GENÇLİK KUPASI KÜREK YARIŞLARI SONUÇLANDI

GENÇLİK KUPASI
YARIŞLARI
27.05.2017 - Sapanca
1 08:30 Yıldız Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan -  7.45.65 1 10
Hilal Kaya - Tuvana Su Dikbayır
4 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki -  8,04,65 2 7
Deniz Seden Zengin - Sudenur Pulatkan
2 Fenerbahçe  Öykü Mızrak - Alara Kanlı -  8,15,18 3 5
Ayça Pamay - Ece Nur Doğan
3 Fethiye Belediye Spor Ece Karakaya - Jerfi Kantarcı -  8,53,68 Bitiremedi
Dicle Serma Sarman - Aleyna Ayvaz
2 08:40 Yıldız Erkekler 1x    2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe "A" Bora Özge 8,01,78 1 10
2 Galatasaray Hasan Alagöz 8,17,16 2 7
3 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Ahmet Eren Savaş 8,23,36 3 5
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Muhammet Ensar İkbalkuş 8,24,29 4  
5 Fenerbahçe "B" Aras Taşçı 8,28,46 5  
6 Fenerbahçe "C" Samet Kaban 8,42,43 6  
7 Rize Gençlik Spor Kulübü Tuğrul Kaan Seymenoğlu 9,06,01 Bitiremedi
8 Türk Balıkadamlar  Ahmet Emir Gökdereli 9,10,82 Bitiremedi
4 08:55 Yıldız Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe "A" Hamdi Taha Erdağ - Denizhan Aydın 7,15,06 1 10
1 Galatasaray Miraç Can Alkaya - Yasin Karaömer 7,26,47 2 7
4 Fenerbahçe "B" Kaan Vurdu - Seyyit Mert Aydoğan 8,04,80 Bitiremedi
3 Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rami Metehan Uyumaz 8,12,35 Bitiremedi
5 Şişecam Çayırova  Emircan Tunçtürk - Alper Davulcu 8,15,79 Bitiremedi
5 09:05 Deniz Küreği U19 Kızlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
3 Sinop Karadeniz & Ferdi Dilara Üçüncüoğlu - Tuğçe Koşar 5,04,98 1  
Berşan Alabaş - Meltem Bilgili
Baran Yılmaz (D)
1 Sinop Gençlik Spor "B" Beyül Keçeci - Melisa Sayın -  5,07,59 2 7
Zehra Bakır - Belinay Çetinalp
Murat Çelik (D)
2 Sinop Gençlik Spor "A" Melike Ezgi Gündoğdu - Seray Acar -  5,15,12 3  
Kader Ünal - Aleyna Öztürk
Ceyda Çiğdem Yıldız (D)
6 09:15 Yıldız Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
5 Fenerbahçe "A" Emir Saygılı - Barış Bayrak 7,36,32 1 10
2 Fenerbahçe "B" Oğuz Okansu - Batuhan Temel Uzun 7,48,67 2  
1 Şişecam Çayırova "A" Oğuzhan Öztürk - Tunahan Albayrak 7,50,60 3 5
3 Şişecam Çayırova "B" Latif Kaan Türkoğlu - Sinan Yumuk 8,03,76 4  
4 Fethiye Belediye Spor Tolga Ünal - Murat Emre Aydın 8,05,77 5 2
7 09:25 Küçük Kızlar 4x 1000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Ruken Ülgey - Sudenur Canarslan 4,36,34 1 10
Pınar Kumsal - Ezgi Kurucan
8 09:35 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Adem Al 4,09,62 1 10
4 Şişecam Çayırova "A" Oğuzhan Bilgin 4,13,60 2 7
4 Fenerbahçe Kaan Yılmaz Aydın 4,21,60 3 5
3 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak 4,23,56 4 3
1 Şişecam Çayırova "B" Sefa Kalaycı 4,29,63 5  
2 Galatasaray "B" Ömer Bayram 4,35,25 Bitiremedi
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Egemen Aktaş 4,42,82 Bitiremedi
1 Şişecam Çayırova "C" Hüseyin Dede DNS
10 09:50 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe "A" Hakan Alaybeyoğlu - Kağan Alaybeyoğlu 3,51,74 1 10
3 Şişecam Çayırova "A" Emirhan Türkyılmaz - Resul Keskin 3,54,90 2 7
4 Hereke Nuh Çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Erdem Yılmaz 3,56,65 3 5
1 Şişecam Çayırova "B" Ramazan Emre Canpolat - Fatih Vurgun 4,06,34 4  
1 Fenerbahçe "B" Kerim Kör - Berkin Kurtulmuş 4,11,97 5  
3 Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Emre Çalışır 4,16,57 6  
2 Galatasaray Abdullah Ay - Hasan Arif Özcan 4,26,84 Bitiremedi
12 10:05 Deniz Küreği U19 Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
4 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Göktürk Akyüz -  4,07,81 1 10
Kayra Gönenç Sivri - Çağrı Demirel
Ahmet Çakal (D)
1 Türk Balıkadamlar  Sarp Saltık - Ahmet Düzduran -  4,11,60 2 7
Danil Efe Can - Nirancan Thorat
Cemre Artalan (D)
2 Altınboynuz Spor Kulübü Harun Eren Ofluoğlu - Efe Berk Dumanova -  5,11,48 Bitiremedi
Utku Uğur Can - Ulaş Cengiz Kumanlı
Dila Eylül Semiz (D)
3 İznik Spor Kulübü Ahmet Yılmaz - Kürşat Akpınar -  DNS
Murat Basan - Burak Cinal
Kudret Şahan Demir (D)
13 10:15 Genç Kızlar 1x  2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri 8,51,01 1 10
2 Galatasaray "A" Sude Doğaner 8,55,38 2 7
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 9,01,09 3 5
4 Fenerbahçe "B" Defne Usta 9,10,51 4  
2 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Azra Alkan 9,11,64 5  
1 Sakarya Gençlik Merkezi "D" Tuvana Su Dikbayır 9,17,54 6  
3 Sakarya Gençlik Merkezi "B" İpek Beşli 9,18,72 7  
5 Türk Balıkadamlar  Nur Selin Turhan 9,34,98 8  
3 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan 10,05,42 Bitiremedi
5 Galatasaray "B" Öznur Uslu 10,12,05 Bitiremedi
15 10:30 Deniz Küreği Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 İznik Spor Kulübü İpek Çalık 5,22,74 1 10
1 Altınboynuz Spor Kulübü Ayşegül Öcal 5,26,82 2 7
3 Fethiye Belediye Spor Fatmahanım Gökce 5,32,93 3 5
6 Sinop Gençlik Spor Ceyda Çiğdem Yıldız 5,39,19 4 3
5 Sinop Karadeniz Yelken Tuğçe Koşar 5,50,72 Bitiremedi
4 Türk Balıkadamlar "B"  Behice Aslıhan Dizdaroğlu 7,15,13 Bitiremedi
16 10:45 Deniz Küreği Kadınlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Altınboynuz Spor Kulübü "A" Seval Hafızoğlu - Öznur Benlialper 5,16,58 1 10
4 Sinop Gençlik Spor "A" Melike Ezgi Gündoğdu - Seray Acar 5,24,00 2 7
5 Sinop Gençlik Spor "B" Betül Keçeci - Zehra Bakır 5,32,96 3  
6 Sinop Karadeniz & Ferdi Dilara Üçüncüoğlu - Berşan Alabaş 6,14,00 Bitiremedi
1 İznik Spor Kulübü Hilal Varvar - Şevval Karanfil 7,04,96 Bitiremedi
2 Altınboynuz Spor Kulübü "B" Efsun Gökpınar Acar - Selda Aslan 7,19,16 Bitiremedi
17 10:55 Deniz Küreği Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Spor Kulübü Murat Türker - Ali Karataş -  4,03,94 1 10
Fırat Fırat - Emin Nurgör
Eda Gemici (D)
2 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı -  4,10,82 2 7
K. Gönenç Sivri - Ahmet Taha Andırmak
Ahmet Çakal (D)
18 11:05 Genç Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray "A" Yiğit Berk Arıcan 8,27,56 1 10
2 Türk Balıkadamlar Buğra İpek 8,38,33 2 7
3 Fenerbahçe Ömer Efe İlkkurşun 8,44,64 3 5
1 Galatasaray "B" Hasan Alagöz 8,54,08 4  
19 11:20 Genç Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 Fenerbahçe Cem Avat - Hamza Mert Avunduk 7,40,34 1 10
1 Türk Balıkadamlar Süleyman Berk Hakyol - Barış Çakır 7,47,87 2 7
3 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel 7,48,74 3 5
2 Galatasaray  Miraç Can Alkaya - Yasin Karaömer 7,49,62 4 3
20 11:30 Genç Erkekler 2-  2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Ömer Faruk Şahiner - Behlül Uyar 7,54,02 1 10
3 Galatasaray  Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 7,58,20 2 7
2 Fethiye Belediye Spor Tolga Önal -Murat Emre Aydın 8,36,49 3 5
5 Rize Gençlik Spor Kulübü Ömer Arslan - Nizam Erdoğan 8,41,28 Bitiremedi
4 Türk Balıkadamlar Sezer Taha Bilir - Mahmut Ali Taner 8,54,76 Bitiremedi
21 11:45 Deniz Küreği Erkekler 1x  1000 m. Sonuç Puan
1 Beşiktaş "A" Yaman Koç 4,46,67 1 10
5 İznik Spor Kulübü Burak Cinal 4,56,46 2 7
4 Altınboynuz Spor Kulübü Ali Karataş 5,03,09 3 5
2 Sinop Gençlik Spor Barlas Dikmen 5,43,74 Bitiremedi
6 Sinop Karadeniz Yelken Berkecan Üstün 5,46,13 Bitiremedi
3 Türk Balıkadamlar "B" Serhat Dizdaroğlu 5,53,01 Bitiremedi
22 12:10 Deniz Küreği Erkekler C-2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Beşiktaş "A" Murat Tunalı - Göktürk Akyüz 4,23,11 1 10
6 Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş - Çağatay Aslan 4,25,25 2 7
4 İznik Spor Kulübü Bartu Bayram -Murat Basan 4,36,99 3 5
5 Altınboynuz Spor Kulübü Emin Nurgör - Fırat Fırat 4,47,67 4 3
2 Sinop Gençlik Spor "B" Ali İlker Bektaş - Yavuz Selim Kaya 4,53,37 Bitiremedi
1 Sinop Gençlik Spor "A" Baha Yalçın - Yücel Görkem Yazıcı 5,08,21 Bitiremedi
23 12:20 Deniz Küreği Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Spor Kulübü Öznur Benlialper - Ayşegül Öcal -  5,01,96 1 10
Seval Hafızoğlu - Handan Erdinç
Eda Gemici (D)
2 Sinop Gençlik Spor Ceyda Çiğdem Yıldız - Kader Ünal -  5,18,46 2 7
Melike Ezgi Dündoğdu - Seray Acar
Murat Çelik (D)
PUAN DURUMLARI
Deniz Küreği Bayanlar
1. Altınboynuz 27
2. Sinop Gençlik ve Spor 24
3. İznik Spor 10
4. Fethiye Belediye 5
5.
Deniz Küreği Erkekler
1. Beşiktaş 37
2. Altınboynuz 18
3. İznik Spor 12
4. Türk Balıkadamlar 7
5. Sinop Karadeniz Yelken 7
Kadınlar
1. Galatasaray 17
2. Sakarya Gençlik Merkezi 15
3. Fenerbahçe 15
4. Şişecam Çayırova 7
Erkekler
1. Fenerbahçe 70
2. Galatasaray 44
3. Şişecam Çayırova 19
4. Fethiye Belediye 15
5. Türk Balıkadamlar 14
6. Hereke Nuh Çimento 5
7. Sakarya Gençlik Merkezi 5

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....