Ertelenen Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Şampiyonası U19 Erkek ve U19 Kadın yarışları 29 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde Ankara/Gölbaşı’nda yapıldı. GENÇ (U19) Kadınlar KULÜP 1. GALATASARAY 2. FENERBA...
Sapanca - Kırkpınar, Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği - Akademi Federasyon Kupası Sonuçlar
Eleme Sonuçları ve Cumartesi-Pazar Programı
6-7 Mart Sonuçları ile 8 Mart Programı:
YARIŞ SONUÇLARI:
10:30:00 Etkinlik No 81 | Deniz Küreği Erkekler 1x Final | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Ferdi | Naim Talha Güneş | 9.52,32 | 1 | |
Galatasaray | Barış Ertürk | 9.57,03 | 2 | 70 |
Altınboynuz "A" | Yiğit Terman | 10.01,14 | 3 | 68 |
Altınboynuz "B" | Harun Eren Ofluoğlu | 10.14,97 | 4 | |
Beşiktaş | Murat Tunalı | 10.23,95 | 5 | 20 |
Vira Denizciler "B" | Ata Yıldız | 10.56,34 | 6 | |
10:40:00 Etkinlik No 82 | Deniz Küreği Erkekler 2x Final | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Beşiktaş | Emircan Tunçtürk - Yaman Koç | 8.39,71 | 1 | 100 |
Altınboynuz A" | Ali Karataş - Barış Altunok | 8.48,11 | 2 | 70 |
Galatasaray | Demir Sönmez - Batuhan Altındağ | 8.59,87 | 3 | 50 |
İstanbul Kürek Spor Kulübü | Süleyman Berk Hakyol - Sarp Saltık | 9.26,67 | 4 | |
Altınboynuz "B" | Emin Nurgör - Türker Miletli | 9.29,55 | 5 | |
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "C" | Mert Kayyar - Mehmet Karabaş | 9.46,09 | 6 | |
10:50:00 Etkinlik No 80 | Deniz Küreği Kadınlar 4x+ Final | 2000 M. | Sonuç | Puan |
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "A" | Seren Yağmur Özbay - Ayşe Baydar
- Nisa Süren Sudem Kumla (D) - Vasfiye Sude Koç |
8.58,50 | 1 | 100 |
Sinop Gençlik ve Spor Kulübü | Melike Ezgi
Gündoğdu - Ceyda Çiğdem Yıldız İrem Özçelik - Erkan Can (D) - Azra Betül Koçak |
9.22,54 | 2 | 30 |
Altınboynuz "A" | Merve Şimal
Kanoğlu - Elif Çat - Arda Pişirgen (D) Firdevs Selin Baltacıoğlu - Bengül Serindik |
9.29,47 | 3 | 20 |
Vira Denizciler | İlayda Başak
Karamete - Güneş Aydın - Gözde Koca - Nehir Akdemir - Sude Erikli (D) |
9.41,74 | 4 | |
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "B" | Yasemin Bengisu Kalemoğlu - Dilara Yeğin - Sude Sunar (D) - Lara Bozüyük - Nisa Selin Süzgün | 9.41,93 | 5 | |
Altınboynuz "B" | Senanur
Yavuzarslan (D) - Ceren Özyiğit Hatice Durak - Merve Aslan - İdil Nevin Atıcı |
10.03,64 | 6 | |
13:00:00 Etkinlik No 7 | Erkekler 1x. 1.Eleme | 2000 M. | Sonuç | |
Fenerbahçe "B" | Onat Kazaklı | 7.25,59 | 1 | |
Ferdi | Enes Yenipazarlı | 7.30,09 | 2 | |
Fenerbahçe "C" | Hamza Mert Avunduk | 8.03,50 | 3 | |
Galatasaray "A" | Bilal Karademir | 8.14,54 | 4 | |
13:10:00 Etkinlik No 7 | Erkekler 1x 2.Eleme | 2000 M. | Sonuç | |
Fenerbahçe "D" | Bayram Sönmez | 7.35,51 | 1 | |
Fenerbahçe "A" | Ömer Sefa Polat | 7.39,03 | 2 | |
Galatasaray "B" | Enver Erman | 7.39,82 | 3 | |
Fenerbahçe "E" | Kaan Yılmaz Aydın | 7.47,06 | 4 | |
İlk üçler finale kalır. | ||||
13:40:00 Etkinlik No 52 | Master Mix 4x | 1000 M. | Handicap | Sonuç |
İnci Selçuk -
Orhan Öztürk Yüksel Taşçı-Süverçe Korkmazer |
3.56,09 | 3.46,39 | 1 | |
B.
Aslıhan Dizdaroğlu - Özlem Özden S. Özgür Çubukçu - Serhat Dizdaroğlu |
4.04,35 | 3.56,35 | 2 | |
Sena
Serhadlıoğlu - Ozan Tetik Mehmet Egeli - Rebecca Susan Haydon |
Katılmadı | |||
13:50:00 Etkinlik No 45 | Master Erkek 2- | 1000 M. | Handicap | Sonuç |
Umut Maraklı - Ercan Kesim | 3.53,57 | 3.53,17 | 1 | |
Mehmet Tuğutlu - Z. Demircan Düzel | 4.29,80 | 4.27,80 | 2 | |
14:00:00 Etkinlik No 1 | Kadınlar 1x | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Galatasaray "A" | Mervenur Uslu | 8.16,34 | 1 | 100 |
Fenerbahçe "A" | Elis Özbay | 8.33,33 | 2 | 50 |
Galatasaray "B" | Deniznur Serra Baykara | 8.42,54 | 3 | |
Fenerbahçe "C" | Ebru Akınal | 8.50,78 | 4 | |
Galatasaray "C" | Berna Bakan | 9.29,56 | 5 | |
14:10:00 Etkinlik No 7 | Erkekler 1x Final | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Fenerbahçe "B" | Onat Kazaklı | 7.11,95 | 1 | 100 |
Fenerbahçe "D" | Bayram Sönmez | 7.21,69 | 2 | |
Fenerbahçe "C" | Hamza Mert Avunduk | 7.25,01 | 3 | |
Fenerbahçe "A" | Ömer Sefa Polat | 7.34,88 | 4 | |
Galatasaray "B" | Enver Erman | 7.38,55 | 5 | 10 |
Ferdi | Enes Yenipazarlı | Katılmadı | ||
14:20:00 Etkinlik No 9 | Erkekler 2- | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Fenerbahçe "A" | Besim Tolga Şahinoğlu - Selahattin Gürsoy | 6.51,96 | 1 | 100 |
Fenerbahçe "B" | Eren Can Aslan - Gökhan Güven | 6.56,84 | 2 | |
Galatasaray | Derviş Kemal Özdemir - Emre Kubilay Oğuz | 7.01,58 | 3 | 68 |
14:30:00 Etkinlik No 20 | Hafif Kilo Erkekler 2x | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Fenerbahçe "A" | Fatih Ünsal - Mert Kaan Kartal | 6.46,69 | 1 | 100 |
Galatasaray | Enes Gök - Şefik Çakmak | 6.49,55 | 2 | 70 |
Fenerbahçe "B" | Denizhan Aydın - Samet Kaban | 7.01,88 | 3 | |
15:00:00 Etkinlik No 49 | Master Mix 2x | 1000 M. | Handicap | Sonuç |
Umut Maraklı - Özge Özdil | 3.50,71 | 3.50,41 | 1 | |
Özlem Özden - S. Özgür Çubukçu | 4.19,49 | 4.15,79 | 2 | |
Serhat Dizdaroğlu - Aslıhan Dizdaroğlu | 4.30,53 | 4.15,93 | 3 | |
Hilmi Güvenal - Meltem Polat | 5.38,21 | 5.32,01 | 4 | |
Sena Serhadlıoğlu - Ozan Tetik | Katılmadı | |||
15:10:00 Etkinlik No 3 | Kadınlar 2- | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Fenerbahçe | Didem Sürer - Petek Hepsağ | 7.43,73 | 1 | 100 |
Galatasaray "A" | Miray Kasap - Nisa Arıcı | 7.53,87 | 2 | 70 |
Galatasaray "B" | Ruken Ülgey - Aslıhan Naran Akkay | 8.09,05 | 3 | |
15:20:00 Etkinlik No 55 | Akademik Kadınlar 2x | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Boğaziçi Üniversitesi | Gizem Zeynep Ünsal - Şevval Beyza Sezer | 8.51,43 | 1 | 100 |
Koç Üniversitesi "A" | İrem Zeynep Dündar - Fulya Erdem | 9.01,01 | 2 | 70 |
Koç Üniversitesi "B" | Ece Ertan - Ece Sağıroğlu | 11.06,13 | 3 | |
Gebze Teknik Üniversitesi | Beyza Gözükızıl - Selin Topkaya | 12.25,13 | 4 | |
15:30:00 Etkinlik No 54 | Akademik Kadınlar 1x | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Boğaziçi Üniversitesi | Bilge Süldür | 9.47,92 | 1 | 100 |
Koç Üniversitesi | Serena Özabrahamyan | 10.02,19 | 2 | 70 |
15:40:00 Etkinlik No 13 | Hafif Kilo Kadınlar 1x | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Galatasaray "A" | Mervenur Uslu | 8.19,01 | 1 | 100 |
Fenerbahçe "B" | Ebru Akınal | 8.47,66 | 2 | 20 |
Fenerbahçe "A" | Nigar Hatun Demiroğlu | 8.49,45 | 3 | |
Galatasaray "B" | Buse Güngör | 9.23,03 | 4 | |
Galatasaray "C" | Zeynep Çağlayan | 9.56,84 | 5 | |
15:50:00 Etkinlik No 65 | Akademik Erkekler 8+ | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Boğaziçi Üniversitesi | Ozan Kılıç -
Buğra Bulut - Utku Türkbey - Miraç Mutlu İspir - Muhammed İkbal Sancaklı - Oğuzhan Erdik - Gürkan Erkuş - Batuhan Özbek İdil Yüksektepe (D) |
6.44,70 | 1 | 150 |
Kadirhas Üniversitesi | Yavuz Ali Oğuz - Bedirhan Yıldırım - Batuhan Sağlam - Barış Borazan - İlhan Berk Akın - Cihan Ada Öksüz - Hasan Çakar - Kayra Gönenç Sivri - Kaan Aksu (D) | 6.47,47 | 2 | 100 |
Koç Üniversitesi | Cem
Berk Görmüş - Selçuk Ergin - Abdullah Salih Budan - Hakan Güneş - Furkan
Polat - Çağda Barış Benlier - Ender Doğan Işık - Mert Özel - Selin Şengöz (D) |
7.11,30 | 3 | 40 |
Gebze Teknik Üniversitesi | Alperen
Tekin - Süleyman Şahin - Ozan Yıldırım - Hacı Durmuş Çırak - Furkan Yıldırım - Ege Eren Abdioğlu - Kaya Erdem Kaya - Evrim Burkut - Emir Topaç (D) |
7.53,99 | 4 | |
16:00:00 Etkinlik No 12 | Erkekler 8+ | 2000 M. | Sonuç | Puan |
Fenerbahçe "A" | Besim Tolga
Şahinoğlu - Selahattin Gürsoy - Gökhan Güven - Onat Kazaklı - Fatih Ünsal - Eren Can Aslan - Bayram Sönmez - Mert Kaan Kartal - Hasan Selahattin Tayfun (D) |
6.11,85 | 1 | 150 |
Fenerbahçe "B" | Emir Saygılı - Aydın İnanç Şahin - Cavit Caner Başaran - Mert Ali Dağlı - Ömer Sefa Polat - Hamza Mert Avunduk - Halil İbrahim Güzelbay - Behlül Uyar - Toprak Ata Kıvrak (D) | 6.15,06 | 2 | |
Galatasaray | Ulaş
Kurt - Derviş Kemal Özdemir - Emre Kubilay Oğuz - İlyas Çağatay Ürdem - Bilal Karademir - Yunus Emre Çegen - Furkan Kazan - Berkay Pilavcı - Mehmet Karabaşoğlu (D) |
6.19,41 | 3 | 98 |
Puan Tablosu | ||||
Deniz Küreği Kadınlar | ||||
1. | İzmit Sümerspor Kürek | 270 | Puan | |
2. | Sinop Gençlik ve Spor | 150 | Puan | |
3. | Altınboynuz | 88 | Puan | |
4. | Vira Denizciler | 66 | Puan | |
Deniz Küreği Erkekler | ||||
1. | Beşiktaş | 220 | Puan | |
2. | Altınboynuz | 208 | Puan | |
3. | Galatasaray | 170 | Puan | |
4. | İzmit Sümerspor Kürek | 30 | Puan | |
5. | Vira Denizciler | 20 | Puan | |
Akademik Kadınlar | ||||
1. | Boğaziçi Üniversitesi | 300 | Puan | |
2. | Koç Üniversitesi | 210 | Puan | |
Akademik Erkekler | ||||
1. | Kadirhas Üniversitesi | 470 | Puan | |
2. | Boğaziçi Üniversitesi | 370 | Puan | |
3. | Koç Üniversitesi | 180 | Puan | |
4. | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | 130 | Puan | |
Kadınlar | ||||
1. | Fenerbahçe | 470 | Puan | |
2. | Galatasaray | 370 | Puan | |
Erkekler | ||||
1. | Fenerbahçe | 860 | Puan | |
2. | Galatasaray | 652 | Puan | |
Ertelenen Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Şampiyonası U19 Erkek ve U19 Kadın yarışları 29 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde Ankara/Gölbaşı’nda yapıldı. GENÇ (U19) Kadınlar KULÜP 1. GALATASARAY 2. FENERBA...
BALKAN ŞAMPİYONASINDA 16 MADALYA16-17 Eylül 2023 tarihlerinde Romanya’nın Başkenti Bükreş'te düzenlenen Balkan Gençler Kürek Şampiyonasına 39 sporcu ve 20 ekip ile katılan kürekçilerimiz 4 Altın, 8 Gü...
SANMAR DENİZCİLİK DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI9-10 Eylül 2023 tarihlerinde Kocaeli/İzmit’te (Sekapark) Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası sonuçlandı.Detaylar için:https:...
U19’DA 2 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU, 1 DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ VE 1 DÜNYA DÖRDÜNCÜLÜĞÜ ELDE ETTİK.2-6 Ağustos tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen U19 Dünya Kürek Şampiyonası’na 4 ekip ve 10 sporcu i...