TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARI

BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI
YARIŞLARI
15.04.2017 / Sapanca
1 08:45 Erkekler 1x     1.Eleme 1000 m. 2000 m. Sonuç
4 Fenerbahçe "B" Cavid Efendioğlu 3.26,20 7.42,95 1
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 3.43,19 7.53,21 2
3 Galatasaray "B" Deviş Kemal Özdemir 3.54,50 8.03,33 3
6 Ferdi Fatih Örer 4.02,66 8.12,89 4
2 Galatasaray "C" Yunus Tör 4.34,36 9.41,52 5
5 Galatasaray "D" Erol Aslan 5.12,57 10.39,08 6
2 08:50 Erkekler 1x     2.Eleme 1000 m. 2000 m. Sonuç
2 Fenerbahçe "A" Fuad Refail 3.40,10 7.36,35 1
3 Galatasaray "A" Ahmet Ensar Yıldırım 3.42,05 7.57,83 2
4 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mustafa Efe Ovacık 4.01,00 8.02,07 3
1 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk 4.05,00 8.08,93 4
5 Tuzla Belediyesi Gençlik Su S. Emre Sunay 4.30,15 8.29,15 5
3 09:00 Deniz küreği Erkekler C1x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
6 Altınboynuz "A" Ali Karataş 4.49,02   1
3 Ferdi Erkin Sümer 4.53,11   2
1 Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş 4.56,05   3
4 Ferdi Meriç küçükcoşkun 4.58,42   4
2 Altınboynuz "B" Bülent İsmail Özcömert 5.34,86   5
 
4 09:05 Deniz küreği Erkekler C1x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
1 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı 4.18,42   1
3 Beşiktaş Yaman Koç 4.22,14   2
2 İznik Spor Burak Cinal 4.26,39   3
4 Sinop Gençlik ve Sapor Barlas Dikmen 4.43,55   4
6 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Uğur Polat 4.53,42   5
5 Fethiye Belediye Spor "A" Emre Bulut 4.57,64   6
5 09:20 Erkekler 2- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
5 Fenerbahçe "B" Selahattin gürsoy - Gökhan Güven 3.21,07 6.47,49 1 100
2 Fenerbahçe "A" İsmail Ali Bekiroğlu - Eren Can Aslan 3.25,33 6.58,74 2  
3 Galatasaray "A" Ömer Öztürk - Kaan Bağ 3.37,66 7.20,99 3  
1 Galatasaray "B" Serhat Bayram Sarpkaya - Ömer Basıç 3.41,87 7.22,49 4  
4 Gebze Teknik Üniversitesi Osman Özbayrak - Alperen Tekin 4.02,35 8.35,77 5  
6 09:30 Hafif kilo Erkekler 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
4 Fenerbahçe Emre yiğit Haymana - Fatih Ünsal 3.21,89 6.49,74 1 100
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ahmet Gülsaran - Burak Can Şahin 3.40,71 7.21,49 2  
1 Galatasaray "A" Doğan Gökmen - Rasim Balcıoğlu 3.38,95 7.22,84 3  
3 Galatasaray "B" Tuğrul Sergen Yüksel - Deniz Mert Yılmaz 3.49,97 8.03,58 4  
7 09:40 Hafif Kilo Erkekler 4- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Dora Çelebi - Emre Faik Açar - 3.13,62 6.33,,83 1 100
Berkcan Tamads - Mert Kaan Kartal
1 Galatasaray Atakan Ölmez - Yiğit Berk Arıcan -  3.53,82 07:48,7 2  
Bedirhan Yıldırım - Anıl Ali Salihoğlu
8 09:50 Kadınlar 1x     1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray "B" Mervenur Uslu 4.17,89 8.35,08 1 100
5 Galatasaray "A" Nisa Arıcı 4.18,50 8.44,95 2  
3 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 4.22,44 8.52,24 3 50
2 Türk Balıkadamlar  Ceylin Uzel 4.27,97 9.02,21 4 20
1 Fenerbahçe "A" Elifnur Suri 4.32,01 9.12,80 5  
6 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Erem Nur Domurcuk 4.48,72 9.33,21 6  
9 10:00 Erkekler 1x     1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe "A" Fuad Refail 3.35,32 7.29,55 1 100
4 Fenerbahçe "B" Cavid Efendioğlu 3.48,79 7,31,38 2  
5 Galatasaray "A" Ahmet Ensar Yıldırım 4.05,65 7.37,12 3 68
2 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 3.60,54 7,43,07 4 50
6 Galatasaray "B" Deviş Kemal Özdemir 4.35,50 8.03,43 5  
1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mustafa Efe Ovacık 4.35,24 8.09,18 6  
10 10:10 Deniz küreği Erkekler C1x      1000 m. Sonuç Puan
2 Beşiktaş Yaman Koç 4.17,38   1 100
3 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı 4.27,50   2 50
1 İznik Spor Burak Cinal 4.35,51   3  
4 Altınboynuz "A" Ali Karataş 4.36,16   4  
5 Ferdi Erkin Sümer 4.53,27   5  
6 Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş 5.25,73   6  
11 10:20 Akademik Kadınlar 2x 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
2 ODTÜ "A" Duygu Keser - Selin Ernam 4.08,86 8.20,20 1 100
1 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Ayten Kübra Aksoyer 4.25,06 8.50,18 2 20
3 Koç Üniversitesi Gözde Babacan - Elif Büşra Aslanpay 4.26,12 8.51,76 3 10
4 ODTÜ "B" Ayça Sema Arısoy - Yağmur Başkaya 4.27,97 8.59,68 4  
  Gebze Teknik Üniversitesi Feraye Hatice Canbaz - Beyza Gözükızıl   Kayıt İptali    
12 10:30 Deniz Küreği Kadınlar C4x+ 1000 m. Sonuç Puan
2 Altınboynuz Ulaş Cengiz Kumanlı (d) - 4.35,45   1 100
Ayşegül Acar - Öznur Benlialper -
Handan Erdinç - Seval Hafızoğlu
4 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Ahsen Ebrar Yener - 4.36,70   2 70
Seray Acar - Melike Ezgi Gündoğdu - 
Barışcan Kuru (d)
3 Ferdi Karma Erkin Sümer (d) 4.41,80   3  
Güzin Alara Topçu - Zeynep Hande Kılıç -
Büşra Akdeniz - Arzu Temel
5 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ceyda Çiğdem Yıldız - Kader Ünal - 4.44,27   4  
Zehra Bakır - Melisa Sayın -
Murat Çelik (d)
1 Sinop Karadeniz Yelken & Emre Demirkol (d) 4.47,86   5  
Ferdi  Meltem bilgili - Berşan alabaş -  
Karması Aleyna Nur Üçüncüoğlu - Dilara Üçüncüoğlu  
6 Ferdi Karma Batuhan Savaş (d) - 5.22,11   6  
Kardelen Doyurum - Arlin Sarer -
Ceylin Sevinç - Nil Atmaca
13 10:40 Deniz Küreği Erkekler C2x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
6 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 4.15,05   1
1 Sinop Karadeniz Yelken Çağatay Aslan - Oğulcan Baş 4.21,92   2
5 Altınboynuz "A" Emin Nurgör - Fırat Fırat 4.23,45   3
3 Ferdi Karma Burak Lütfü Ünal - Deniz Mataracı 4.27,08   4
2 Sinop Gençlik ve Spor "A" Ali İlker Bektaş - Barlas Dikmen 4.35,21   5
-9 Fethiye Belediye Spor Tolga Çeşmeli - Alican Çalıkoğlu 4.43,89   6
14 10:45 Deniz Küreği Erkekler C2x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı 4.15,24   1
5 Hereke Nuh Çimento Uğur Polat - Emre Erdoğan 4.19,58   2
6 İznik Spor Ahmet Yılmaz - Kürşat Akpınar 4.26,17   3
4 Türk Balıkadamlar Kaan Özler - Sinan Ünal 4.33,45   4
3 Altınboynuz "B" Emrullah Yücel - Hüseyin Polat 4.42,05   5
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Baha Yalçın - Çağrı Yaş 5.04,11   6
15 11:20 Masterler 1000 m. Sonuç
1 Ferdi Yavuz Kuban 4.25,92   1
16 11:30 Kadınlar 2- 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Edanur Göneç - Berre Baltaoğlu 3.55,55 7.59,17 1 100
4 Adana GS - Şişecam Çayırova Didem Sürer - Ayşenur Yılmaz 3.58,69 8.07,52 2  
1 Sakarya Gençlik Merkezi Ayşe Ece Artan - Sedef Özalp 4.07,62 8.08,86 3 68
2 Fenerbahçe Defne Usta - Supiye Aydal 4.06,46 8.19,55 4 30
17 11:40 Akademik Erkekler 8+ 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
4 Kadir Has Üniversitesi Atyen Kübra Aksoyer (d) -  3.09,28 6.22,08 1 150
Yavuz Ali Oğuz - Özgür Borazan -
Levent Örge - Ozan Demirdelen -
Berk Emre Şişik - Savrun Kanay - 
Cihat Yasin Sevinç - Buğra Kaan Akyazı
1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mustafa Efe Ovacık - Ahmet gülsaran - 3.10,68 6.23,52 2 100
Burak Can Şahin - Kaan Hamilton - 
A. Caner Osmanağaoğlu - M. Eren Aslan
Cait Can Özden - Metin Kurt -
Bartu Ünlü (d)
2 Koç Üniversitesi Şirin Ezgi Elmas (d) 3.14,97 6.33,67 3 80
Caner Çelik - Furkan Camcı -
Kaan Kanlı - Abdullah Salih Budan -
Tuna Can Taner - Berke Ataseven -
Ali Osman Taşcı - İbrahim Durul Koca
5 Boğaziçi Üniversitesi Şenkız Satar (d) - 3.19,26 6.48,33 4 40
Emre Endeş - Sergen Haydın -
Ali Oğuz bilgiç - İzzet Fatih Çetinkaya -
Mehmet Akif Akdağ - Ufuk Özçidem -
Barış Baran Gündoğdu - Berkay Acar 
3 Gebze Teknik Üniversitesi Fatma Sude Sever (d) - 3.55,17 Yarış Harici    
Furkan Yıldırım - Süleyman Şahin -
Alperen Tetik - Şentürk Şimşek -
Aykut Aykaç - Oğuz Çevik -
Uğurcan şimşek - Taha Kavlak
18 11:50 Erkekler 8+ 1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Aydın İnanç Şahin - Fuad Rafail -   5.55,89 1 150
Gökhan güven - Selahattin Gürsoy -
İsmail Ali Bekiroğlu - Eren Can Aslan -
Onat Kazaklı - Besim Tolga Şahinoğlu -
Hasan Selahattin Tayfun (d)
2 Galatasaray A. Ensar Yıldırım - D. Kemal Özdemir -   6.54,17 2  
Ömer Öztürk - Ömer Basıç -
Kaan Bağ - Serhat Bayram Sarpkaya -
Doğan Gökmen - Rasim Balcıoğlu -
Barış Can Aydemir (d)
19 12:00 Hafif Kilo Kadınlar 1x     1000 m. 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray Mervenur Uslu 4.12,28 8.29,02 1 100
4 Adana Gençlik ve Spor Cansu Demir 4.16,60 8.51,95 2 30
3 Türk Balıkadamlar Ceylin Uzel 4.20,02 8.55,24 3 20
2 Fenerbahçe Elifnur Suri 4.21,18 9.03,02 4 10
5 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan 4.22,66 9.34,52 5  
20 12:10 Deniz Küreği Erkekler C2x 1000 m. Sonuç Puan
4 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı 3.53,17   1 100
3 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 4.00,24   2 50
5 Sinop Karadeniz Yelken Çağatay Aslan - Oğulcan Baş 4.12,30   3  
2 Hereke Nuh Çimento Uğur Polat - Emre Erdoğan 4.16,02   4  
6 İznik Spor Ahmet Yılmaz - Kürşat Akpınar 4.18,95   5  
1 Altınboynuz "A" Emin Nurgör - Fırat Fırat 4.20,11   6  
KUPA SIRALAMASI
Deniz Küreği Kadınlar
1. Altınboynuz 310 Puan
2. Sinop Gençlik ve Spor 140 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 100 Puan
4. İznik Spor 68 Puan
5. Sinop Karadeniz Yelken 50 Puan
Deniz Küreği Erkekler
1. Beşiktaş 270 Puan
2. Galatasaray 200 Puan
Akademik Kadınlar
1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 200 Puan
2. Koç Üniversitesi 40 Puan
3. Kadir Has Üniversitesi 40 Puan
Akademik Erkekler
1. Kadir Has Üniversitesi 380 Puan
2. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 278 Puan
3. Koç Üniversitesi 250 Puan
4. Boğaziçi Üniversitesi 40 Puan
5. Gebze Teknik Üniversitesi 20 Puan
Kadınlar
1. Galatasaray 450 Puan
2. Fenerbahçe 240 Puan
3. Sakarya Gençlik Merkezi 188 Puan
4. Türk Balıkadamlar 40 Puan
5. Adana Gençlik ve Spor 30
Erkekler
1. Fenerbahçe 1150 Puan
2. Galatasaray 178 Puan
3. Şişecam Çayırova 120 Puan
4. Tuzla Deniz Yıldızı 6 Puan

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....