GENÇLER TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

       
GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
YARIŞLARI
27.08.2017 - Sapanca - Sakarya
1 09:30 Yıldız Kızlar 1x 2000 m. Sonuç Puan
4 Adana Gençlik ve Spor Petek Hepsağ 08.18,01 1 100
3 Galatasaray  Sude Doğanay  08.25,73 2 70
5 Sakarya Gençlik Merkezi "A" Tuvana Su Dikbayır 08.47,00 3 20
2 Türk Balıkadamlar Nur Selin Turhan 08.58,07 4  
1 Fenerbahçe Ebru Akalın 09.20,27 Bitiremedi
6 Şişecam Çayırova Deniz Seden Zengi 09.43,13 Bitiremedi
2 09:40 Yıldız Kızlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 Sakarya Gençlik Merkezi İpek Beşli - Azra Alkan 07.43,37 1 100
2 Adana Gençlik ve Spor Nigar Hatun Demiroğlu - Sinem Kahraman 07.51,70 2 70
3 Galatasaray Miray Kasap - Ceyda Karslı 08.02,36 3 30
1 Şişecam Çayırova "A" Gözde Orhan - Zeynep Ece Tilki 08.06,24 4 28
5 Fenerbahçe "A" Ayça Pamay - Alara Kanlı 08.24,59 5  
6 Şişecam Çayırova "B" Rüyam Ruken Aras - Sudenur Pulatkan 08.38,14 Bitiremedi
3 09:50 Genç Erkekler 1x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Naim Talha Güneş 07.13,98 1 100
4 Fenerbahçe "A" Ömer Sefa Polat 07.24,45 2 70
5 Fenerbahçe "B" Bora Özge 07.32,53 3  
6 Galatasaray "B" Kamil Okan Emanet 07.46,77 4  
2 Fenerbahçe "D" Ömer Efe İlkkurşun 07.50,68 5  
1 Galatasaray "C" Yiğit Berk Arıcan 07.54,12 6  
4 10:00 Genç Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
3 Fenerbahçe "A" İsmail Ali Bekiroğlu - Aydın İnanç Şahin 06.46,40 1 100
2 Galatasaray "A" Ömer Öztürk - Kaan Bağ 07.10,17 2 20
1 Galatasaray "B" Eren Ahmet Kanıbelli - Hamza Daş 07.30,38 3  
4 Fethiye Belediye Spor Tolga Önal - Murat Emre Aydın 07.57,41 Bitiremedi
5 10:10 Genç Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 Fenerbahçe "A" Cem Avat - Hamza Mert Avunduk 06.44,27 1 100
6 Fenerbahçe "B" Denizhan Aydın - Hamdi Taha Erdağ 06.46,67 2  
3 Galatasaray "A" Selçuk Keskin - Derviş Kemal Özdemir  06.50,94 3 68
2 Galatasaray "B" Ferat Korkmaz - Rasim Balcıoğlu 07.10,55 4  
5 Türk Balıkadamlar Süleyman Berk Hakyol - Kaan Türkan 07.13,90 5  
1 Rize Gençlik ve Spor Ömer Arslan - Nizam Erdoğan 07.15,17 6  
6 10:20 Genç Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
2 Adana Gençlik ve Spor Mehmet Çapanoğlu - Berkan Özdemir - 06.18,24 1 100
Halil İbrahim Güzelbay - Berk Ögün
4 Fenerbahçe "A" Ömer Faruk Şahiner - Behlül Uyar - 06.19,66 2 70
Emir Saygılı - Barış Bayrak
1 Galatasaray "A" Enes Gök - Emre Kubilay Oğuz - 06.20,14 3 68
Deniz Evren Kaya - Barış Ertürk
3 Galatasaray "B" Oğuzhan Acar - İlyas Çağatay Ürdem - 06.40,50 4  
Aziz Türk - Ulaş Kurt
6 Şişecam Çayırova Oğuzhan Öztürk - Latif Kaan Türkoğlu - 06.44,02 5 10
Sinan Yumuk - Tunahan Albayrak
7 10:30 Küçük Erkekler 4x 1000 m. Sonuç Puan
4 Fenerbahçe "A" Kağan Alaybeyoğlu - Kerim Kör - 03.11,79 1 100
Hakan alaybeyoğlu - Kaan Yılmaz aydın 
3 Hereke Nuh Çimento Kürek "A" Atalay Akşoş - Yunus Emre Sarı - 03.12,85 2 70
Egemen Aktaş - Erdem Yılmaz
1 Şişecam Çayırova "A" Resul Keskin - Emirhan Türkyılmaz - 03.19,44 3 50
Ramazan Emre Canpolat - Fatih Vurgun
6 Galatasaray "B" Enver Erman - Ömer Furkan Emanet - 03.22,95 4 20
Esat Emin Çopur - Tayfun Erdoğan
2 Galatasaray "A" Adem Al - Hasan Arif Özcan - 03.25,74 5  
Abdullah Gençağa - Ömer Bayram
5 Şişecam Çayırova "B" Oğuzhan Bilgin - Sefa Kalaycı - 03.26,36 6  
Emre Çalışır - Hüseyin Dede
8 10:40 Küçük Kızlar 1x 1000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray Ruken Ülgey 04.19,43 1 100
3 Hereke Nuh Çimento Kürek İnci Su Akın 04.27,28 2 50
1 Anadoluhisarı Kürek Meral Çakmak 04.33,08 3 20
4 Adana Gençlik ve Spor Hatice Ersan 04.40,88 4  
9 10:50 Küçük Kızlar 2x 1000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray "A" Sudenur Canarslan - Aslıhan Naran Akkay 04.09,02 1 100
1 Şişecam Çayırova İldem Kadoğlu - Şükriye Nur Şayan 04.22,26 2 20
2 Adana Gençlik ve Spor Berfin Aybar - İrem Barıl 04.22,56 3 18
3 Fethiye Belediye Spor Beyza Hazan Kubilay - Tuğçe Muştu 04.37,56 Bitiremedi
10 11:00 Genç Kızlar 4x 2000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray "A" Mervenur Uslu - Edanur Göneç - 07.05,87 1 100
Sude Doğaner - Berre Baltaoğlu
4 Adana Gençlik ve Spor Didem Sürer - Petek Hepsağ - 07.08,79 2 70
Nigar Hatun Demiroğlu - Cansu Demir 
5 Fenerbahçe Elif Nur Suri - Defne Usta -  07.32,42 3 10
Ayça Pamay - Alara Kanlı
2 Sakarya Gençlik Merkezi Şevval Koç - Tuvana Su Dikbayır - 07.37,72 4  
İpek Beşli - Hilal Kaya
1 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan - Ece Karakaya 08.20,00 Bitiremedi
Jerfi Kantarcı - Dicle Semra Salman
11 11:10 U19 Kızlar C- 1x 1000 m. Sonuç Puan
107 Galatasaray Zeynep Nur Sözer 05.07,86 1 100
104 Sinop Gençlik ve Spor Seray Acar 05.19,55 2 50
105 Ferdi Dilara Üçüncüoğlu 05.28,03 3  
101 Altınboynuz Dila Eylül Semiz 05.33,79 Bitiremedi
12 11:20 U19 Kızlar C- 2x 1000 m. Sonuç Puan
206 Galatasaray Zeynep Duysak - Dilara Kıratlı 04.44,01 1 100
221 Sinop Gençlik ve Spor "A" Melike Ezgi Gündoğdu - Ahsen Ebrar Yener 05.05,45 2  
202 Ferdi Nilsu Beker - Ayşe Gökçe Çağırır 05.06,59 3  
201 İznik Spor İpek Çalık - Hilal Varvar 05.16,85 Bitiremedi
222 Sinop Gençlik ve Spor "B" Ceyda Çiğdem Yıldız - Aleyna Öztürk  05.25,98 Bitiremedi
13 11:30 U19 Erkekler C-4x+ 1000 m. Sonuç Puan
405 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker - 03.49,80 1 100
Faruk Tolga Bağcı - Selim Taner Çelik -
Mehmet Can Selçuk (d)
424 Türk Balıkadamlar Cemre Artalan - Sarp Saltık - 03.57,51 2 50
Emirhan Eser - Boğaç Kaan Aksoy -
Nirancan Thorat (d)
407 Ferdi Karma "A" Berkant Civek - Alpkaan Ökkeş Savaşçı - 04.01,87 3  
Osman Alperen Dilme - Alperen Kaymak
Yusuf Yıldırım (d)
404 Beşiktaş Ahmet Taha Andırmak - Çağrı Demirel - 04.02,85 4 18
Göktürk Akyüz - Barış Uras Durmuş -
Yiğit Güngör (d)
401 Altınboynuz Dila Eylül Semiz (d) 04.11,03 5  
Ali Ata Duman - Harun Eren Ofluoğlu -
Ulaş Cengiz Kumanlı - Yavuz Selim Akpınar
409 Ferdi Karma "C" Selahattin Arıcı - Furkan Kılıç - 05.05,25 Bitiremedi
Kaan Umut Karabulut - Emir Ağdak - 
Duygu Kırış (d)
14 11:40 Genç Erkekler 4x 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray "A" Naim Talha Güneş - Derviş Kemal Özdemir - 06.21,26 1 100
Selçuk Keskin - Şefik Çakmak
3 Fenerbahçe Denizhan Aydın - Hamdi Taha Erdağ - 06.25,75 2 70
Hamza Mert Avunduk - Cem Avat 
1 Galatasaray "B" Miraç Can Alkaya - Ferat Korkmaz - 06.37,68 3  
Kamil Okan Emanet -Yiğit Berk Arıcan
5 Türk Balıkadamlar Barış Çakır - Buğra İpek - 06.49,21 4  
Süleyman Berk Hakyol - Kaan Türkan
4 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk - Tolga Önal - 07.11,07 Bitiremedi
Murat Emre Aydın - Berkay Tahancı
15 11:50 Genç Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Furkan Bektaş (d) 06.00,96 1 150
Ömer Faruk Şahiner - Aydın İnanç Şahin -
İsmail Ali Bekiroğlu - Behlül Uyar -
Bora Özge - Ömer Sefa Polat - 
Emir Saygılı - Barış Bayrak
2 Galatasaray "A" Enes Gök - Barış Ertürk - 06.07,52 2 100
E. Kubilay Oğuz - S. Bayram Sarpkaya -
Ömer Basıç - Kaan Bağ -
Ömer Öztürk - Deniz Evren Kaya -
Barış Can Aydemir (d)
3 Sakarya Gençlik Merkezi C.Caner Başaran - M. Şeker Dede - 06.27,04 3  
Salih Çetiner - Ahmet Eren Savaş -
Mert Ali Dağlı - Emir Kaan Demirer -
Muhammet Ensar İkbal Kuş - Haktan Öker -
Mehmet Ensar Dinç (d)



  Puan Tablosu  
Deniz Küreği U19 Kızlar
1 Galatasaray 300 Puan
2 Sinop Gençlik ve Spor 60 Puan
 
Deniz Küreği U19 Erkekler
1 Fenerbahçe 200 Puan
2 Galatasaray 200 Puan
3 Beşiktaş 88 Puan
4 Türk Balıkadamlar 50 Puan
5 Altınboynuz 10 Puan
 
Küçük Kızlar
1 Galatasaray 300 Puan
2 Hereke Nuh Çimento Kürek 50 Puan
3 Adana Gençlik ve Spor 28 Puan
4 Şişecam Çayırova 20 Puan
5 Anadolu Hisarı Kürek 20 Puan
 
Küçük Erkekler
1 Fenerbahçe 240 Puan
2 Şişecam Çayırova 180 Puan
3 Hereke Nuh Çimento Kürek 138 Puan
4 Adana Gençlik ve Spor  100 Puan
5 Galatasaray 60 Puan
 
Yıldız Kızlar
1 Adana Gençlik ve Spor 270 Puan
2 Sakarya Gençlik Merkezi 188 Puan
3 Galatasaray 170 Puan
4 Şişecam Çayırova 78 Puan
5 Fenerbahçe 48 Puan
 
Yıldız Erkekler
1 Fenerbahçe 560 Puan
2 Galatasaray 376 Puan
3 Sakarya Gençlik Merkezi 150 Puan
4 Şişecam Çayırova 68 Puan
 
Genç Kızlar
1 Galatasaray 370 Puan
2 Adana Gençlik ve Spor 240 Puan
3 Sakarya Gençlik Merkezi 30 Puan
4 Fenerbahçe 10 Puan
 
Genç Erkekler
1 Fenerbahçe 560 Puan
2 Galatasaray 456 Puan
3 Adana Gençlik ve Spor 100 Puan
4 Şişecam Çayırova 10 Puan
     





Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....