TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE ERGOMETRE ŞAMPİYONASI



START LİSTESİ
8.12.2018
Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Kategorisi: Küçük Kızlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
09:00 1 Nehir Yaprak Hanbay Fenerbahçe Spor Kulübü
  2 Azra Mertoğlu Galatasaray Spor Kulübü
  3 Başak Düzen Galatasaray Spor Kulübü
  4 Gülümser Kocaman Fethiye Belediye Spor Kulübü
  5 Elif Eylül Coşkunkurt Fethiye Belediye Spor Kulübü
  6 Canan Doğrucu Galatasaray Spor Kulübü
  7 Irmak Fertuğ Fenerbahçe Spor Kulübü
  8 Esma Nur Direk Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  9 Azra Limon Fenerbahçe Spor Kulübü
  10 Sude Teke Fethiye Belediye Spor Kulübü C
  11 Sude Sunar Sümerspor Kürek Kulübü
  12 Suzan Ertuğ Orta Doğu Teknik Üniversitesi 
  13 Femen Beril Kurt Sümerspor Kürek Kulübü
  14 Öykü Türközü Sümerspor Kürek Kulübü
09:10 1 Dilara Yeğin Sümerspor Kürek Kulübü
  2 Erva Demirtaş Sümerspor Kürek Kulübü
  3 Nisa Süren Sümerspor Kürek Kulübü
  4 Fatoş Gül Kuşcu Fethiye Belediye Spor Kulübü B
  5 Bahar Üstün Galatasaray Spor Kulübü
  6 Zeynep Demirkıran Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  7 Ayşe Baydar Sümerspor Kürek Kulübü
  8 Melisa Özlem Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  9 Seren Yağmur Özbay Sümerspor Kürek Kulübü
  10 Yağmur Öztürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  11 Azra Nas Balcıoğlu Sakarya Gençlik Merkezi 
  12 Beyza Geleş Galatasaray Spor Kulübü
  13 Ece Nur Çayır Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
Kategorisi: Küçük Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
09:20 1 Martin Toprak Fournier Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  2 Adnan Aykut Van Edremit Spor Kulübü
  3 Buğra Hayta Sümerspor Kürek Kulübü
  4 Ali Haydar Boyraz Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  5 Efekan Terzi Galatasaray Spor Kulübü
  6 Sezai Tosun Fenerbahçe Spor Kulübü
  7 Yiğit Günaydın Galatasaray Spor Kulübü
  8 Mehmet Giray Kuşkuş Fenerbahçe Spor Kulübü 
  9 Emirhan Ziya Öztürk Sümerspor Kürek Kulübü
  10 Ediz Ulak Fenerbahçe Spor Kulübü 
  11 Nazım Kaan Çelikten Orta Doğu Teknik Üniversitesi 
  12 Eray Çalışkan Galatasaray Spor Kulübü
  13 Tuna Genç Galatasaray Spor Kulübü
  14 Kuzey Emir Dönmez Galatasaray Spor Kulübü
  15 Yusuf Ziya Ateş Galatasaray Spor Kulübü
09:30 1 Eren Efe Kara Galatasaray Spor Kulübü
  2 Fazlı Çelik Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  3 Emirhan Balıkçı Galatasaray Spor Kulübü
  4 Murat Alp Yardım Galatasaray Spor Kulübü
  5 Mahmut Tiryaki Galatasaray Spor Kulübü
  6 Yiğit Yaşar Doğruok Galatasaray Spor Kulübü
  7 Cihan Berk Caba Galatasaray Spor Kulübü
  8 Efe Subaşı Sümerspor Kürek Kulübü
  9 Yekta Levent Bozgöz Galatasaray Spor Kulübü
  10 Ömer Faruk Kayabaş Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  11 Harun Dinç Fenerbahçe Spor Kulübü 
  12 Bartu Güner Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  13 Kerem Berk Kurt Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  14 Yusuf Baz Van Edremit Spor Kulübü
Kategorisi: Federe Üniversite Kulüpleri Kadınlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
09:40 1 Bilge Süldür Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  2 Serena Özabrahamyan Koç Üniversitesi Spor Kulübü
Kategorisi: Federe Üniversite Kulüpleri Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
09:40 3 İlhan Berk Akın Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  4 Ozan Demirdelen Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  5 Ege Eren Abdioğlu Gebze Teknik Üniversitesi 
  6 Tolga Yıldırım Gebze Teknik Üniversitesi 
  7 Halis Can Hasbolat Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  8 Furkan Polat Koç Üniversitesi Spor Kulübü
  9 Alper Tanrıverdi Orta Doğu Teknik Üniversitesi 
  10 Şentürk Şimşek Gebze Teknik Üniversitesi 
  11 Enes Kurtulan Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  12 Furkan Yıldırım Gebze Teknik Üniversitesi
  13 Yavuz Ali Oğuz Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  14 Utku Türkbey Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
09:55 1 Abdullah Salih Budan Koç Üniversitesi Spor Kulübü
  2 Mert Özel Koç Üniversitesi Spor Kulübü
  3 Berkay Acar Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  4 Barış Baran Gündoğdu Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  5 Recep Can Merkul Orta Doğu Teknik Üniversitesi 
  6 Muhammet Çelik Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  7 Yusuf Yener Karaca Koç Üniversitesi Spor Kulübü
  8 Sergen Haydın Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  9 Deniz Çakan Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  10 Alperen Tekin Gebze Teknik Üniversitesi
  11 Ozan Kılıç Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü
  12 Bedirhan Yıldırım Kadir Has Üniversitesi Spor Kulübü
  13 Mertcan Aşgün Koç Üniversitesi Spor Kulübü
Kategorisi: Genç Kızlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
10:10 1 Buse Güngör Galatasaray Spor Kulübü
  2 Elis Özbay Fenerbahçe Spor Kulübü
  3 Miray Kasap Galatasaray Spor Kulübü
  4 Reyhan Soydan Galatasaray Spor Kulübü
  5 Candan Yalman Fenerbahçe Spor Kulübü
  6 Berna Bakan Galatasaray Spor Kulübü
  7 Ece Kakış Fenerbahçe Spor Kulübü
Kategorisi: Hafif Kilo Kadınlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
10:10 8 Merve Aybüke Şen Fenerbahçe Spor Kulübü
  9 Ebru Akınal Fenerbahçe Spor Kulübü
  10 Alara Kanlı Fenerbahçe Spor Kulübü
  11 Mervenur Uslu Galatasaray Spor Kulübü
Kategorisi: Kadınlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
10:10 12 Şevval Deniz Polat Fenerbahçe Spor Kulübü
  13 Nisa Arıcı Galatasaray Spor Kulübü
Kategorisi: Hafif Kilo Ümit Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
10:40 1 Hamza Mert Avunduk Fenerbahçe Spor Kulübü
  2 Enes Gök Galatasaray Spor Kulübü
  3 Şefik Çakmak Galatasaray Spor Kulübü
  4 Cem Avat Fenerbahçe Spor Kulübü 
  5 Denizhan Aydın Fenerbahçe Spor Kulübü 
  6 Enes Yenipazarlı Galatasaray Spor Kulübü
Kategorisi: Hafif Kilo Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
10:40 7 Fatih Ünsal Fenerbahçe Spor Kulübü
  8 Mert Kaan Kartal Fenerbahçe Spor Kulübü 
  9 Enes Kuşku Fenerbahçe Spor Kulübü 
  10 Bayram Sönmez Galatasaray Spor Kulübü
Kategorisi: Ümit Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
11:10 1 Utku Kerem Kanıbelli Galatasaray Spor Kulübü
  2 Emre Faik Açar Fenerbahçe Spor Kulübü 
  3 Ömer Öztürk Galatasaray Spor Kulübü
  4 Bilak Karademir Galatasaray Spor Kulübü
  5 Aydın İnanç Şahin Fenerbahçe Spor Kulübü
  6 Ömer Sefa Polat Fenerbahçe Spor Kulübü 
  7 İsmail Ali Bekiroğlu Fenerbahçe Spor Kulübü 
Kategorisi: Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
11:10 8 Eren Can Aslan Fenerbahçe Spor Kulübü 
  9 Eren Ahmet Kanıbelli Galatasaray Spor Kulübü
  10 Derviş Kemal Özdemir Galatasaray Spor Kulübü
  11 Hilmi Fatih Örer Ferdi Sporcular
  12 Selahattin Gürsoy Fenerbahçe Spor Kulübü 
  13 Gökhan Güven Fenerbahçe Spor Kulübü 
  14 Alihan Sungurlu Galatasaray Spor Kulübü
  15 Onat Kazaklı Fenerbahçe Spor Kulübü
Kategorisi: Genç Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
11:40 1 Barış Bayrak Fenerbahçe Spor Kulübü 
  2 Oğuz Okansu Fenerbahçe Spor Kulübü 
  3 Barış Altunok Sümerspor Kürek Kulübü
  4 Emre Kubilay Oğuz Galatasaray Spor Kulübü
  5 Emir Saygılı Fenerbahçe Spor Kulübü
  6 Behlül Uyar Fenerbahçe Spor Kulübü 
  7 Muhammet Malik Sert Galatasaray Spor Kulübü
  8 Barış Ertürk Galatasaray Spor Kulübü
Kategorisi: Yıldız Kızlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
12:10 1 Deniznur Serra Baykara Galatasaray Spor Kulübü
  2 Zeynep Ece Tilki Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  3 Dilara Karaca Sakarya Gençlik Merkezi 
  4 Zeynep Çağlayan Galatasaray Spor Kulübü
  5 Gözde Orhan Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  6 Meral Çakmak Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  7 Rüyam Ruken Aras Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  8 İpek Beşli Sakarya Gençlik Merkezi 
  9 Ruken Ülgey Galatasaray Spor Kulübü
  10 Beyza Hazan Kubilay Fethiye Belediye Spor Kulübü
  11 Aslıhan Naran Akkay Galatasaray Spor Kulübü
  12 Sude Doğaner Galatasaray Spor Kulübü
  13 Deniz Seden Zengi Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  14 Tuvana Su Dikbayır Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  15 İldem Kadoğlu Şişecam Çayırova Spor Kulübü
Kategorisi: Yıldız Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
12:40 1 Tunahan Albayrak Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  2 Ramazan Emre Canpolat Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  3 Enver Erman Galatasaray Spor Kulübü
  4 Ekin Gürlek Galatasaray Spor Kulübü
  5 İlyas Çağatay Ürdem Galatasaray Spor Kulübü
  6 Adem AL Galatasaray Spor Kulübü
  7 Oğuzhan Yalçın Galatasaray Spor Kulübü
  8 Berkin Kurtulmuş Fenerbahçe Spor Kulübü 
  9 Hasan Selahattin Özdemir Galatasaray Spor Kulübü
  10 Ulaş Kurt Galatasaray Spor Kulübü
  11 Ömer Furkan Emanet Galatasaray Spor Kulübü
  12 Melih Günalp Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  13 Oğuzhan Öztürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  14 Bayram Can Topdemir Sakarya Gençlik Merkezi 
  15 Muhammet Enes Savaş Sakarya Gençlik Merkezi
  16 Emircan Akpınar Galatasaray Spor Kulübü
13:10 1 Esat Emin Çopur Galatasaray Spor Kulübü
  2 Oğuzhan Bilgin Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  3 Yunus Emre Çegen Galatasaray Spor Kulübü
  4 Kerim Kör Fenerbahçe Spor Kulübü 
  5 Hakan Alaybeyoğlu Fenerbahçe Spor Kulübü 
  6 Emircan Tunçtürk Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  7 Ali Fuat Ören Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  8 Hakan Berk Örkmez Galatasaray Spor Kulübü
  9 Ferhat Yılmaz Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  10 Cengizhan Hançer Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  11 Hasan Arif Özcan Galatasaray Spor Kulübü
  12 Berkcan Esen Fenerbahçe Spor Kulübü 
  13 Yılmaz Pişkin Galatasaray Spor Kulübü
  14 Furkan Kazan Galatasaray Spor Kulübü
  15 Samet Kaban Fenerbahçe Spor Kulübü
  16 Yavuz Bahadır İnci Galatasaray Spor Kulübü
13:40 1 Enes Buğra Solmaz Sakarya Gençlik Merkezi
  2 Latif Kaan Türkoğlu Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  3 Aral Yılmaz Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  4 Tayfun Erdoğan Galatasaray Spor Kulübü
  5 Mahmut Burak Güngör Anadoluhisarı Kürek Spor Kulübü
  6 Alper Davulcu Şişecam Çayırova Spor Kulübü
  7 Oğulcan Yaşar Galatasaray Spor Kulübü
  8 Gökhan Mete Örme Sakarya Gençlik Merkezi 
  9 Ömer Bayram Galatasaray Spor Kulübü
  10 Kaan Yılmaz Aydın Fenerbahçe Spor Kulübü 
  11 Çağan Atılgan Galatasaray Spor Kulübü
  12 Serkan Erkal Galatasaray Spor Kulübü
  13 Efe Elkatip Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü
  14 Ali Ardıl İlgün Fenerbahçe Spor Kulübü 
  15 Kağan Alaybeyoğlu Fenerbahçe Spor Kulübü 
Kategorisi: Özyeğin Üniversitesi Kadınlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
14:25      
       
       
       
       
       
       
       
Kategorisi: Özyeğin Üniversitesi Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
14:25      
       
       
       
       
       
       
       
Kategorisi: Deniz Küreği Kadınlar
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
14:45 1 Zeynep Dinçer İzmir Kürek Kulübü
  2 Mina Komar Denizciler Spor Kulübü
  3 Sudem Kumla Sümerspor Kürek Kulübü
  4 Zeynep Başsoy Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  5 Tülay Ayaz Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  6 Şevval Erciyes Sümerspor Kürek Kulübü
  7 Hüsna Sude Çikot Sümerspor Kürek Kulübü
  8 Azra Betül Koçak Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  9 Ceyda Çiğdem Yıldız Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  10 Sena Gülbaktı İzmir Kürek Kulübü
  11 Hilal Yiğit Altınboynuz Spor Kulübü
  12 İla Ayışığı Yontar İzmir Kürek Kulübü
15:00 1 Selin Ekinöz Tuncer Altınboynuz Spor Kulübü
  2 Tülin Yıldız Ferdi Sporcular
  3 Tuğçe Koldaş Fethiye Belediye Spor Kulübü
  4 Aslıhan Erken Altınboynuz Spor Kulübü
  5 İlayda Başak Karamete Denizciler Spor Kulübü
  6 Rabia Can Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  7 Süheyla Bozkurt Altınboynuz Spor Kulübü
  8 Burcu Arife Özkan Sümerspor Kürek Kulübü
  9 Vasfiye Sude Koç Sümerspor Kürek Kulübü
  10 İrem Özçelik Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  11 Gökçe Tasalı Sümerspor Kürek Kulübü
  12 Seray Acar Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
15:15 1 Ece Tekin Sümerspor Kürek Kulübü
  2 Duru Yağmur Vapur Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  3 Pelin Peker Sinop Kürek Kulübü
  4 Melisa Sayın Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  5 Makbule Çinğili Ferdi Sporcular
  6 Arzu Temel Denizciler Spor Kulübü
  7 Zeynep Beril Dost Sümerspor Kürek Kulübü
  8 Melike Ezgi Gündoğdu Sinop Gençlik ve Spor Kulübü
  9 Betül Keçeci Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  10 Zeynep Duru Yalçın Altınboynuz Spor Kulübü
  11 Elif Hatice İlkkurşun Altınboynuz Spor Kulübü
Kategorisi: Deniz Küreği Erkekler
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
15:30 1 Süleyman Fatih Sert Sümerspor Kürek Kulübü
  2 Barbaros Açıkel Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  3 Uygar Eroğlu İzmir Kürek Kulübü
  4 Yücel Güleşenoğlu İzmir Kürek Kulübü
  5 Mehmet Can Özgün Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  6 Yiğithan Mutaf Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
  7 Yahya Şura Akkaya Altınboynuz Spor Kulübü
  8 Emircan Atay Van Edremit Spor Kulübü
  9 Onur Keskin Sinop Kürek Kulübü
  10 Ragıp Volkan Öztezcan Beşiktaş Jimnastik Kulübü
  11 Yarkın Akın İzmir Kürek Kulübü
  12 Ilgın Cumhur Kolukısa Sümerspor Kürek Kulübü
  13 Kaan Kösem Sümerspor Kürek Kulübü
  14 Deniz Özdaban Sinop Gençlik ve Spor Kulübü 
15:45 1 Bekir Alyakut Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü
  2 Yiğit Müfit Sevim Sümerspor Kürek Kulübü
  3 Şafak Yorulmaz Ferdi Sporcular
  4 Yaman Koç Beşiktaş Jimnastik Kulübü
  5 Taşkın Kiyer Sümerspor Kürek Kulübü
  6 Ahmet Alperen Bahçeli Ferdi Sporcular
  7 Veysel Dün Altınboynuz Spor Kulübü
  8 Ege Yılmaz Sümerspor Kürek Kulübü
  9 Emir Ağdak Altınboynuz Spor Kulübü
  10 Murat Tunalı Beşiktaş Jimnastik Kulübü
  11 Burakcan Teker Ferdi Sporcular
  12 Eren Uysal İznik Spor Kulübü 
  13 Mert Ali Elgün Denizciler Spor Kulübü
  14 Eren Külüğ Sümerspor Kürek Kulübü
  15 Halil İbrahim Tolu Ferdi Sporcular
16:00 1 Ergün Ertugral İznik Spor Kulübü
  2 Emin Nurgör Altınboynuz Spor Kulübü
  3 Kerem Aydın Altınboynuz Spor Kulübü
  4 Yavuz Selim Akpınar Altınboynuz Spor Kulübü
  5 Kaan Ege Yıldırım İzmir Kürek Kulübü
  6 Can Türkseven Altınboynuz Spor Kulübü
  7 Doğukan Benzer Sümerspor Kürek Kulübü
  8 Gökdeniz Özçelik Sinop Gençlik ve Spor Kulübü
  9 Volkan Avcı Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü
  10 Can Tanca Sümerspor Kürek Kulübü
  11 Mehmet Yiğit Gülşan Sümerspor Kürek Kulübü
  12 Emre Can Tolu Ferdi Sporcular
  13 Halil İbrahim Seçkiner Ferdi Sporcular
  14 Mert Süleyman Sevgen İznik Spor Kulübü 
16:15 1 Ertuğrul Asa İznik Spor Kulübü 
  2 Hurşit Arslan İznik Spor Kulübü 
  3 Erkin Sümer Denizciler Spor Kulübü
  4 Berkin Sönmez Sinop Kürek Kulübü
  5 Asır Selim Akkaya Altınboynuz Spor Kulübü
  6 Furkan Tolu Ferdi Sporcular
  7 Turgay Şerefoğlu Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü
  8 Tamer dikbıyık Ferdi Sporcular
  9 Eray Öztürk Sinop Kürek Kulübü
  10 Necati Mert Atabay Sümerspor Kürek Kulübü
  11 Şerafettin Enes Kanca Sümerspor Kürek Kulübü
  12 Engin Özkan Sümerspor Kürek Kulübü
  13 Caner Lüleci Hereke Nuh Çimento Kürek Kulübü
  14 Abdülbaki Kara Ferdi Sporcular
Kategorisi: Açık Yaş Kadınlar (-30 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
16:45 1 Dilsu Poyraz  
  2 Çiğdem Yiğit  
  3 Gülnur Akgöz  
  4 Dora Duru  
  5 Şerifegül Biçer  
  6 Damla Güldoğan  
  7 Eda Tekiş  
  8 Yeşimgül Kaya  
  9 Halime Uzungündeş  
  10 Azra Öztürk  
  11 Aysel Gönen  
  12 Elif Nur Arer  
  13 Görkem Bozkurt  
  14 Yasmin Welsh  
Kategorisi: Açık Yaş Kadınlar (30 - 39 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
16:55 1 Nikoletta Petlioba  
  2 Özlem Özden  
  3 Burcu Ünver  
Kategorisi: Açık Yaş Kadınlar (40 - 49 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
16:55 4 Betül Kurt  
  5 Süverce Korkmazer  
  6 Füsun Çengelköy  
  7 Sanem Didem Demir  
Kategorisi: Açık Yaş Kadınlar (50 - 59 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
16:55 8 Behice Aslıhan Dizdaroğlu  
  9 Katalin Angelina Zaim  
Kategorisi: Açık Yaş Erkekler (-30 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
17:05 1 Osman Nuri Çağlarsu  
  2 Kerem Akkaya  
  3 Furkan Sönmez  
  4 Derin Akarlar  
  5 Ömer Ergen  
  6 Batıkan Çekener  
  7 Serhat Bozkurt  
  8 Sinan Demirhan  
  9 Muhammed Ömer Süslü  
  10 Oğuzhan Tolu  
  11 Ata Yıldız  
  12 Furkan Bozkurt  
  13 Orkun Çetin  
  14 Savaş Alan  
  15 Salih Yıldırım  
17:15 1 Ömer Nacar  
  2 Ali Tarık Aksu  
  3 Metehan Kara  
  4 Salih Odabaşı  
  5 Emre Kuraner  
  6 Ege Saylan  
  7 Atakan Işıktutan  
  8 Yağız Mutlu  
  9 Salih Burak Öztürk  
  10 Ferdi Kurtoğlu  
  11 Efe Gülbay  
  12 Aras Şahin  
  13 Barış Güven  
  14 Emre Vatansever  
17:25 1 Orkun Okkaoğlu  
  2 Musa Muharrem Güçlü  
  3 Mertcan Karamus  
  4 Mert Erdoğan  
  5 Barış Borazan  
  6 Burak Aydın  
  7 Choukrı Bouziani Abbes  
Kategorisi: Açık Yaş Erkekler (30 - 39 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
17:25 8 Emrah Turhan  
  9 Ali Gündüz  
  10 Mert Gözüküçük  
  11 Sercan Karapoyraz  
  12 Emre Çıkıncı  
  13 Serhan Yapar  
17:35 1 Korhan Küçük  
  2 Burak Demirpehlivan  
  3 Mustafa Umutcan Zeren  
  4 Cihan Boztarla  
  5 Abbas Çulhaoğlu  
  6 Cemal Şenyuva  
  7 Serhan Saka  
  8 Ulaş Gürpınar  
  9 Doğugün Özkaya  
  10 Gökhan Dalgıç  
  11 Gökalp Saklı  
  12 Çağdaş Afacan  
  13 Mert Damar  
  14 Ali Onur Şahin  
17:45 1 Osman Can Ongun  
  2 Sercan Şaşmaz  
  3 İlker Başyazıcı  
  4 Selami Güçlü Talu  
  5 Erhan Ertürk  
  6 Emin Görgün  
  7 Güçlü Talu  
  8 Cihan Ayger  
Kategorisi: Açık Yaş Erkekler (40 - 49 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
17:45 9 Gültekin Hoş  
  10 Levent Uysal  
  11 Ali Rıza Bilal  
  12 Mustafa Toprak  
  13 Gökhan Aktürk  
  14 Gökhan Başaran  
  15 Uğur Şarlı  
  16 Aydın Dönmez  
Kategorisi: Açık Yaş Erkekler (50 - 59 Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
17:55 1 Serhat Dizdaroğlu  
  2 Haluk Uyat  
  3 Miraç Tombaz  
  4 Serdar Özeren  
  5 Murat Olcay  
  6 Yüksel Taşçı  
  7 Eren Kuraner  
  8 Ozan Bayülken  
Kategorisi: Açık Yaş Erkekler (60+Yaş)
Saat Ergo No. Sporcunun Adı - Soyadı Kulübü
17:55 9 Cengiz Oral  
  10 Beraattin Kökçay  
  11 Tamer Yelkovan  

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....