SALON KÜREK ŞAMPİYONASI FERDİ SIRALAMA

SALON KÜREK ŞAMPİYONASI
10 Aralık 2016
Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Kategori: Küçük Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Azra Alkan Sakarya Gençlik Merkezi 67,740 03:46,2
2 İpek Beşli Sakarya Gençlik Merkezi 69,220 03:47,5
3 Tuvana Su Dikbayır Sakarya Gençlik Merkezi 65,400 03:53,5
4 Beyza Hazan Kubilay Fethiye Belediye 83,760 04:04,3
5 Zeynep Ece Tilki Şişecam Çayırova 61,200 04:12,6
6 Gözde Orhan Şişecam Çayırova 54,240 04:27,5
7 Sudenur Pulatkan Şişecam Çayırova 61,260 04:40,1
Kategori: Küçük Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Hamdi Taha Erdağ Fenerbahçe 75,600 03:06,6
2 Salih Çetiner Sakarya Gençlik Merkezi 73,840 03:22,7
3 Umut Erenbey Cebeci Sakarya Gençlik Merkezi 89,280 03:23,4
4 Tolga Önal Fethiye Belediye 64,780 03:26,6
5 Samet Kıraykır Fenerbahçe 61,800 03:27,7
6 Emir Kaan Demirer Sakarya Gençlik Merkezi 68,940 03:29,3
7 Murat Emre Aydın Fethiye Belediye 65,220 03:29,6
8 Hakan Alaybeyoğlu Fenerbahçe 59,680 03:31,1
9 Kağan Alaybeyoğlu Fenerbahçe 62,340 03:31,2
10 Oğuzhan Öztürk Şişecam Çayırova 56,600 03:35,9
11 Muhammed Fatih Usta Fenerbahçe 69,000 03:36,2
12 Mustafa Alper Koçak Fethiye Belediye 62,580 03:44,1
13 Tunahan Albayrak Şişecam Çayırova 71,740 03:45,1
14 Kaan Yılmaz Aydın Fenerbahçe 63,060 04:00,9
15 Muhammed Hüseyin Han Fenerbahçe   Katılmadı
Kategori: Federe Üniversite Kulüpleri Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Gözde Babacan Koç Üniversitesi 70,500 03:54,9
2 Elif Büşra Aslanpay Koç Üniversitesi 63,500 03:58,6
3 Yasemin Hazal Gökçen Koç Üniversitesi 54,440 04:00,6
4 Ebru Bozkurt Gebze Teknik Üniversitesi 59,260 04:21,1
5 Aleyna Yüce Gebze Teknik Üniversitesi 62,060 04:39,4
  Elpiyde Davul Kadir Has Üniversitesi   Katılmadı
  Feraye Hatice Canbaz Gebze Teknik Üniversitesi   Katılmadı
  Kübra Sürücü Kadir Has Üniversitesi   Katılmadı
  Şeyma Taşdemir Kadir Has Üniversitesi   Katılmadı
Kategori: Federe Üniversite Kulüpleri Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Yavuz Ali Oğuz Kadir Has Üniversitesi 90,280 03:01,1
2 Yusuf Yener Karaca Koç Üniversitesi 87,640 03:03,3
3 Alperen Tekin Gebze Teknik Üniversitesi 87,320 03:07,0
4 Caner Çelik Koç Üniversitesi 109,440 03:08,5
5 Kaan Kanlı Koç Üniversitesi 70,300 03:12,7
6 Abdullah Salih Budan Koç Üniversitesi 68,560 03:14,3
7 Berk Emre şişik Kadir Has Üniversitesi 83,100 03:14,8
8 Furkan Camcı Koç Üniversitesi 55,420 03:15,2
9 Tuna Can Taner Koç Üniversitesi 86,260 03:15,3
10 Süleyman Şahin Gebze Teknik Üniversitesi 84,400 03:16,2
11 Murat Koçer Kadir Has Üniversitesi 91,700 03:17,2
12 Aykut Aykaç Gebze Teknik Üniversitesi 85,360 03:19,7
13 Şentürk Şimşek Gebze Teknik Üniversitesi 85,120 03:20,3
14 Furkan Yıldırım Gebze Teknik Üniversitesi 66,480 03:40,5
  Batuhan Köksal Kadir Has Üniversitesi   Katılmadı
Kategori: Deniz Küreği Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Arzu Temel Denizcilik İşletmeleri 73,520 03:38,4
2 İpek Çalık İznik Spor 79,560 03:52,0
3 Öznur Benlialper Altınboynuz 73,400 03:55,5
4 Burcu Ovacık Ferdi 79,520 04:03,2
5 Ayşegül Öcal Altınboynuz 65,060 04:06,3
6 Eda Gemici Altınboynuz 60,460 04:14,0
7 Betül Keçeci Ferdi 65,880 04:17,6
8 Eda Özel Ferdi 65,260 04:20,7
9 Hilal Varvar İznik Spor 65,670 04:31,3
Kategori: Deniz Küreği Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 1000 m.
1 Yaman Koç Beşiktaş 71,240 03:09,5
2 Murat Tunalı Beşiktaş 74,200 03:12,2
3 Can Doğukan Çevik Fenerbahçe 73,820 03:12,6
4 Bartu Bayram İznik Spor 86,480 03:12,7
5 Alpkaan Ökkeş Savaşçı Denizcilik İşletmeleri 93,940 03:12,9
6 Ömer Efe İlkkurşun Altınboynuz 81,300 03:18,6
7 Ozan Kalyoncu Fenerbahçe 73,440 03:18,9
8 Fırat Fırat Altınboynuz 91,420 03:20,3
9 Burak Cinal İznik Spor 70,820 03:20,6
10 Ahmet Yılmaz İznik Spor 73,740 03:21,2
11 Erkin Sümer Ferdi 75,640 03:21,2
12 Fuekan Bozkurt Fenerbahçe 67,840 03:21,4
13 Kayra Gönenç Sivri Beşiktaş 77,780 03:21,5
14 Ali Karataş Altınboynuz 84,740 03:22,8
15 Berkant Civek Denizcilik İşletmeleri 99,460 03:24,5
16 Berkay Civek Denizcilik İşletmeleri 84,760 03:25,6
17 Göktürk Akyüz Beşiktaş 67,100 03:26,1
18 Ahmet Taha Andırmak Beşiktaş 65,480 03:27,9
19 Kürşat Akpınar İznik Spor 78,660 03:33,1
20 İsmail Cem Savaşçı Denizcilik İşletmeleri 70,960 03:35,5
21 Tamer Dikbıyık Ferdi 85,500 03:35,6
22 Emin Nurgör Altınboynuz 72,740 03:35,7
23 Murat Basan İznik Spor 62,960 03:35,8
24 Osman Alperen Dilme Denizcilik İşletmeleri 65,060 03:36,9
25 Selahattin Arıcı Denizcilik İşletmeleri 59,660 03:37,1
26 Oğuz Kaan Ülker Ferdi 84,780 03:45,7
27 Koray Çuha Altınboynuz 79,220 03:50,9
28 Emrullah yücel Altınboynuz 79,900 03:53,5
29 Hüseyin Alperen Petek Ferdi 74,460 04:00,2
30 Burak Şenbak Altınboynuz 80,980 04:04,7
  Kaan Kaptan Kadir Has Üniversitesi   Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (-30 Yaş) Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı   Kilosu 1000 m.
1 Aylin Kesici   61,040 04:37,0
2 Evin Zorba   53,560 04:39,5
3 Kardelen Doyurum   64,920 04:48,5
Kategori: Açık Yaş (-30 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı   Kilosu 1000 m.
1 Ertuğ Onur Yaşlıoğlu   93,600 03:03,6
2 Gökhan Dalgıç   91,560 03:09,0
3 Erdem Öztürk   84,180 03:13,8
4 Emre Vatansever   85,940 03:26,9
5 Cem Gülay   73,940 03:37,8
6 Eren İpekli   74,900 04:00,8
  Ali Akmansoy     Katılmadı
  Barış Güven     Katılmadı
  Burak Kum     Katılmadı
  Mustafa Talha Özsaraç     Katılmadı
  Ömer Faruk Fildişi     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (30-39 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı   Kilosu 1000 m.
1 Görkem Gürsoy   97,260 03:07,7
2 Tayfun Çotuk   107,660 03:13,0
3 Güçlü Talu   82,600 03:13,5
4 Emre Çıkıncı   87,460 03:17,8
5 Bahadır Can Kardeş   96,180 03:25,3
  Korhan Küçük     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (40-49 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı   Kilosu 1000 m.
1 Erkut Tınaz   97,360 03:14,8
  Akın Akalın     Katılmadı
Kategori: Açık Yaş (50-59 Yaş) Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı   Kilosu 1000 m.
1 Ayhan Balıkçı   117,600 03:32,1
2 Ümit Çevik   83,080 03:41,9
3 Kemal Şişman   84,680 03:49,1
4 Mehmet Ruyan Soydan   82,100 04:17,6
5 İsmail İlkkurşun   105,880 04:28,6
Kategori: Yıldız Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Öykü Mızrak Fenerbahçe 65,000 25:25,1
2 Ece Nur Doğan Fenerbahçe 73,880 25:25,3
3 Çilem Üstündağ Şişecam Çayırova 65,700 26:02,2
4 Ezel Nerihan Kapıcıoğlu Hereke Nuh çimento Kürek 67,660 27:05,6
5 Alara Kanlı Fenerbahçe 60,960 27:12,9
6 Zeynep Ceylan Fethiye Belediye 48,760 28:35,4
7 Jerfi Kantarcı Fethiye Belediye 64,780 28:50,4
  Zeynep Özkara Hereke Nuh çimento Kürek 63,320 Katılmadı
Kategori: Yıldız Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Behlül Uyar Fenerbahçe 88,220 20:48,8
2 Bora Özge Fenerbahçe 87,280 20:54,1
3 Ahmet Eren Savaş Sakarya Gençlik Merkezi 97,800 21:24,8
4 Emir Saygılı Fenerbahçe 83,820 21:31,0
5 Ersin Ege Öztürk Fethiye Belediye 78,960 21:46,2
6 Oğuz Okansu Fenerbahçe 76,780 21:53,3
7 Paul İskender Hamevi Fenerbahçe 73,140 22:05,8
8 Ensar Muhammet İkbal Kuş Sakarya Gençlik Merkezi 66,600 22:16,8
9 Süleyman Batuhan Kocabaş Sakarya Gençlik Merkezi 97,040 22:18,3
10 Batuhan Temel Uzun Fenerbahçe 76,100 22:32,8
11 Cevit Caner Başaran Sakarya Gençlik Merkezi 86,040 22:48,4
12 Cem Avat Fenerbahçe 59,860 22:55,0
13 Mert Ali Dağlı Sakarya Gençlik Merkezi 85,320 23:26,9
14 Berkay Erdoğan Hereke Nuh Çimento Kürek 78,200 23:27,9
15 Mehmet Şeker Dede Sakarya Gençlik Merkezi 80,920 23:28,8
16 Haktan Öker Sakarya Gençlik Merkezi 76,320 23:40,7
  Hamza Mert Avunduk Fenerbahçe 76,560 Terk
Kategori: Genç Kızlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Nisa Arıcı Sakarya Gençlik Merkezi 77,700 23:48,8
2 Şevval Koç Sakarya Gençlik Merkezi 66,720 25.03,4
3 Erem Nur Domurcuk Sakarya Gençlik Merkezi 62,400 25:07,0
4 Sedef Özalp Sakarya Gençlik Merkezi 68,540 25:23,2
  Ayşe Ece Artan Sakarya Gençlik Merkezi 81,480 Terk
Kategori: Genç Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Ömer Sefa Polat Şişecam Çayırova 82,280 20:41,0
2 Dora Çelebi Fenerbahçe 75,360 21:10,5
3 Ömer Faruk Şahiner Fenerbahçe 77,520 21:45,1
4 Barış Bayrak Fenerbahçe 81,000 21:55,6
5 Sayd Uşurma Dzumsoy Fenerbahçe 88,600 Terk
Kategori: Hafif Kilo Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Elif Nur Suri Fenerbahçe 56,500 24:40,9
2 Defne Usta Fenerbahçe 51,240 25.06,6
3 Subiye Aydal Fenerbahçe 59,680 25:13,9
4 Serap Baş Sakarya Gençlik Merkezi 58,380 26:08,3
Kategori: Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 6000 m.
1 Ömer Öner Galatasaray 94,940 20:20,3
2 Ahmet Ensar Yıldırım Galatasaray 83,640 20:30,7
3 Kemal Özdemir Galatasaray 87,260 20:39,2
4 Kaan Bağ Galatasaray 86,760 21:04,4
5 Hilmi Fatih Örer Ferdi 100,300 21:11,9
Kategori: Özyeğin Üniversitesi Kadınlar
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 500 m.
1 Reena Jurgen   70,420 01:42,8
2 Gülben Güldaş   74,280 01:45,9
3 Deniz Sinem Ertürk   58,160 01:54,2
Kategori: Özyeğin Üniversitesi Erkekler
Sıralama Sporcunun Adı-Soyadı Kulübü Kilosu 500 m.
1 Onur Cem Çelebioğlu   107,660 01:31,1
2 Korhan Cantürk   87,060 01:32,5
3 Anıl Çelebi   78,280 01:36,8
4 İsmail Emre Yur   73,360 01:41,5
5 Alper Ekmekçioğlu   89,720 01:45,9

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

SPORU DİNLEME ZAMANI: BOĞAZÇI SPORTS SUMMIT

Etkinlik DetaylarıSporu dinleme zamanı! 15 Mart Pazar günü Boğaziçi Sports Summit'te sporcu, antrenör, yönetici ve yorumcuların katılımıyla Türk sporunda elde edilmiş büyük başarılar, Spor ve Beslenme...

Image

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Sonuçlandı

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Sonuçlandıhttp://www.tkf.gov.tr/2/Turkiye_Salon_Kurek_Sampiyonasi_Sonuclandi-4690.aspx...


Image

11-22 Kasım 2019 | Kocaeli | I. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Katılımcı Listesi

11-22 Kasım 2019 | Kocaeli | I. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Katılımcı ListesiS.NOTC.NOADISOYADI1199*****338ALİKARATAŞ2199*****794ALİ RAHMANHERSEKLİOĞLU3205*****922CENGİZHANSUNGURLU4521*****690ÇA...


Image

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Bülteni (Ergometre)

Türkiye Salon Kürek Şampiyonası Bülteni (Ergometre)http://tkf.gov.tr/img/website/documents/2019-Ergometre%20B%C3%BClteni.pdf...


Image

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

31 Ağustos - 01 Eylül tarihlerinde Sapanca - Kırkpınar mevkiindeki parkurda yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonasında takım sıralamasında:U19 Kızlarda Sinop Gençlik ve Spor,U19 Erkeklerde İzmit Süme...


Image

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 Sonuçlandı

Gençler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği Federasyon Kupası - 2 SonuçlandıKategorilerinde birinci olan kulüpler:C U19 KIZLAR: DENİZCİLERC U19 ERKEKLER: SÜMERSPOR KÜREKKÜÇÜK KIZLAR: SÜMERSPOR KÜREKKÜ...