Türkiye Kürek Federasyonu Başkanlığı 4.Olağan Genel Kurulunda Oy Kullanacak Delege Listesi

TÜRKİYE KÜREK FEDERASYONU BAŞKANLIĞI 4.OLAĞAN GENEL KURULUNDA OY KULLANACAK DELEGE LİSTESİ (19 KASIM 2016-ANKARA)
SIRA
NO
KAYNAK ADI SOYADI KULÜP/KURUM ADI İL
1 KULÜP TEMSİLCİSİ ABDULKADİR ATAŞBAK ADANA GENÇLİK S.K ADANA
2 KULÜP TEMSİLCİSİ ADİL BAHA AKKARTAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
4 KULÜP TEMSİLCİSİ ADNAN ALTINIŞIK GÖKKUŞAĞI GENÇLİK S.K SAKARYA
3 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ ADNAN ERSAN MDK ÜYESİ ANKARA
5 MİLLİ TKM ESKİ ANT. ADNAN ERSAN ESKİ MİLLİ TKM ANTRENÖRÜ İSTANBUL
8 KULÜP TEMSİLCİSİ AHMET ALP ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
7 KULÜP TEMSİLCİSİ AHMET AYAR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
6 KULÜP TEMSİLCİSİ AHMET YILDIRIM ODTÜ S.K. ANKARA
9 KULÜP TEMSİLCİSİ ALAATTİN KONUKLAR SAKARYA GENÇLİK S.K SAKARYA
10 KULÜP TEMSİLCİSİ ALEN NARSÜZ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
12 KULÜP TEMSİLCİSİ ALİ GÖKDOĞAN ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
11 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ ALİ ÖZDEMİR BARTIN GHSİM BARTIN
13 KULÜP TEMSİLCİSİ ALİ EKBER TOMBAKOĞLU BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
14 KULÜP TEMSİLCİSİ ALİ İHSAN ÖZTÜRK ODTÜ S.K. ANKARA
15 KULÜP TEMSİLCİSİ ALPARSLAN DURUKAN GEBZE TEKNİK ÜNİV. S.K KOCAELİ
16 ESKİ FED. BAŞKANI ALTAN ÜSTÜNEL ESK FED. BAŞKANI ANKARA
17 KULÜP TEMSİLCİSİ ASLI KOCABIYIK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
18 KULÜP TEMSİLCİSİ AYKUT ERSAN ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
19 KULÜP TEMSİLCİSİ AYSEL DAMAR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
20 KULÜP TEMSİLCİSİ AZİZ ARACI SAKARYA GENÇLİK S.K SAKARYA
21 KULÜP TEMSİLCİSİ BARAN TANSEL ODTÜ S.K. ANKARA
22 KULÜP TEMSİLCİSİ BARBAROS ÇELİKÖZ TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
23 KULÜP TEMSİLCİSİ BARBAROS MUMCUOĞLU GALATASARAY S.K. İSTANBUL
24 KULÜP TEMSİLCİSİ BARIŞ ÇAĞRUHAN ÇEÇEN BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
25 EN FAZ. MİLLİ OLN. SPRC. BATUHAN KISACIKOĞLU EN FAZ. MİLLİ OLN. SPORCU İSTANBUL
26 KULÜP TEMSİLCİSİ BATUHAN EMRE GÜNEL BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
27 KULÜP TEMSİLCİSİ BEHÇET SAATCI FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
29 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ BEKİR ÇEKER AYDIN GHSİM AYDIN
28 KULÜP TEMSİLCİSİ BEKİR EKE ODTÜ S.K. ANKARA
30 KULÜP TEMSİLCİSİ BERAATTİN KÖKÇAY FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
31 KULÜP TEMSİLCİSİ BERİL HANÇER BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
32 KULÜP TEMSİLCİSİ BURAK DİLSİZ GALATASARAY S.K. İSTANBUL
33 KULÜP TEMSİLCİSİ BURAK ŞEREFATTİN ACARTÜRK BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
34 KULÜP TEMSİLCİSİ BURCU İNALPULAT BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
35 KULÜP TEMSİLCİSİ BURÇİN ERSAN ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
36 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ BURHAN BAŞOĞLU ANKARA GHSİM ANKARA
37 KULÜP TEMSİLCİSİ BÜLENT AKKÖSE TUZLA DENİZ YILDIZI S.K. İSTANBUL
38 KULÜP TEMSİLCİSİ BÜLENT BOZKURT BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
39 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ CAFER GEYİK SGM HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
40 ESKİ HAKEM CANDAŞ ALÇIN ESKİ HAKEM KOCAELİ
42 KULÜP TEMSİLCİSİ CEM CİNGİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
41 KULÜP TEMSİLCİSİ CEM ŞAHİNOĞLU GALATASARAY S.K. İSTANBUL
43 KULÜP TEMSİLCİSİ CEMAL KOÇ ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
44 KULÜP TEMSİLCİSİ ÇAĞLAR ÖZDEMİR FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
45 ESKİ FED. BAŞKANI ÇETİN ÖZTÜRK ESK FED. BAŞKANI ANKARA
46 KULÜP TEMSİLCİSİ DENİZ KISA YILDIZ KÜREK S.K. İSTANBUL
47 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ DURSUN TÜRK SPOR GENEL MÜDÜR YRD ANKARA
49 KULÜP TEMSİLCİSİ EGEMEN ARTIK FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
48 KULÜP TEMSİLCİSİ EMİN OKAN ALPAR SİNOP KARADENİZ YLK.S.K. SİNOP
50 KULÜP TEMSİLCİSİ EMİR GÜNEY KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
51 MİLLİ TKM ESKİ ANT. EMİR TURGAN ESKİ MİLLİ TKM ANTRENÖRÜ İSTANBUL
54 KULÜP TEMSİLCİSİ EMRE AKBAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
53 KULÜP TEMSİLCİSİ EMRE DANİŞMENT GALATASARAY S.K. İSTANBUL
52 KULÜP TEMSİLCİSİ EMRE GÜMÜŞ TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
55 KULÜP TEMSİLCİSİ ENGİN SEMEZCİ İZNİK SPOR KULÜBÜ BURSA
56 KULÜP TEMSİLCİSİ ERCAN YELDAN ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
57 KULÜP TEMSİLCİSİ ERCÜMENT ATAYERİ HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
58 KULÜP TEMSİLCİSİ ERDOĞAN SARUHANOĞLU TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
59 EN FAZ. MİLLİ OLN. SPRC. ERTUĞRUL ATEŞ EN FAZ. MİLLİ OLN. SPORCU İSTANBUL
60 KULÜP TEMSİLCİSİ FAHRETTİN SOYDAN BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
61 MİLLİ TKM ESKİ ANT. FAHRİ ÖZBEY ESKİ MİLLİ TKM ANTRENÖRÜ İSTANBUL
62 KULÜP TEMSİLCİSİ FATİH SANİ ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
63 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ FATİH  ÇELİKEL SAKARYA GHSİM SAKARYA
64 KULÜP TEMSİLCİSİ FERHAT MERCAN HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
65 KULÜP TEMSİLCİSİ FİKRET BORA HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
66 KULÜP TEMSİLCİSİ FİKRET ÇETİNKAYA FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
67 KULÜP TEMSİLCİSİ FUAT EMİN KÜÇÜKDEVECİ TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
68 KULÜP TEMSİLCİSİ FUZULİ ŞİMŞEK GÖKKUŞAĞI GENÇLİK S.K SAKARYA
70 KULÜP TEMSİLCİSİ GÖKHAN DEMİR İZNİK SPOR KULÜBÜ BURSA
69 KULÜP TEMSİLCİSİ GÖKHAN ŞAHİN GALATASARAY S.K. İSTANBUL
71 KULÜP TEMSİLCİSİ GÖKHUN KARAGÖZ GALATASARAY S.K. İSTANBUL
72 KULÜP TEMSİLCİSİ GÜLBAHAR ÇATALTEPE ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
73 KULÜP TEMSİLCİSİ GÜLSEMİN CEYLAN FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
74 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ HADİ ÇOMAKTEKİN MARDİN GHSİM MARDİN
75 KULÜP TEMSİLCİSİ HAKAN  AYDOĞMUŞ TUZLA DENİZ YILDIZI S.K. İSTANBUL
76 ESKİ HAKEM HAKAN MURAT GÜNDAY ESKİ HAKEM İSTANBUL
77 KULÜP TEMSİLCİSİ HALİL YILMAZEL ADANA GENÇLİK S.K ADANA
78 KULÜP TEMSİLCİSİ HALİT KARAMAN HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
79 KULÜP TEMSİLCİSİ HAMİT YILDIRIM GEBZE TEKNİK ÜNİV. S.K KOCAELİ
80 KULÜP TEMSİLCİSİ HARUN ÜLKER İZNİK SPOR KULÜBÜ BURSA
81 KULÜP TEMSİLCİSİ HARUN  UTÇU BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
82 KULÜP TEMSİLCİSİ HASAN ATA ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
84 KULÜP TEMSİLCİSİ HASAN MURAT ATAY GALATASARAY S.K. İSTANBUL
85 KULÜP TEMSİLCİSİ HATİCE NAZLI YAKICI ADANA B.Ş.B S.K ADANA
86 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ HAYRULLAH OZAN  ÇETİNER ULUSLARARASI ORG.D.BŞK. ANKARA
87 KULÜP TEMSİLCİSİ HÜSEYİN TUROĞLU FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
88 KULÜP TEMSİLCİSİ HÜSEYİN ONUR AYDEMİR ODTÜ S.K. ANKARA
89 KULÜP TEMSİLCİSİ İBRAHİM TOPUZ İZNİK SPOR KULÜBÜ BURSA
90 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ İBRAHİM İLHAMİ KOÇ İSTANBUL GHSİM İSTANBUL
91 ESKİ FED. BAŞKANI İLHAMİ İŞŞEVEN ESK FED. BAŞKANI İSTANBUL
92 KULÜP TEMSİLCİSİ İLHAN SALMAN GÖKKUŞAĞI GENÇLİK S.K SAKARYA
93 KULÜP TEMSİLCİSİ İRFAN ERTAN ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
96 KULÜP TEMSİLCİSİ İSMAİL  ÇİVİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
94 KULÜP TEMSİLCİSİ İSMAİL  KOCABAŞ HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
95 KULÜP TEMSİLCİSİ İSMAİL  ÖZGÜR GALATASARAY S.K. İSTANBUL
97 KULÜP TEMSİLCİSİ İSMET DURAK SAKARYA GENÇLİK S.K SAKARYA
98 KULÜP TEMSİLCİSİ KADİR TANER TOKAY ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
99 KULÜP TEMSİLCİSİ KAMİL DİKİCİ ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
100 KULÜP TEMSİLCİSİ KEMAL İSMAİL TOKDOĞANLAR FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
101 KULÜP TEMSİLCİSİ KENAN YÜCEL RİZE GENÇLİK S.K RİZE
102 KULÜP TEMSİLCİSİ KÖKSAL YÜZBAŞIOĞULLARI TUZLA BLD SU SPORLARI S.K İSTANBUL
103 KULÜP TEMSİLCİSİ LEVENT ŞAHİNOĞLU GALATASARAY S.K. İSTANBUL
105 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ MEHMET BAYKAN SPOR GENEL MÜDÜRÜ        ANKARA
109 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET BULAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
106 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ MEHMET ÇAPAN İDARİ VE MALİ İŞL. D. BŞK. ANKARA
110 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET ÇELİK FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
108 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET MUMCUOĞLU GALATASARAY S.K. İSTANBUL
107 TASKK MEHMET TOP TASKK MUĞLA
111 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET VURAT ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
112 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET YALÇIN BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
113 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET AYHAN ARDA ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
114 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET MURAT DİLEK FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
104 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET TAYFUN KARAALP TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
115 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET YILMAZ CESUR FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
116 KULÜP TEMSİLCİSİ MEHMET ZİYA GÜVENALP BOĞAZİÇİ ÜNİV S.K İSTANBUL
118 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ METE  EROL STRATEJİ DAİRESİ BŞK. ANKARA
119 KULÜP TEMSİLCİSİ METE  İBİŞOĞLU ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
120 KULÜP TEMSİLCİSİ METE  KARACADAĞ FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
117 KULÜP TEMSİLCİSİ METE  KAVAKSOYU TUZLA DENİZ YILDIZI S.K. İSTANBUL
121 EN FAZ. MİLLİ OLN. SPRC. METE  YELTEPE EN FAZ. MİLLİ OLN. SPORCU KOCAELİ
122 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ METİN KAPLAN YALOVA GHSİM YALOVA
123 EN FAZ. MİLLİ OLN. SPRC. METİN PAK EN FAZ. MİLLİ OLN. SPORCU ANKARA
124 TSYD METİN MUHLİS GÖREN TSYD MUĞLA
125 KULÜP TEMSİLCİSİ MİRAÇ TOMBAZ TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
126 KULÜP TEMSİLCİSİ MUHAMMED AKGÜL ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
127 KULÜP TEMSİLCİSİ MUHARREM ÖZCAN GÖKKUŞAĞI GENÇLİK S.K SAKARYA
130 KULÜP TEMSİLCİSİ MURAT  ADIGÜZEL ADANA GENÇLİK S.K ADANA
128 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ MURAT  KOCAKAYA SPOR GENEL MÜDÜR YRD ANKARA
129 KULÜP TEMSİLCİSİ MURAT  KÜPÇÜ TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
131 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSA CENGİZ ORAL FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
134 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSTAFA ALP ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
133 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSTAFA APAYDIN ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
135 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSTAFA FERİZCAN FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
132 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSTAFA TURGUN GALATASARAY S.K. İSTANBUL
136 ESKİ HAKEM MUSTAFA YURDAGÜL ESKİ HAKEM İSTANBUL
137 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ MUSTAFA KEMAL SEVER BURDUR GHSİM BURDUR
138 KULÜP TEMSİLCİSİ MUSTAFA VELİ AK GALATASARAY S.K. İSTANBUL
139 KULÜP TEMSİLCİSİ NADİR YILDIRIM GEBZE TEKNİK ÜNİV. S.K KOCAELİ
140 KULÜP TEMSİLCİSİ NAZAN GÜLTEKİN  ÇINAR ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
141 KULÜP TEMSİLCİSİ NECATİ TOSUN İZNİK SPOR KULÜBÜ BURSA
142 KULÜP TEMSİLCİSİ NECMİ  CAN HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
143 ESKİ HAKEM NEJAT DALAY ESKİ HAKEM İSTANBUL
144 KULÜP TEMSİLCİSİ NİHAT ÖZBAĞI FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
145 ESKİ FED. BAŞKANI NİHAT USTA ESK FED. BAŞKANI İSTANBUL
146 KULÜP TEMSİLCİSİ OĞUZ AYDİNÇ HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
147 TSYD OĞUZ KERİM HOŞFİKİRER TSYD ARTVİN
148 TMOK OKTAR TERTEMİZ TMOK İSTANBUL
149 KULÜP TEMSİLCİSİ ORHAN BURMA GALATASARAY S.K. İSTANBUL
150 KULÜP TEMSİLCİSİ ORKUN OKTAY KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ S.K İSTANBUL
152 KULÜP TEMSİLCİSİ OSMAN DEMİRCİ HEREKE NUH ÇİMENTO S.K. KOCAELİ
151 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ OSMAN GÜMÜŞ SPOR KURULUŞLARI D. BŞK. ANKARA
153 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ ÖMER  ALTUNSOY SPOR GENEL MÜDÜR YRD ANKARA
154 GEN.MÜD.TEMSİLCİSİ ÖMER  KALKAN SPOR FAAL.DAİRESİ BAŞK. ANKARA
155 KULÜP TEMSİLCİSİ ÖZDEN DEMİRKIRAN ANADOLU HİS.KÜREK S.K. İSTANBUL
156 MİLLİ TKM ESKİ ANT. ÖZGEN KORKMAZLAR ESKİ MİLLİ TKM ANTRENÖRÜ İSTANBUL
157 KULÜP TEMSİLCİSİ ÖZGÜR  NORMAN ODTÜ S.K. ADANA
158 KULÜP TEMSİLCİSİ ÖZNUR KISA YILDIZ KÜREK S.K. İSTANBUL
159 KULÜP TEMSİLCİSİ RAHİME ELİF APAYDIN YILDIZ KÜREK S.K. İSTANBUL
161 KULÜP TEMSİLCİSİ RAMAZAN ÇAKIR ÇUKUROVA ÜNİV. S.K ADANA
160 KULÜP TEMSİLCİSİ RAMAZAN GÜNAL GEBZE TEKNİK ÜNİV. S.K KOCAELİ
162 KULÜP TEMSİLCİSİ RECEP SALİH DURMUŞ TSK SPOR GÜCÜ S.K. ANKARA
163 KULÜP TEMSİLCİSİ REHA ALPAR SİNOP KARADENİZ YLK.S.K. SİNOP
164 ESKİ FED. BAŞKANI REMZİ TAN ESK FED. BAŞKANI İSTANBUL
165 KULÜP TEMSİLCİSİ SAADETİN HAYMANA TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
166 TASKK SAADETTİN DAĞ TASKK ARTVİN
167 KULÜP TEMSİLCİSİ SALİH  TOPÇUOĞLU SAKARYA GENÇLİK S.K SAKARYA
168 KULÜP TEMSİLCİSİ SEDAT OBENİK BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
169 KULÜP TEMSİLCİSİ SELİM ŞAHİN SAKARYA GENÇLİK S.K SAKARYA
170 KULÜP TEMSİLCİSİ SELMA EMİNE ATAY YILDIZ KÜREK S.K. İSTANBUL
172 KULÜP TEMSİLCİSİ SERDAR ERTOKLAR FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
171 KULÜP TEMSİLCİSİ SERDAR ZAĞRALI ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
173 KULÜP TEMSİLCİSİ SERHAN KİRAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
174 TMOK SEYİT BİLAL PORSUN TMOK İSTANBUL
175 KULÜP TEMSİLCİSİ SİNAN NAZLI FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
176 KULÜP TEMSİLCİSİ ŞAHİN OĞUZ ODTÜ S.K. ANKARA
177 KULÜP TEMSİLCİSİ ŞENOL ÇAM GEBZE TEKNİK ÜNİV. S.K KOCAELİ
178 KULÜP TEMSİLCİSİ ŞEVKET GÜRSEL ŞEN FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
179 KULÜP TEMSİLCİSİ ŞÜKRÜ HAKAN TUFAN FETHİYE BLD. S.K MUĞLA
180 KULÜP TEMSİLCİSİ TAHİR EREV ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ
181 MİLLİ TKM ESKİ ANT. TAMER YELKOVAN ESKİ MİLLİ TKM ANTRENÖRÜ İSTANBUL
83 EN FAZ. MİLLİ OLN. SPRC. TİMUR ERENSAL EN FAZ. MİLLİ OLN. SPORCU İSTANBUL
182 KULÜP TEMSİLCİSİ TUFAN TURANLI TÜRK BALIKADAMLAR S.K. İSTANBUL
183 ESKİ HAKEM ÜNAL KARALİ ESKİ HAKEM KOCAELİ
184 KULÜP TEMSİLCİSİ VEYSEL ÇELİK TUZLA BLD SU SPORLARI S.K İSTANBUL
185 KULÜP TEMSİLCİSİ YUNUS VAHİT GÖKTUNA FENERBAHÇE S.K. İSTANBUL
186 KULÜP TEMSİLCİSİ YÜCEL TUNCER KOÇ ÜNİVERSİTESİ S.K. İSTANBUL
187 KULÜP TEMSİLCİSİ ZAFER İNALPULAT BEŞİKTAŞ S.K. İSTANBUL
NOT:  Delege listeleri ile ilgili Federasyona yapılacak her itiraz için 200,00 (iki yüz) TL ücret alınacaktır. İtiraz ücretleri Türkiye Kürek Federasyonunun Garanti Bankası Anafartalar Şubesi IBAN: TR38 0006 2000 7110 0006 2985 72 hesabına yatırılacaktır.

Diğer ULUSAL HABERLER

Image

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI16-17-18 Ekim 2020 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası sonuçlandı.Yarışmalar sonunda takımlar puan sıralaması aş...

Image

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLK GÜN SONUÇLARIhttp://www.tkf.gov.tr/2/Deniz_Kuregi_Turkiye_Sampiyonasi_Sonuclari-5752.aspxDENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İKİNCİ GÜN SONUÇLARIhttp://www.tkf.gov.tr...


Image

DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI START LİSTESİ

25-26-27 Eylül 2020 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılacak olan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası start listesi.http://www.tkf.gov.tr/2/Deniz_Kuregi_Turkiye_Sampiyonasi_Start_Liste...


Image

Gençler Türkiye Kupası Sonuçlandı.

7-9 Ağustos 2020 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Gençler Türkiye Kupası Sonuçlandı.http://tkf.gov.tr/2/Gencler_Turkiye_Kupasi_Sonuclandi-5734.aspx...


Image

Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası

Daha önce 22-23 Ağustos 2020 tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası COVID-19 tedbirleri kapsamında 12-13 Eylül 2020 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır....