kürek 10 Puan
2. Fethiye Belediye Spor 7 Puan
Küçük Erkekler
1. Fenerbahçe 30 Puan
2. Şişecam Çayırova 12 Puan
3. Hereke Nuh Çimento Kürek 12 Puan
4. Adana Gençlik ve Spor 7 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 5 Puan
6. Beşiktaş 3 Puan
Yıldız Kızlar
1. Sakarya Gençlik Merkezi 25 Puan
2. Galatasaray 17 Puan
3. Şişecam Çayırova 12 Puan
Yıldız Erkekler
1. Fenerbahçe 51 Puan
2. Galatasaray 51 Puan
3. Şişecam Çayırova 8 Puan
4. Rize Gençlik Spor 2 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 1 Puan
Genç Kızlar
1. Galatasaray 34 Puan
2. Sakarya Gençlik Merkezi 12 Puan
3. Adana Gençlik ve Spor 10 Puan
4. Şişecam Çayırova 5 Puan
Genç Erkekler
1. Galatasaray 47 Puan
2. Fenerbahçe 36 Puan
3. Türk Balıkadamlar 25 Puan
4. Şişecam Çayırova 15 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 5 Puan


BAHAR KUPASI
YARIŞLARI
28.04.2017 / Sapanca
1 08:45 Yıldız Erkekler 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
4 Galatasaray "A" Şefik Çakmak 8.00,50 1
3 Fenerbahçe Denizhan Aydın 8.06,32 2
2 Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli 8.41,65 3
1 Rize Gençlik Spor "B" Tuğrul Kaan Seymenoğlu 9.57,63 4
2 08:50 Yıldız Erkekler 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Galatasaray "C" Hasan Alagöz 8.18,48 1
1 Galatasaray "B" Miraç Can Alkaya 8.20,43 2
4 Rize Gençlik Spor "A" Nizam Erdoğan 8.23,41 3
3 Şişecam Çayırova Tunahan Albayrak 8.35,45 4
İlk üçler finale kalır.
3 09:00 Yıldız Erkekler 2x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
3 Galatasaray Eren Ahmet Kanıbelli - Kamil Okan Emanet 7.23,13 1
2 Fenerbahçe "A" Bora Özge - Hamdi Taha Erdağ 7.30,18 2
4 Fenerbahçe "B" Aras Taşçı - Samet Kaban 7.39,68 3
1 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Murat Emre Aydın 7.45,08 4
4 09:05 Yıldız Erkekler 2x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
3 Şişecam Çayırova Latif Kaan Türkoğlu - Sinan Yumuk 7.36,77 1
1 Fenerbahçe "C" Samet Kıraykır - Erkan Ömer Üstün 7.46,59 2
2 Ferdi Karma Osman Alperen Dilme - Selahattin Arıcı 8.27,97 3
En kötü sonucu elenir
5 09:15 Küçük Erkekler 2x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Fenerbahçe Hakan Alaybeyoğlu - Kağan Alaybeyoğlu 3.47,66 1
2 Adana Gençlik ve Spor Mustafa Kocaçiftçi - Uğur Dulkadiroğlu 3.49,19 2
3 Şişecam Çayırova "C" Ramazan Emre Canpolat - Furkan Dinçer 4.17,87 3
4 Şişecam Çayırova "D" Fatih Vurgun - Hüseyin Dede 4.19,68 4
6 09:20 Küçük Erkekler 2x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Hereke Nuh çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Atalay Akşoş 3.48,03 1
1 Şişecam Çayırova "B" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz 3.52,25 2
3 Şişecam Çayırova "A" Emre Çalışır - Resul Keskin 3.53,62 3
En kötü sonucu elenir
7 09:45 U 19 Erkekler C- 1x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Sinop Gençlik ve Spor Barlas Dikmen 4.41,17 1
4 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan 4.43,84 2
3 İznik Spor Burak Cinal 4.54,65 3
1 Altınboynuz Harun Eren Ofluoğlu 5.36,89 4
8 09:50 U 19 Erkekler C- 1x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
4 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak 4.38,52 1
1 Ferdi Alpkaan Ökkeş Savaşçı 4.44,34 2
3 Ferdi Berkant Civek 4.52,16 3
2 Sinop Karadeniz Yelken Hazar Özdemir 5.04,62 4
İlk üçler finale kalır.
9 10:00 U 19 Erkekler C- 2x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Türk Balıkadamlar Sarp Saltık - Ahmet Düzduran 4.16,52 1
3 Sinop Karadeniz Yelken Süleyman Demir - Sadık Baran Yılmaz 4.22,46 2
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Mehmet Can Özgün - Deniz Özdaban 4.42,43 3
4 İznik Spor Bartu Bayram - Ahmet Yılmaz 6.07,15 4
10 10:05 U 19 Erkekler C- 2x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
3 Beşiktaş Göktürk Akyüz - Kayra Gönenç Sivri 4.07,48 1
1 Ferdi Berkay Civek - Alperen Kaymak 4.21,22 2
4 Sinop Gençlik ve Spor "A" Baha Yalçın - Yavuz Selim Kaya 4.28,19 3
2 Altınboynuz Ulaş Cengiz Kumanlı - Efe Berk Dumanova 5.22,13 4
İlk üçler finale kalır.
11 10:45 Yıldız Kızlar 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Galatasaray "B" Sude Doğaner 8.34,68 1
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Tuvana Su Dikbayır 8.52,77 2
4 Şişecam Çayırova Çilem Üstündağ 9.43,40 3
3 Fethiye Belediye Spor Dicle Semra Salman 10.07,69 4
12 10:50 Yıldız Kızlar 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
3 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Azra Alkan 8.35,38 1
1 Galatasaray "A" Miray Kasap 8.36,64 2
2 Türk Balkıkadamlar Nur Selin Turhan 9.12,51 3
En kötü sonucu elenir
13 11:00 Genç Erkekler 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 7.45,94 1
3 Fenerbahçe "A" Denizhan Aydın 7.50,30 2
4 Türk Balıkadamlar Buğra İpek 8.04,49 3
5 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener 8.35,35 4
2 Galatasaray "C" Hasan Alagöz   Battı
14 11:05 Genç Erkekler 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
3 Galatasaray "A" Şefik Çakmak 7.53,74 1
4 Galatasaray "B" Efe Tunç Koca 7.55,85 2
1 Rize Gençlkik Spor Ömer Arslan 8.01,41 3
2 Fenerbahçe "B" Ömer Efe İlkkurşun 8.03,17 4
İlk üçler finale kalır.
15 11:15 Genç Erkekler 2-     1.Eleme 2000 m. Sonuç
1 Fenerbahçe "A" Ömer Fauk Şahiner - Behlül Uyar 7.16,65 1
3 Galatasaray "B" Yasin Karaömer - Yavuz Selim Köse 7.35,28 2
4 Galatasaray "D" oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem 7.44,67 3
2 Fenerbahçe "C" Gökhan Artar - Kaan Konca 7.56,33 4
16 11:20 Genç Erkekler 2-     2.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Galatasaray "A" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 7.10,70 1
3 Fenerbahçe "B" Emir Saygılı - Barış Bayrak 7.16,18 2
4 Galatasaray "C" Eren Ahmet Kanıbelli - Hamza Daş  7.39,56 3
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Sadık Ünlü 7.42,48 4
İlk üçler finale kalır.
17 11:30 Genç Erkekler 2x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Fenerbahçe "A" Bora Özge - Hamdi Taha Erdağ 7.13,57 1
1 Fenerbahçe "B" Samet Kaban - Aras Taşçı 7.23,69 2
5 Türk Balıkadamlar "A" Sezer Taha Bilir - Mahmut Ali Taner 7.30,83 3
4 Fethiye Belediye Spor "B" Berkay Tahancı - Tuğrul Balcı 7.38,01 4
3 Şişecam Çayırova Latif Kaan türkoğlu - Sinan Yumuk 7.41,63 5
18 11:35 Genç Erkekler 2x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
3 Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır - Süleyman Berk Hakyol 6.59,73 1
4 Galatasaray Miraç Can Alkaya - Kamil Okan Emanet 7.01,60 2
2 Fethiye Belediye Spor "A" Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel 7.20,86 3
1 Fenerbahçe "C" Samet Kıraykır - Erkan Ömer Üstün 7.47,52 4
İlk üçler finale kalır.


BAHAR KUPASI
YARIŞLARI
29.04.2017 / Sapanca
1 09:00 Yıldız Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
2 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan - 7.34,41 1 10
Hilal Kaya - Tuana Su Dikbayır
1 Galatasaray Miray Kasap - Sude Doğaner - 7.46,59 2 7
Öznur Uslu - Ceyda Karslı
4 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki - 7.48,61 3 5
Sudenur Pulatkan - Çilem Üstündağ
3 Şişecam Çayırova "B" Rüyam Ruken Ayas - Deniz Seden Zengi - Bitiremedi    
Havva Şayan - Beyza Bulut
2 09:10 Yıldız Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Şefik Çakmak 7.37,99 1 10
2 Fenerbahçe Denizhan Aydın 7.38,10 2 7
5 Galatasaray "B" Miraç Can Alkaya 7.40,32 3  
4 Galatasaray "C" Hasan Alagöz 8.11,71 4  
1 Rize Gençlik Spor "A" Nizam Erdoğan 8.20,57 5 2
6 Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli Bitiremedi 6  
3 09:20 Yıldız Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
5 Fenerbahçe "A" Emir Saygılı - Barış Bayrak 7.24,21 1 10
2 Galatasaray Yasin Karaömer - Yavuz Selim Köşe 7.43,49 2 7
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Sadık Ünlü 7.48,15 3 5
3 Fenerbahçe "B" Kaan Konca - Gökhan Artar 8.05,21 4  
4 Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz Bitiremedi    
4 09:30 Yıldız Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe "A" Bora Özge - Hamdi Taha Erdağ 7.08,59 1 10
3 Galatasaray Eren Ahmet Kanıbelli - Kamil Okan Emanet 7.09,04 2 7
1 Fenerbahçe "B" Aras Taşçı - Samet Kaban 7.32,45 3  
4 Şişecam Çayırova Latif Kaan Türkoğlu - Sinan Yumuk 7.35,38 4 3
5 Fenerbahçe "C" Samet Kıraykır - Erkan Ömer Üstün 7.41,76 5  
6 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Murat Emre Aydın 7.45,84 6 1
5 09:40 Yıldız Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Efe Tunç Koca - İlyas Çağatay Ürdem - 6.56,31 1 10
Oğuzhan Acar - Hamza Daş
2 Fenerbahçe Oğuz Okansu - Kaan Vurdu - 7.01,34 2 7
Seyit Mert Erdoğan - Batuhan Temel Uzun
6 10:00 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Kaan Yılmaz Aydın  4.10,22 1 10
3 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Erdem Yılmaz 4.13,23 2 7
5 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak 4.17,10 3 5
6 Beşiktaş Ahmet Çakal 4.18,90 4 3
4 Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş Bitiremedi    
2 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin Terk    
7 10:10 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Hakan Alaybeyoğlu - Kağan Alaybeyoğlu 3.42,67 1 10
2 Adana Gençlik ve Spor Mustafa Kocaçiftçi - Uğur Dulkadiroğlu 3.48,80 2 7
1 Şişecam Çayırova "A" Emre Çalışır - Resul Keskin 3.50,64 3 5
5 Şişecam Çayırova "B" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz 3.56,89 4  
4 Hereke Nuh çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Atalay Akşoş Bitiremedi    
6 Şişecam Çayırova "C" Ramazan Emre Canpolat - Furkan Dinçer Bitiremedi    
8 10:20 Genç Kızlar 2- 2000 m. Sonuç Puan
2 Şişecam Çayırova - Adana GS Ayşenur Yılmaz - Didem Sürer 7.42,58 1  
1 Galatasaray Edanur Göneç - Berre Baltaoğlu 7.52,43 2 7
9 10:30 Genç Kızlar 1x 2000 m. Sonuç Puan
2 Adana Gençlik ve Spor Petek Hepsağ 8.13,35 1 10
4 Galatasaray Mervenur Uslu 8.15,84 2 7
1 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 8.38,62 3 5
3 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Tuvana Su Dikbayır 8.51,45 4  
5 Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan Bitiremedi    
10 10:40 Genç Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray Sude Doğaner - Miray Kasap 7.55,87 1 10
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan 8.17,38 2 7
3 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece tilki 8.24,27 3 5
2 Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkan - Deniz Seden Zengi Bitiremedi    
5 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan - Dicle Semra Salman Bitiremedi    
11 10:50 U 19 Erkekler C- 1x 1000 m. Sonuç Puan
6 İznik Spor Burak Cinal 4.09,19 1 10
3 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak 4.21,77 2 7
4 Sinop Gençlik ve Spor Barlas Dikmen 4.26,68 3 5
2 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan 4.26,83 4 3
5 Ferdi Alpkaan Ökkeş Savaşçı 4.32,28 5  
1 Ferdi Berkant Civek 4.43,86 6  
12 11:00 U 19 Erkekler C- 2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Beşiktaş Göktürk Akyüz - Kayra Gönenç Sivri 4.04,74 1 10
4 Türk Balıkadamlar Sarp Saltık - Ahmet Düzduran 4.15,66 2 7
2 Ferdi Berkay Civek - Alperen Kaymak 4.18,98 3 5
5 Sinop Karadeniz Yelken Süleyman Demir - Sadık Baran Yılmaz 4.27,13 4 3
1 Sinop Gençlik ve Spor "A" Baha Yalçın - Yavuz Selim Kaya 4.29,10 5 2
6 Sinop Gençlik ve Spor "B" Mehmet Can Özgün - Deniz Özdaban 4.48,40 6  
13 11:10 U 19 Kızlar C- 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Sinop Gençlik ve Spor "A" Melike Ezgi Gündoğdu - Rana Rabia Verir - 4.48,08 1 10
Melisa sayın - Zehra Bakır - 
Murat Çelik (d)
2 Sinop Karadeniz Yelken Meltem Bbilgili - Berşan Alabaş - 5.01,76 2  
& Dilara Üçüncüoğlu - Aleyna Nur Üçüncüoğlu
Ferdi Karması Mehmet gürleyen (d)
3 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ceyda çiğdem Yıldız - Kader Ünal - 5.14,17 3  
Betül Keçeci - Tuğçe Koşar -
Barışcan Kuru (d)
14 11:20 Yıldız Erkekler 4x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Şefik Çakmak - Kamil Okan Emanet - 6.33,27 1 10
Miraç Can Alkaya - Yasin Karaömer
2 Fenerbahçe "A" Denizhan Aydın - Bora Özge - 6.51,11 2 7
Hamdi Taha Erdağ - Samet Kaban
1 Fenerbahçe "B" Erkan Ömer Üstün - Kaan Konca - Bitiremedi    
Ege Doruk - Gökhan Artar
15 11:30 Yıldız Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Furkan Bektaş (d) 6.24,07 1 10
Emir Saygılı - Barış Bayrak -
Oğuz Okansu - Kaan Vurdu -
Seyyit Mert Aydoğan - Aras Tasşçı -
Samet Kıraykır - Batuhan Temel Uzun
3 Galatasaray Efe Tunç Koca - İlyas Çağatay Ürdem - 6.28,95 2 7
Oğuzhan Acar - Hamza Daş -
Hasan Alagöz - Hakan Berk Örkmez -
Yavuz Selim Köse - Eren Ahmet Kanıbelli -
Barış Can Aydemir (d)
2 Şişecam Çayırova Tunahan Albayrak - Latif Kaan Türkoğlu - Kayıt İptali    
Sinan yumuk - Oğuzhan Öztürk - 
Sadık Ünlü - Alper Davulcu -
Emre Şahin - Emircan Tunçtürk -
Murat Mert Özgen (d)






BAHAR KUPASI
YARIŞLARI
30.04.2017 / Sapanca
1 09:00 Yıldız Kızlar 1x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "B" Sude Doğaner 8.47,48 1 10
2 Galatasaray "A" Miray Kasap 8.50,99 2  
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Azra Alkan 8.59,20 3 5
1 Türk Balkıkadamlar Nur Selin Turhan Bitiremedi    
2 09:10 Yıldız Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Yuana Su Dikbayır 8.13,04 1 10
3 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki  8.25,71 2 7
2 Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkan - Çilem Üstündağ 8.52,99 3  
4 Galatasaray "A" Öznur Uslu - Ceyda Karslı Bitiremedi    
3 09:20 Genç Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
3 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 7.39,77 1 10
2 Fenerbahçe "A" Denizhan Aydın 7.48,42 2 7
5 Türk Balıkadamlar Buğra İpek 8.00,39 3 5
4 Galatasaray "B" Efe Tunç Koca 8.05,08 4 3
1 Rize Gençlkik Spor Ömer Arslan Bitiremedi    
4 09:30 Genç Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 7.13,67 1 10
4 Fenerbahçe "A" Ömer Fauk Şahiner - Behlül Uyar 7.20,06 2 7
2 Fenerbahçe "B" Emir Saygılı - Barış Bayrak 7.30,82 3  
6 Galatasaray "D" oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem 7.44,46 4  
1 Galatasaray "C" Eren Ahmet Kanıbelli - Hamza Daş  7.46,42 5  
5 Galatasaray "B" Yasin Karaömer - Yavuz Selim Köse 7.49,95 6  
5 09:40 Genç Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
3 Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır - Süleyman Berk Hakyol 7.08,29 1 10
2 Galatasaray Miraç Can Alkaya - Kamil Okan Emanet 7.10,99 2 7
4 Fenerbahçe "A" Bora Özge - Hamdi Taha Erdağ 7.21,68 3 5
1 Fethiye Belediye Spor "A" Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel 7.27,58 4 3
5 Fenerbahçe "B" Samet Kaban - Aras Taşçı 7.42,08 5  
6 Türk Balıkadamlar "A" Sezer Taha Bilir - Mahmut Ali Taner 7.45,37 6  
6 09:50 Genç Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray A. Ensar Yıldırım - D. Kemal Özdemir - 6.33,85 1 10
Ömer Öztürk - Kaan Bağ
2 Fenerbahçe Oğuz Okansu - Kaan Vurdu - 7.12,85 2 7
Seyyit Mert Aydoğan - Batuhan Temel Uzun
7 10:00 Küçük Erkekler 4x 1000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Kağan Alaybeyoğlu - Hakan Alaybeyoğlu - 3.30,41 1 10
Kaan Yılmaz Aydın - Kerim Kör
2 Şişecam Çayırova "B" Ramazan Emre Canpolat - Fatih Vurgun - 3.32,55 2 7
Resul Keskin - Emirhan türkyılmaz
1 Hereke Nuh Çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Atalay Akşoş - 3.45,44 3 5
Egemen Aktaş - Erdem Yılmaz
4 Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emre Çalışır - 3.41,33 4  
Oğuzhan bilgin - Hüseyin Dede
8 10:10 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Hereke Nuh çimento Kürek İnci Su Akın 4.54,67 1 10
1 Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay 5.17,39 2 7
9 10:30 Genç Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Edanur Göneç - Mervenur Uslu - 7.24,18 1 10
Berre Baltaoğlu - Ezo Kızılgedik
2 Sakarya Gençlik Merkezi Şevval Koç - İpek Beşli - 7.25,13 2 7
Azra Alkan - Tuvana Su Dikbayır
1 Şişecam Çayırova Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki - Bitiremedi    
Çilem Üstündağ - Beyza Bulut
10 10:40 U 19 Kızlar C- 1x 1000 m. Sonuç Puan
3 Sinop Gençlik ve Spor Rana Rabia Verir 5.34,42 1 10
2 İznik Spor İpek Çalık 5.46,65 2 7
4 Ferdi Duygu Kırış 5.53,49 3  
1 Altınboynuz Dila Eylül Semiz 6.04,41 4 3
5 Ferdi Dilara Üçüncüoğlu 6.14,23 5  
11 10:50 U 19 Kızlar C- 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ceyda çiğdem Yıldız - Kader Ünal 4.57,51 1 10
1 Sinop Karadeniz Yelken Meltem bilgili - Berşan Alabaş 4.58,51 2 7
3 Sinop Gençlik ve Spor "A" Melike Ezgi Gündoğdu - Betül Keçeci 4.59,20 3  
2 İznik Spor Şevval Karanfil - Hilal Varvar 5.45,48 4 3
12 11:00 U 19 Erkekler C- 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
2 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Göktürk Akyüz - 3.55,24 1 10
Kayra Gönenç Sivri - Çağrı Demirel -
Ahmet Çakal (d)
5 İznik Spor Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz - 4.05,44 2 7
Murat Basan - Burak Cinal -
Kudret Şahan Demir (d)
4 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan - Ahmet düzduran - 4.06,01 3 5
Danil efe Can - Sarp Saltık -
nirancan Thorat (d)
3 Altınboynuz A. Selim Çökerti - H. Eren Ofluoğlu - 4.38,14 4 3
Utku Uğur Can -Ulaş Cengiz Kumanlı -
Efe Berk Dumanova (d)
13 11:10 Genç Erkekler 4x 2000 m. Sonuç Puan
6 Türk Balıkadamlar Buğra İpek - Barış Çakır -  6.40,70 1 10
Kaan türkan - Süleyman Berk Hakyol
1 Gaslatasaray İ.Çağatay Ürdem - Kamil Okan Emanet -  6.45,30 2 7
Miraç Can alkaya - Yasin Karaömer
2 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat - Latif Kaan türkoğlu - 6.47,64 3 5
Sinan Yumuk - Tunahan Albayrak
5 Fenerbahçe "A" Benizhan Aydın - Bora Özge - 6.53,46 4 3
Hamdi Taha Erdağ - Samet Kaban
3 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel - 7.05,95 5 2
Fırat Mertcan Afşar - Cem Çınar Yeşertener
4 Fenerbahçe "B" Erkan Ömer Üstün - Kaan Konca - Bitiremedi 6  
Gökhan Artar - Ege Doruk
14 11:20 Genç Erkekler 8+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ömer Öztürk - Kaan Bağ - 6.16,20 1 10
A. Ensar Yıldırım - D. Kemal Özdemir -
Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç
Eren Ahmet Kanıbelli - Oğuzhan Acar -
Barış Can Aydemir (d)
2 Fenerbahçe Kaan Aksu (d) 6.39,43 2 7
Emir Saygılı - Barış Bayrak -
Oğuz Okansu - Kaan Vurdu -
Seyyit Mert Aydoğan - Aras Taşçı -
Samet Kıraykır - Batuhan Temel Uzun
TAKIM SIRALAMASI
Deniz Küreği U19 Kadınlar
1. Sinop Gençlik ve Spor 30 Puan
2. İznik Spor 10 Puan
3. Sinop Karadeniz Yelken 7 Puan
4. Altınboynuz 5 Puan
Deniz Küreği U 19 Erkekler
1. Beşiktaş 27 Puan
2. İznik Spor 17 Puan
3. Türk Balıkadamlar 15 Puan
4. Sinop Gençlik ve Spor 7 Puan
5. Altınboynuz 3 Puan
6. Sinop Karadeniz Yelken 3 Puan
Küçük Kızlar
1. Hereke Nuh Çimento Kürek 10 Puan
2. Fethiye Belediye Spor 7 Puan
Küçük Erkekler
1. Fenerbahçe 30 Puan
2. Şişecam Çayırova 12 Puan
3. Hereke Nuh Çimento Kürek 12 Puan
4. Adana Gençlik ve Spor 7 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 5 Puan
6. Beşiktaş 3 Puan
Yıldız Kızlar
1. Sakarya Gençlik Merkezi 25 Puan
2. Galatasaray 17 Puan
3. Şişecam Çayırova 12 Puan
Yıldız Erkekler
1. Fenerbahçe 51 Puan
2. Galatasaray 51 Puan
3. Şişecam Çayırova 8 Puan
4. Rize Gençlik Spor 2 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 1 Puan
Genç Kızlar
1. Galatasaray 34 Puan
2. Sakarya Gençlik Merkezi 12 Puan
3. Adana Gençlik ve Spor 10 Puan
4. Şişecam Çayırova 5 Puan
Genç Erkekler
1. Galatasaray 47 Puan
2. Fenerbahçe 36 Puan
3. Türk Balıkadamlar 25 Puan
4. Şişecam Çayırova 15 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 5 Puan

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

SPORU DİNLEME ZAMANI: BOĞAZÇI SPORTS SUMMIT

Etkinlik DetaylarıSporu dinleme zamanı! 15 Mart Pazar günü Boğaziçi Sports Summit'te sporcu, antrenör, yönetici ve yorumcuların katılımıyla Türk sporunda elde edilmiş büyük başarılar, Spor ve Beslenme...

Image

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Sonuçlandı

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Turkiye_Salon_Kurek_Sampiyonasi_Sonuclandi-4690.aspx...


Image

11-22 Kasım 2019 | Kocaeli | I. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Katılımcı Listesi

11-22 Kasım 2019 | Kocaeli | I. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Katılımcı ListesiS.NOTC.NOADISOYADI1199*****338ALİKARATAŞ2199*****794ALİ RAHMANHERSEKLİOĞLU3205*****922CENGİZHANSUNGURLU4521*****690ÇA...


Image

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Bülteni (Ergometre)

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Bülteni (Ergometre)http://tkf.gov.tr/img/website/documents/2019-Ergometre%20B%C3%BClteni.pdf...


Image

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

31 Ağustos - 01 Eylül tarihlerinde Sapanca - Kırkpınar mevkiindeki parkurda yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonasında takım sıralamasında:U19 Kızlarda Sinop Gençlik ve Spor,U19 Erkeklerde İzmit Süme...


Image

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 Sonuçlandı

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 SonuçlandıKategorilerinde birinci olan kulüpler:C U19 KIZLAR: DENİZCİLERC U19 ERKEKLER: SÜMERSPOR KÜREKKÜÇÜK KIZLAR: SÜMERSPOR KÜREKKÜ...