TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
YARIŞLARI
14.05.2017 / Sapanca
1 08:30 Deniz Küreği Erkekler C2x     1.Eleme 1000 m. Sonuç
2 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 4.24,89 1
3 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı 4.28,66 2
4 Sinop Gençlik ve Spor "B" Barlas Dikmen - Deniz Özdaban 4.54,34 3
1 Altınboynuz "B" Hüseyin Polat - Emrullah Yücel 5.00,36 4
2 08:35 Deniz Küreği Erkekler C2x     2.Eleme 1000 m. Sonuç
3 İznik Spor Bartu Bayram - Murat Basan 4.32,94 1
2 Sinop Gençlik ve Spor "A" Çağrı Yaş - Mehmet Can Özgün 4.25,71 2
1 Altınboynuz "A" Emin Nurgör - Fırat Fırat 4.41,07 3
3 08:45 Erkekler 1x     1.Eleme 2000 m. Sonuç
4 Galatasaray "A" Hüseyin Kandemir 7.35,92 1
1 Fenerbahçe "B" Cavid Efendioğlu 7.38,20 2
2 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 8.16,18 3
3 Tuzla Belediyesi Gençlik Su S. Emre Sunay 8.26,42 4
4 08:50 Erkekler 1x     2.Eleme 2000 m. Sonuç
2 Galatasaray "B" Enes Kuşku 7.51,09 1
4 Fenerbahçe "A" Fuad Rafail 8.00,16 2
1 Ferdi Fatih Örer 8.32,41 3
3 Fethiye Belediye Spor Ersin Ege Öztürk 8.33,88 4
5 09:00 Kadınlar 1x     2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray "A" Nisa Arıcı 8.57,79 1 100
4 Fenerbahçe  Elifnur Suri 9.02,68 2 70
1 Galatasaray "B" Mervenur Uslu 9.08,54 3  
3 Sakarya Gençlik Merkezi  Şevval Koç 9.31,00 4 10
5 Türk Balıkadamlar  Ceylin Uzel Bitiremedi    
6 09:10 Erkekler 2- 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe "B" Besim Tolga Şahinoğlu - Onat Kazaklı 7.01,32 1 100
2 Fenerbahçe "A" Selahattin Gürsoy - Gökhan Güven 7.09,69 2  
3 Galatasaray "A" İsa Say - Cengizhan Sungurlu 7.17,60 3 50
7 09:20 Hafif kilo Erkekler 2x 2000 m. Sonuç Puan
1 Galatasaray "A" Enes Yenipazarlı - Uğur Özcan 7.00,81 1 100
3 Galatasaray "B" Naim Talha Güneş - Sabri Sevniş 7.03,45 2  
2 Fenerbahçe Fatih Ünsal - Emre Yiğit Haymana 7.13,89 3 50
8 09:30 Hafif Kilo Erkekler 4- 2000 m. Sonuç Puan
2 Galatasaray Ahmet Yumrukaya - Cem Yılmaz - 6.6.38,44 1 100
Bayram Sönmez - Nadir Şahin
1 Fenerbahçe Hamza Mert Avunduk - Emre Faik Açar - 6.49,36 2 70
Berkcan Tamas - Mert Kaan Kartal
9 09:40 Deniz Küreği Erkekler C1x     1000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Faruk Tolga Bağcı 4.33,22 1 100
4 Beşiktaş Yaman Koç 4.45,89 2 30
6 Hereke Nuh Çimento Kürek Uğur Polat 4.56,51 3  
5 Sinop Karadeniz Yelken Oğulcan Baş 4.58,56 4  
2 Sinop Gençlik ve Spor "A" Barlas Dikmen 5.11,21 5  
1 Altınboynuz "B" Ali Karataş Terk    
10 09:50 Kadınlar 2- 2000 m. Sonuç Puan
4 Adana GS - Şişecam Çayırova Ayşenur Yılmaz - Didem Sürer 8.23,38 1  
1 Galatasaray Edanur Göneç - Berre Baltaoğlu 8.31,27 2 70
2 Sakarya Gençlik Merkezi Ayşe Ece Artan - Sedef Özalp 8.37,03 3 68
3 Fenerbahçe Subiye Aydal - Defne Usta 8.59,27 4  
11 10:00 Akademik Kadınlar 2x 2000 m. Sonuç Puan
4 ODTÜ "A" Selin Ernam - Duygu Keser 8.51,96 1 100
2 Kadir Has Üniversitesi Sude İdil Demir - Ayten Kübra Aksoyer 9.21,82 2 20
1 ODTÜ "B" Yağmur Beşkaya - Ayça Sema Arısoy 9.34,15 3  
3 Koç Üniversitesi Göde Babacan - Elif Büşra Aslanpay 9.37,23 4  
12 10:10 Erkekler 1x     2000 m. Sonuç Puan
5 Fenerbahçe "A" Fuad Rafail 7.34,88 1 100
3 Galatasaray "A" Hüseyin Kandemir 7.39,24 2 70
2 Fenerbahçe "B" Cavid Efendioğlu 7.42,02 3  
1 Şişecam Çayırova Ömer Sefa Polat 7.58,12 4 20
6 Ferdi Fatih Örer Bitiremedi    
4 Galatasaray "B" Enes Kuşku Terk    
13 10:20 Deniz Küreği Kadınlar C4x+ 1000 m. Sonuç Puan
1 Altınboynuz Handan Erdinç (d) - 4.49,57 1 100
Eda Gemici - Öznur Benlialper -
Ayşegül Öcal - Seval Hafızoğlu
2 Sinop Gençlik ve Spor "A" Rana Rabia Verir - Melike Ezgi Gündoğdu - 4.54,36 2 70
Ahsen Ebrar Yener - Seray Acar -
Barışcan Kuru (d)
3 Sinop Gençlik ve Spor "B" Melisa Sayın - Ceyda Çiğdem Yıldız - 5.02,75 3  
Kader Ünal - Zehra Bakır -
Murat Çelik (d)
14 10:30 Masterler 1000 m. Sonuç
1 Ferdi Yavuz Kuban 4.36,37 1
15 10:40 Deniz Küreği Erkekler C2x 1000 m. Sonuç Puan
3 Galatasaray Doğukan Tağhan - Yavuz Tamer Toker 4.09,29 1 100
2 Beşiktaş Yaman Koç - Murat Tunalı 4.11,68 2 70
4 İznik Spor Bartu Bayram - Murat Basan 4.29,99 3  
1 Altınboynuz "A" Emin Nurgör - Fırat Fırat 4.31,14 4  
6 Sinop Gençlik ve Spor "B" Barlas Dikmen - Deniz Özdaban 4.44,48 5  
5 Sinop Gençlik ve Spor "A" Çağrı Yaş - Mehmet Can Özgün 4.44,70 6  
16 10:50 Hafif Kilo Kadınlar 1x     2000 m. Sonuç Puan
4 Galatasaray Mervenur Uslu 8.49,05 1 100
3 Fenerbahçe Elifnur Suuri 8.59,74 2 70
2 Türk Balıkadamlar Ceylin Uzel 9.26,68 3  
1 Fethiye Belediye Spor Zeynep Ceylan Bitiremedi    
17 11:00 Akademik Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
5 Kadir Has Üniversitesi Ayten Kübra Aksoyer (d) 6.31,35 1 100
Yavuz Ali Oğuz - Özxgür Borazan -
Levent Örge - Ozan Demirdelen -
,Berk Emre Şişik - Savrun Kanay -
Cihat Yasin Sevinç - Murat Koçer
4 Koç Üniversitesi Şirin Esgi Elmas (d) - 6.33,05 2 70
Caner Çelik - Furkan Camcı - 
Yusuf Yener Karaca - Kaan Kanlı -
Tuna Can Taner - Berke Ataseven - 
Ali Osman Taşçı - Abdullah Salih Budan
1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bartu Ünlü (d) 6.36,67 3 68
Mustafa Efe Ovacık - Ahmet Gülsaran -
Burak Can Şahin - Kaan Hamilton -
Cavit Can Özden - Mehmet Eren Aslan 
Asım Caner Osmanağaoğlu - Metin Kurt
3 Boğaziçi Üniversitesi Emre Endeş - İzzet Fatih Çetinkaya - 6.50,41 4 30
Ali Oğuz bilgiç - Sergen Haydın -
Mehmet Akif Akdağ - Ufuk Özçidem -
Barış Baran Gündoğdu - Berkay Acar
Alper Çınar (d)
2 Gebze Teknik Üniversitesi Fatma Sude Sever (d) - Yarış Harici    
Furkan Yıldırım - Süleyman Şahin -
Alperen Tekin - Aykut Aykaç - 
Şentürk Şimşek - Uğurcan Şimşek -
Oğuz Çevik - Taha Kavlak
18 11:10 Erkekler 8+ 2000 m. Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Aydın İnanç Şahin - Fuad Rafail -  5.56,30 1 100
Eren Can Aslan - İsmail Ali Bekiroğlu -
Onat Kazaklı - Gökhan Güven -
Selahattin Gürsoy - Besim Tolga Şahinoğlu
Hasan Selahattin Tayfun (d)
2 Galatasaray Kaan Şahin (d) 6.00,62 2 70
Cem Yılmaz - Ahmet Yumrukaya -
Utku Kerem Kanıbelli - Alihan Sungurlu -
Bilal Karademir - Bayram Sönmez -
Nadir Şahin - Burak Özdemir
PUAN DURUMLARI
Deniz Küreği Bayanlar
1. Altınboynuz 226 Puan
2. Sinop Gençlik ve Spor 170 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 100 Puan
4. İznik Spor 90 Puan
5.
Deniz Küreği Erkekler
1. Galatasaray 300 Puan
2. Beşiktaş 170 Puan
3. Altınboynuz 10 Puan
4. İznik Spor 8 Puan
Akademik Bayanlar
1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 200 Puan
2. Kadir Has Üniversitesi 20 Puan
3. Koç Üniversitesi 10 Puan
Akademik Erkekler
1. Kadir Has Üniversitesi 398 Puan
2. Koç Üniversitesi 320 Puan
3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 258 Puan
4. Gebze Teknik Üniversitesi 48 Puan
5. Boğaziçi Üniversitesi 30 Puan
Kadınlar
1. Galatasaray 460 Puan
2. Fenerbahçe 330 Puan
3. Sakarya Gençlik Merkezi 178 Puan
Erkekler
1. Fenerbahçe 980 Puan
2. Galatasaray 930 Puan
3. Şişecam Çayırova 20 Puan

Diğer ULUSAL ETKİNLİKLER

Image

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.

Büyükler Dünya Şampiyonası Tamamlandı.18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Çekya’nın Racice kentinde düzenlenen ve 2 ekiple katıldığımız Büyükler Dünya Şampiyonası tamamlandı.Yarışlarda Hafif Kilo İki ...

Image

SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

3-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da bulunan Milli Takım Kayıkhanesi önündeki parkurda gerçekleştirilen Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’na 500’ü aşkın sporcu ve 33 kulübün katıldı. Şamp...


Image

SANMAR DENİZCİLİK GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde Adıyaman - Gölbaşı Parkurunda yapılanTürkiye Kürek Federasyonu Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasısonuçlandı.Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız k...


Image

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI

KÜREK BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MÜNİH'TE YAPILDI11-14 Ağustos tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonasına iki tekne ile katıldık.Erkekler Hafif Kilo İki Tek ekibimiz Bayram Sönmez - Enes Yenipazarlı ü...


Image

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

GENÇLER TÜRKİYE KUPASI VE DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara - Mogan Gölünde yapılan yarışların sonuçları:GENÇLER TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARIKÜÇÜK KADI...


Image

Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı.

29 - 30 Nisan - 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı....