Akdeniz Kupası 1.Gün Sonuçları





AKDENİZ KUPASI
YARIŞLARI
01.04.2017 - Fethiye
1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin 4.10,13 1 10
5 Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak 4.10,55 2 7
4 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Erdem Yılmaz 4.14,11 3 5
3 Beşiktaş Ahmet Çakal 4.15,67 4 3
2 Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş 4.43,86 5  
2 08:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
4 Hereke Nuh Çimento Kürek Atalay Akşoş - Yunus Emre Sarı 3.49,03 1 10
5 Şişecam Çayırova "B" Emre Çalışır - Resul Keskin 3.51,58 2 7
3 Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz 3.53,39 3  
1 Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Ramazan Emre Canpolat 4.16,31 4  
2 Şişecam Çayırova "D" Hüseyin Dede - Fatih Vurgun 4.24,50 5  
 3/4 08:50 - 08:55 Deniz Küreği U19 Erkekler 1x    1000 m. Sonuç Puan
4 Beşiktaş Ahnet Taha Andırmak 4.38,24 1 10
1 İznik Spor "C" Burak Cinal 4.39,95 2 7
1 İznik Spor "A" Murat Basan 4.43,94 3  
2 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Ali Kemal Gürbüz 4.47,59 4 3
4 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mehmet Akif Çelik 4.53,81 5  
3 İznik Spor "B" Bartu Bayram 4.56,86 6  
5 Sinop Gençlik ve Spor "B" Yavuz Selim Kaya 5.31,04 7  
3 Sinop Gençlik ve Spor "A" Barlas Dikmen 5.31,77 8  
2 Adıyaman Gençlik ve Spor "C" Abdurrahman Dağ Battı    
 5/6 09:05 - 09:10 Deniz Küreği Erkekler 2x      1000 m. Sonuç Puan
3 Beşiktaş Kayra Gönenç Sivri - Göktürk Akyüz 04.08,17 1 10
4 Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun 04.20,28 2 7
2 Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Halil İbrahim Elvermez - Abdülgani Özer 04.22,60 3  
3 İznik Spor Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz 04.32,30 4 3
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Çağrı Yaş - Mehmet Can Özgün 04.51,26 5 2
1 Sinop Gençlik ve Spor "A" Özgür Odacı - Deniz Özdaban 04.51,58 6  
2 Sinop Gençlik ve Spor "C" Ali İlker Bektaş - Yücel Görkem Yazıcı 04.54,78 7  
7 09:20 Yıldız Erkekler 2- 1000 m. Sonuç Puan
1 Fethiye Belediye Spor  Tolga Önal - Murat Emre Aydın 03.44,50 1 10
3 Şişecam Çayırova Sadık Ünlü - Oğuzhan Öztürk 03.46,92 2 7
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz Battı    
   
   
8 09:30 Yıldız Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu 03.55,60 1 10
2 Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener 03.58,07 2 7
3 Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak 04.01,56 3  
4 Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli 04.23,12 4 3
9 09:40 Yıldız Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Tuzla Deniz Yıldızı "B" Kerem Dönger - Tufan Koç 04.07,59 1 10
1 Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik 04.08,47 2  
10 09:50 Deniz Küreği U19 Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
3 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Melike Ezgi Gündoğdu - 04.56,49 1 10
Ahsen Ebrar Yener - Seray Acar - 
Barışcan Kuru (d)
2 İznik Spor & İpek Çalık - Hilal Varvar - 05.09,17 2  
Sinop Gençlik ve Spor Ceyda Çiğdem Yıldız - Kader Ünal -
Karması Şevval Karanfil (d)
1 Sinop Gençlik ve Spor "B" Betül Keçeci - Aleyna Öztürk - 05.36,88 3  
Zehra Bakır - Belinay Çetinalp -
Murat Çelik (d)
11 10:00 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay 05.34,22 1 10
1 Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın 05.34,85 2 7
12 10:10 Yıldız Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Azra Alkan 04.18,27 1 10
5 Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan 04.35,18 2 7
1 Şişecam Çayırova  Çilem Üstündağ 04.44,48 3 5
3 Fethiye Belediye Spor  Jerfi Kantarcı 04.49,45 4 3
13 10:20 Yıldız Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Tuvana Su Dikbayır 04.03,00 1 10
1 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki 04.08,96 2 7
4 Fethiye Belediye Spor Ece Karakaya - Dicle Semra Salman 04.23,80 3 5
2 Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkan - Deniz Seden Zengi 04.52,50 4  
14 10:30 Deniz Küreği U19 Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
1 Adıyaman Gençlik ve Spor Selen Çalğan 05.50,73 1 10
3 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir 06.04,01 2 7
2 Sinop Gençlik ve Spor "B" Aleyna Öztürk 07.29,62 3  
15 10:40 Deniz Küreği U19 Kadınlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
4 Adıyaman Gençlik ve Spor Şevval Polat - Elçin Güzey 05.10,81 1 10
1 Sinop Gençlik ve Spor "A" Ahsen Ebrar Yener - Melike Ezgi Gündoğdu 05.19,64 2 7
5 İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar 05.33,42 3 5
3 Sinop Gençlik ve Spor "C" Ceyda Çiğdem Yıldız - Seray Acar 05.46,48 4  
2 Sinop Gençlik ve Spor "B" Betül Keçeci - Zehra Bakır 06.08,62 5  
 
 
16 10:50 Genç Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
4 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç 04.34,04 1 10
2 Sakarya Gençlik Merkezi "C" Serap Baş 04.42,67 2  
1 Sakarya Gençlik Merkezi "B" Erem Nur Domurcuk 04.46,13 3  
3 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan 05.03,99 4 3
17 11:00 Genç Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
1 Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - Hilal Kaya 04.38,35 1 10
18 11:10 Genç Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
5 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 03.46,11 1 10
1 Türk Balıkadamlar "A" Buğra İpek 03.58,94 2 7
2 Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır 04.03,41 3  
4 Fethiye Belediye Spor "A" Ersin Ege Öztürk 04.05,50 4 3
6 Fethiye Belediye Spor "B" Bilal Adıgüzel 04.07,69 5  
3 Tuzla Deniz Yıldızı Eren Yenigül 04.22,35 6 1
19 11:20 Genç Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
2 Türk Balıkadamlar "B" Kaan Türkan - Süleyman Berk Hakyol 03.25,84 1 10
3 Türk Balıkadamlar "A" Mahmut Ali Taner - Sezer Taha Bilir 03.29,00 2  
1 Fethiye Belediye Spor Tuğrul Balcı - Berkay Tahancı 03.50,25 3 5
20 11:30 Deniz Küreği U19 Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
3 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Göktürk Akyüz - 04.07,04 1 10
Kayra Gönenç Sivri - Çağrı Demirel -
Ahmet Çakal (d)
2 İznik Spor Bartu Bayram - Ahmet Yılmaz - 04.14,87 2 7
Murat Basan - Murat Cinal -
Kudret Şahan Demir (d)
1 Adıyaman Gençlik ve Spor Mehmet Akif Çelik - Mir Berke Mutlu - 04.20,88 3 5
Hüseyin Dursun - Halil İbrahim Elvermez -
Abdülgani Özer (d)
4 Sinop Gençlik ve spor Çağrı Yaş - Özgür Odacı - 04.36,53 4 3
Barlas Dikmen - Yavuz Selim Kaya
Barışcan Kuru (d)
Deniz Küreği Yarışları'nda best-time sistemi uygulanacaktır.

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....