Akdeniz Kupası Start Listesi Belli Oldu!

Akdeniz Kupası Start Listesi Belli Oldu!


AKDENİZ KUPASI
YARIŞLARI
01.04.2017 - Fethiye
1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Ahmet Çakal      
  Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Erdem Yılmaz      
  Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş      
  Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin      
  Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak      
2 08:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Hereke Nuh Çimento Kürek Atalay Akşoş - Yunus Emre Sarı      
  Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz      
  Şişecam Çayırova "B" Emre Çalışır - Resul Keskin      
  Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Ramazan Emre Canpolat      
  Şişecam Çayırova "D" Hüseyin Dede - Fatih Vurgun      
3 08:50 Deniz Küreği U19 Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Ahnet Taha Andırmak      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mehmet Akif Çelik      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Ali Kemal Gürbüz      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "C" Abdurrahman Dağ      
  İznik Spor "A" Bartu Bayram      
  İznik Spor "A" Burak Cinal      
  İznik Spor "A" Murat Basan      
  Sinop Gençlik ve Spor "A" Barlas Dikmen      
  Sinop Gençlik ve Spor "B" Yavuz Selim Kaya      
  Sinop Karadeniz Yelken Mehmet Gürleyen      
4 09:00 Deniz Küreği Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Kayra Gönenç Sivri - Göktürk Akyüz      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Halil İbrahim Elvermez - Abdülgani Özer      
  İznik Spor Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz      
  Sinop Gençlik ve Spor "A" Özgür Odacı - Deniz Özdaban      
  Sinop Gençlik ve Spor "B" Çağrı Yaş - Mehmet Can Özgün      
  Sinop Gençlik ve Spor "C" Ali İlker Bektaş - Yücel Görkem Yazıcı      
5 09:10 Yıldız Erkekler 2- 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor  Tolga Önal - Murat Emre Aydın      
  Hereke Nuh çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz      
  Şişecam Çayırova Sadık Ünlü - Oğuzhan Öztürk      
6 09:20 Yıldız Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli      
  Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener      
  Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu      
  Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak      
7 09:30 Yıldız Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik      
  Tuzla Deniz Yıldızı "b" Kerem Dönger - Tufan Koç      
8 09:40 Deniz Küreği U19 Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
  İznik Spor & İpek Çalık - Hilal Varvar -      
Sinop Gençlik ve Spor Ceyda çiğdem Yıldız - Kader Ünal -
Karması Şevval Karanfil (d)
  Sinop Gençlik ve Spor Rana Rabia Verir - Melike Ezgi Gündoğdu -      
Ahsen Ebrar Yener - Seray Acar - 
Barışcan Kuru (d)
  Sinop Karadeniz Yelken Berşan Alabaş - Meltem Bilgili -      
Bengisu Gök - Serenay Gül -
Seçil Rabia Yıldırım (d)
9 09:50 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay      
  Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın      
10 10:00 Yıldız Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor  Jerfi Kantarcı      
  Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan      
  Şişecam Çayırova  Çilem Üstündağ      
  Sakarya Gençlik Merkezi "A" Azra Alkan      
  Sakarya Gençlik Merkezi "B" Hilal Kaya      
11 10:10 Yıldız Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Ece Karakaya - Dicle Semra Salman      
  Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki      
  Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkanm - Deniz Seden Zengi      
  Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Tuvana Su Demir      
12 10:20 Deniz Küreği U19 Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Adıyaman Gençlik ve Spor Selen Çalğan      
  Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir      
  Sinop Gençlik ve Spor "B" Aleyna Öztürk      
  Sinop Karadeniz Yelken Berşan Alabaş      
13 10:30 Deniz Küreği U19 Kadınlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Adıyaman Gençlik ve Spor Şevval Polat - Elçin Güzey      
  İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar      
  Sinop Gençlik ve Spor "A" Ahsen Ebrar Yener - Melike Ezgi Gündoğdu      
  Sinop Gençlik ve Spor "B" Betül Keçeci - Zehra Bakır      
  Sinop Gençlik ve Spor "C" Ceyda Çiğdem Yıldız - Seray Acar      
  Sinop Karadeniz Yelken Bengisu Gök - Serenay Gül      
14 10:40 Genç Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan      
  Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç      
  Sakarya Gençlik Merkezi "B" Erem Nur Domurcuk      
  Sakarya Gençlik Merkezi "C" Serap Baş      
15 10:50 Genç Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - Hilal Kaya      
16 11:00 Genç Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Tuzla Deniz Yıldızı Eren Yenigül      
  Fethiye Belediye Spor "A" Ersin Ege Öztürk      
  Fethiye Belediye Spor "B" Bilal Adıgüzel      
  Türk Balıkadamlar "A" Buğra İpek      
  Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır      
  Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat      
17 11:10 Genç Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Tuğrul Balcı - Berkay Tahancı      
  Türk Balıkadamlar "A" Mahmut Ali Taner - Sezer Taha Bilir      
  Türk Balıkadamlar "B" Kaan Türkan - Süleyman Berk Hakyol      
18 11:20 Deniz Küreği U19 Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Göktürk Akyüz -      
Kayra Gönenç Sivri - Çağrı Demirel -
Ahmet Çakal (d)
  Adıyaman Gençlik ve Spor Mehmet Akif Çelik - Mir Berke Mutlu -      
Hüseyin Dursun - Halil İbrahim Elvermez -
Abdülgani Özer (d)
  İznik Spor Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz -      
Murat Basan - Murat Cinal -
Kudret Şahan Demir (d)


AKDENİZ KUPASI
YARIŞLARI
02.04.2017 - Fethiye
1 08:30 Küçük Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş      
  Hereke Nuh Çimento Kürek "B" Egemen Aktaş      
  Beşiktaş Ahmet Çakal      
  Şişecam Çayırova Oğuzhan Bilgin      
  Fethiye Belediye Spor Mustafa Alper Koçak      
2 08:40 Küçük Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Hereke Nuh Çimento Kürek Yunus Emre Sarı - Erdem Yılmaz      
  Şişecam Çayırova "A" Sefa Kalaycı - Emirhan Türkyılmaz      
  Şişecam Çayırova "B" Emre Çalışır - Resul Keskin      
  Şişecam Çayırova "C" Furkan Dinçer - Ramazan Emre Canpolat      
  Şişecam Çayırova "D" Hüseyin Dede - Fatih Vurgun      
3 08:50 Yıldız Erkekler 2- 1000 m. Sonuç Puan
  Hereke Nuh Çimento Kürek Yavuz Demirci - Rahmi Metehan Uyumaz      
  Fethiye Belediye Spor  Tolga Önal - Murat Emre Aydın      
  Şişecam Çayırova Sadık Ünlü - Oğuzhan Öztürk      
4 09:00 Yıldız Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Murat Emre Aydın      
  Türk Balıkadamlar Ahmet Emir Gökdereli      
  Şişecam Çayırova "A" Latif Kaan Türkoğlu      
  Şişecam Çayırova "B" Tunahan Albayrak      
5 09:10 Yıldız Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Cem Çınar Yeşertener - Musa Bekir Güven      
  Tuzla Deniz Yıldızı "A" Kerem Salih Erol - Berke Çelik      
  Tuzla Deniz Yıldızı "b" Kerem Dönger - Tufan Koç      
6 09:20 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay      
  Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın      
7 09:30 Deniz Küreği Kadınlar 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
  İznik Spor& İpek Çalık - Hilal Varvar -      
Ferdi Merve Buhur - Ceyla İnmeler -
Karması Kudret Şahan Demir (d)
  Altınboynuz Harun Eren Ofluoğlu (d)      
Ayşegül Öcal - Öznur Benlialper -
Seval Karataş - Handan Erdinç
  Sinop Karadeniz Yelken Berşan Alabaş - Meltem Bilgili -      
Bengisu Gök - Serenay Gök - 
Seçil Rabia Yıldırım (d)
8 09:40 Yıldız Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor "B" Dicle Semra Salman      
  Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan      
  Şişecam Çayırova  Çilem Üstündağ      
  Sakarya Gençlik Merkezi "A" Azra Alkan      
  Sakarya Gençlik Merkezi "B" Hilal Kaya      
9 09:50 Yıldız Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor Ece Karakaya - Jerfi Kantarcı      
  Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki      
  Şişecam Çayırova "B" Sudenur Pulatkanm - Deniz Seden Zengi      
  Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Tuvana Su Demir      
10 10:00 Deniz Küreği Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Yaman Koç      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mehmet Akif Çelik      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Ali Kemal gürbüz      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "C" Abdurrahman Dağ      
  Fethiye Belediye Spor Emre Bulut      
  Altınboynuz Ali Karataş      
  Ferdi Ahmet İdiz      
  Ferdi Tansel Erülkü      
  Ferdi Öncel Şeker      
  Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş      
11 10:10 Deniz Küreği Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Murat Tunalı - Güvenç Uzun      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "A" Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun      
  Adıyaman Gençlik ve Spor "B" Halil İbrahim Elvermez - Abdülgani Özer      
  İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan      
  Altınboynuz "A" Fırat Fırat - Emin Nurgör      
  Altınboynuz "B" Emrullah yüce - Hüseyin Polat      
  Ferdi Karma Deniz Mataracı - Burak Lütfü İnal      
  Ferdi Karma Murat Aybar - Gün Arsan      
  Ferdi Karma Tuncay Yılmaz - Yarkın Akın      
  Ferid Karma Görkem Daş - Sinan Gülle      
  Ferdi Karma Batur Artun - Kenan Coşkun      
12 10:20 Genç Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Sakarya Gençlik Merkezi "A" Şevval Koç      
  Sakarya Gençlik Merkezi "B" Erem Nur Domurcuk      
  Sakarya Gençlik Merkezi "C" Serap Baş      
12 10:30 Genç Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fetihye Belediye Spor Zeynep Ceylan - Dicle Semra Salman      
  Sakarya Gençlik Merkezi Azra Alkan - Hilal Kaya      
13 10:40 Deniz Küreği Kadınlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Adıyaman Gençlik ve Spor Selen Çalgan      
  Altınboynuz Ayşegül Öcal      
  Ferdi Merve Dolgun       
  Ferdi Neva Soysal      
  Ferdi Ceyla İnmeler      
  Fethiye Belediye Spor Sarah Lousie Akkaya      
14 10:50 Deniz Küreği Kadınlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Adıyaman Gençlik ve Spor Şevval Polat - Elçin güzey      
  İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar      
  Altınboynuz Öznur Benli alper - Seval Karataş      
  Ferdi Karma Zeynep Hande Kılıç - Sena Sisarlıoğll      
  Ferdi Karma Özlem Taşkaya - Ebru Önder      
  Ferdi Karma Merve Buhur - Cansu Özsan      
  Ferdi Karma Funda Arslantürk - P. Gözde Gümüşayak      
  Ferdi Karma İncilay küçükaslan - Ezgi Yaman      
15 11:00 Genç Erkekler 2x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Beledşye Spor "A" Ersin Ege Öztürk - Bilal Adıgüzel      
  Fethiye Beledşye Spor "A" Berkat Tahancı - M.Mertcan Avşar      
  Türk Balıkadamlar "A" Mahmut Ali Taner - Sezer Taha Bilir      
  Türk Balıkadamlar "B" Kaan Türkan - Süleyman Berk Hakyol      
16 11:10 Genç Erkekler 1x 1000 m. Sonuç Puan
  Fethiye Belediye Spor "A" Tolga Önal      
  Fethiye Belediye Spor "A" Cem Çınar Yeşertener      
  Tuzla Deniz Yıldızı Eren Yenigül      
  Türk Balıkadamlar "A" Buğra İpek      
  Türk Balıkadamlar "B" Barış Çakır      
  Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat      
17 11:20 Deniz Küreği Erkekler 4x+ 1000 m. Sonuç Puan
  Beşiktaş Yaman Koç - Murat unalı -      
Güvenç Uzun - Göktürk Akyüz -
Ahmet Çakal (d)
  Adıyaman Gençlik ve Spor Mehmet Akif Çelik - Ali Kemal Gürbüz -      
Mir Berke Mutlu - Hüseyin Dursun -
Halil İbrahim Elvermez (d)
  İznik Spor Burak Cinal - Murat Basan -      
Kürşat Akpınar - Ahmet Yılmaz -
Kudret Şahan Demir (d)
  Altınboynuz "A" Harun Eren Ofluoğlu (d)      
Ali Karataş - Fırat Fırat -
Emin Nurgör - Bülent İsmail Özcömert
  Altınboynuz "B" Ulaş Cengiz Kumanlı (d) -      
Osman Kağıt - Akkan Gökerti -
Kemal Şişman - İsmail İlkkurşun
  Sinop Gençlik ve spor Çağrı Yaş - Özgür Odacı -      
Barlas Dikmen - Yavuz Selim Kaya
Barışcan Kuru (d)
  Fethiye Belediye Spor Ali İçten - Tolga Çeşmeli -      
Fatih Saatci - Emre Bulut -
Sarah Lousie Akkaya (d)








Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....