Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği - Akademi Federasyon Kupası Start Listesi ve Sonuçlar

Sapanca - Kırkpınar, Büyükler Türkiye Şampiyonası ve Deniz Küreği - Akademi Federasyon Kupası Sonuçlar



http://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_-_Akademi_Federasyon_Kupasi_Start_Listesi-5707.aspx


Eleme Sonuçları ve Cumartesi-Pazar Programı

http://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_-_Akademi_Federasyon_Kupasi_Eleme_Sonuclari_ve_Cumartesi-Pazar_Programi-5708.aspx

6-7 Mart Sonuçları ile 8 Mart Programı:

http://www.tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_-_Akademi_Federasyon_Kupasi_Eleme_ve_Cumartesi_Sonuclari-Pazar_Programi-5708.aspx

YARIŞ SONUÇLARI:

http://tkf.gov.tr/2/Buyukler_Turkiye_Sampiyonasi_ve_Deniz_Kuregi_-_Akademi_Federasyon_Kupasi_Sonuclandi-5708.aspx

10:30:00      Etkinlik No 81 Deniz Küreği Erkekler 1x Final 2000 M. Sonuç Puan
Ferdi Naim Talha Güneş 9.52,32 1  
Galatasaray Barış Ertürk 9.57,03 2 70
Altınboynuz "A" Yiğit Terman 10.01,14 3 68
Altınboynuz "B" Harun Eren Ofluoğlu 10.14,97 4  
Beşiktaş Murat Tunalı 10.23,95 5 20
Vira Denizciler "B" Ata Yıldız 10.56,34 6  
         
10:40:00      Etkinlik No 82 Deniz Küreği Erkekler 2x Final 2000 M. Sonuç Puan
Beşiktaş Emircan Tunçtürk - Yaman Koç 8.39,71 1 100
Altınboynuz A" Ali Karataş - Barış Altunok 8.48,11 2 70
Galatasaray Demir Sönmez - Batuhan Altındağ 8.59,87 3 50
İstanbul Kürek Spor Kulübü Süleyman Berk Hakyol - Sarp Saltık 9.26,67 4  
Altınboynuz "B" Emin Nurgör - Türker Miletli 9.29,55 5  
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "C" Mert Kayyar - Mehmet Karabaş 9.46,09 6  
         
10:50:00      Etkinlik No 80 Deniz Küreği Kadınlar 4x+ Final 2000 M. Sonuç Puan
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "A" Seren Yağmur Özbay - Ayşe Baydar - Nisa Süren
Sudem Kumla (D) - Vasfiye Sude Koç
8.58,50 1 100
Sinop Gençlik ve Spor Kulübü Melike Ezgi Gündoğdu - Ceyda Çiğdem Yıldız
İrem Özçelik - Erkan Can (D) - Azra Betül Koçak
9.22,54 2 30
Altınboynuz "A" Merve Şimal Kanoğlu - Elif Çat - Arda Pişirgen (D)
Firdevs Selin Baltacıoğlu - Bengül Serindik
9.29,47 3 20
Vira Denizciler İlayda Başak Karamete - Güneş Aydın -
Gözde Koca - Nehir Akdemir - Sude Erikli (D)
9.41,74 4  
İzmit Sümerspor Kürek Kulübü "B" Yasemin Bengisu Kalemoğlu - Dilara Yeğin - Sude Sunar (D) - Lara Bozüyük - Nisa Selin Süzgün 9.41,93 5  
Altınboynuz "B" Senanur Yavuzarslan (D) - Ceren Özyiğit
Hatice Durak - Merve Aslan - İdil Nevin Atıcı
10.03,64 6  
         
13:00:00      Etkinlik No 7 Erkekler 1x. 1.Eleme 2000 M. Sonuç  
Fenerbahçe "B" Onat Kazaklı 7.25,59 1  
Ferdi Enes Yenipazarlı 7.30,09 2  
Fenerbahçe "C" Hamza Mert Avunduk 8.03,50 3  
Galatasaray "A" Bilal Karademir 8.14,54 4  
         
13:10:00      Etkinlik No 7 Erkekler 1x 2.Eleme 2000 M. Sonuç  
Fenerbahçe "D" Bayram Sönmez 7.35,51 1  
Fenerbahçe "A" Ömer Sefa Polat 7.39,03 2  
Galatasaray "B" Enver Erman 7.39,82 3  
Fenerbahçe "E" Kaan Yılmaz Aydın 7.47,06 4  
  İlk üçler finale kalır.      
         
13:40:00     Etkinlik No 52 Master Mix 4x 1000 M. Handicap Sonuç
  İnci Selçuk - Orhan Öztürk
Yüksel Taşçı-Süverçe Korkmazer
3.56,09 3.46,39 1
  B. Aslıhan Dizdaroğlu - Özlem Özden
S. Özgür Çubukçu - Serhat Dizdaroğlu
4.04,35 3.56,35 2
  Sena Serhadlıoğlu - Ozan Tetik
Mehmet Egeli - Rebecca Susan Haydon
Katılmadı    
         
13:50:00     Etkinlik No 45 Master Erkek 2- 1000 M. Handicap Sonuç
  Umut Maraklı - Ercan Kesim 3.53,57 3.53,17 1
  Mehmet Tuğutlu - Z. Demircan Düzel 4.29,80 4.27,80 2
         
14:00:00      Etkinlik No 1 Kadınlar 1x 2000 M. Sonuç Puan
Galatasaray "A" Mervenur Uslu 8.16,34 1 100
Fenerbahçe "A" Elis Özbay 8.33,33 2 50
Galatasaray "B" Deniznur Serra Baykara 8.42,54 3  
Fenerbahçe "C" Ebru Akınal 8.50,78 4  
Galatasaray "C" Berna Bakan 9.29,56 5  
         
14:10:00      Etkinlik No 7 Erkekler 1x Final 2000 M. Sonuç Puan
Fenerbahçe "B" Onat Kazaklı 7.11,95 1 100
Fenerbahçe "D" Bayram Sönmez 7.21,69 2  
Fenerbahçe "C" Hamza Mert Avunduk 7.25,01 3  
Fenerbahçe "A" Ömer Sefa Polat 7.34,88 4  
Galatasaray "B" Enver Erman 7.38,55 5 10
Ferdi Enes Yenipazarlı Katılmadı    
         
14:20:00      Etkinlik No 9 Erkekler 2- 2000 M. Sonuç Puan
Fenerbahçe "A" Besim Tolga Şahinoğlu - Selahattin Gürsoy 6.51,96 1 100
Fenerbahçe "B" Eren Can Aslan - Gökhan Güven 6.56,84 2  
Galatasaray Derviş Kemal Özdemir - Emre Kubilay Oğuz 7.01,58 3 68
       
14:30:00      Etkinlik No 20 Hafif Kilo Erkekler 2x 2000 M. Sonuç Puan
Fenerbahçe "A" Fatih Ünsal - Mert Kaan Kartal 6.46,69 1 100
Galatasaray Enes Gök - Şefik Çakmak 6.49,55 2 70
Fenerbahçe "B" Denizhan Aydın - Samet Kaban 7.01,88 3  
       
15:00:00      Etkinlik No 49 Master Mix 2x 1000 M. Handicap Sonuç
  Umut Maraklı - Özge Özdil 3.50,71 3.50,41 1
  Özlem Özden - S. Özgür Çubukçu 4.19,49 4.15,79 2
  Serhat Dizdaroğlu - Aslıhan Dizdaroğlu 4.30,53 4.15,93 3
  Hilmi Güvenal - Meltem Polat 5.38,21 5.32,01 4
  Sena Serhadlıoğlu - Ozan Tetik Katılmadı    
         
15:10:00      Etkinlik No 3 Kadınlar 2- 2000 M. Sonuç Puan
Fenerbahçe  Didem Sürer - Petek Hepsağ 7.43,73 1 100
Galatasaray "A" Miray Kasap - Nisa Arıcı 7.53,87 2 70
Galatasaray "B" Ruken Ülgey - Aslıhan Naran Akkay 8.09,05 3  
         
15:20:00      Etkinlik No 55 Akademik Kadınlar 2x 2000 M. Sonuç Puan
Boğaziçi Üniversitesi Gizem Zeynep Ünsal - Şevval Beyza Sezer 8.51,43 1 100
Koç Üniversitesi "A" İrem Zeynep Dündar - Fulya Erdem 9.01,01 2 70
Koç Üniversitesi "B" Ece Ertan - Ece Sağıroğlu 11.06,13 3  
Gebze Teknik Üniversitesi Beyza Gözükızıl - Selin Topkaya 12.25,13 4  
         
15:30:00      Etkinlik No 54 Akademik Kadınlar 1x 2000 M. Sonuç Puan
Boğaziçi Üniversitesi Bilge Süldür 9.47,92 1 100
Koç Üniversitesi Serena Özabrahamyan 10.02,19 2 70
         
15:40:00      Etkinlik No 13 Hafif Kilo Kadınlar 1x 2000 M. Sonuç Puan
Galatasaray "A" Mervenur Uslu 8.19,01 1 100
Fenerbahçe "B" Ebru Akınal 8.47,66 2 20
Fenerbahçe "A" Nigar Hatun Demiroğlu 8.49,45 3  
Galatasaray "B" Buse Güngör 9.23,03 4  
Galatasaray "C" Zeynep Çağlayan 9.56,84 5  
         
15:50:00      Etkinlik No 65 Akademik Erkekler 8+ 2000 M. Sonuç Puan
Boğaziçi Üniversitesi Ozan Kılıç - Buğra Bulut - Utku Türkbey -
Miraç Mutlu İspir - Muhammed İkbal Sancaklı -
Oğuzhan Erdik - Gürkan Erkuş - Batuhan Özbek
İdil Yüksektepe (D)
6.44,70 1 150
Kadirhas Üniversitesi Yavuz Ali Oğuz - Bedirhan Yıldırım - Batuhan Sağlam - Barış Borazan - İlhan Berk Akın - Cihan Ada Öksüz - Hasan Çakar - Kayra Gönenç Sivri - Kaan Aksu (D) 6.47,47 2 100
Koç Üniversitesi Cem Berk Görmüş - Selçuk Ergin - Abdullah Salih Budan - Hakan Güneş - Furkan Polat - Çağda Barış Benlier - Ender Doğan Işık - Mert Özel -
Selin Şengöz (D)
7.11,30 3 40
Gebze Teknik Üniversitesi Alperen Tekin - Süleyman Şahin - Ozan Yıldırım -
Hacı Durmuş Çırak - Furkan Yıldırım -
Ege Eren Abdioğlu - Kaya Erdem Kaya - Evrim Burkut - Emir Topaç (D)
7.53,99 4  
         
16:00:00      Etkinlik No 12 Erkekler 8+ 2000 M. Sonuç Puan
Fenerbahçe "A" Besim Tolga Şahinoğlu - Selahattin Gürsoy -
Gökhan Güven - Onat Kazaklı - Fatih Ünsal -
Eren Can Aslan - Bayram Sönmez - Mert Kaan Kartal - Hasan Selahattin Tayfun (D)
6.11,85 1 150
Fenerbahçe "B" Emir Saygılı - Aydın İnanç Şahin - Cavit Caner Başaran - Mert Ali Dağlı - Ömer Sefa Polat - Hamza Mert Avunduk - Halil İbrahim Güzelbay - Behlül Uyar - Toprak Ata Kıvrak (D) 6.15,06 2  
Galatasaray Ulaş Kurt - Derviş Kemal Özdemir -
Emre Kubilay Oğuz - İlyas Çağatay Ürdem -  Bilal Karademir - Yunus Emre Çegen - Furkan Kazan - Berkay Pilavcı - Mehmet Karabaşoğlu (D)
6.19,41 3 98
       
Puan Tablosu  
Deniz Küreği Kadınlar  
1. İzmit Sümerspor Kürek 270 Puan  
2. Sinop Gençlik ve Spor 150 Puan  
3. Altınboynuz 88 Puan  
4. Vira Denizciler 66 Puan  
 
Deniz Küreği Erkekler  
1. Beşiktaş 220 Puan  
2. Altınboynuz 208 Puan  
3. Galatasaray 170 Puan  
4. İzmit Sümerspor Kürek 30 Puan  
5. Vira Denizciler 20 Puan  
 
Akademik Kadınlar  
1. Boğaziçi Üniversitesi 300 Puan  
2. Koç Üniversitesi 210 Puan  
 
Akademik Erkekler  
1. Kadirhas Üniversitesi 470 Puan  
2. Boğaziçi Üniversitesi 370 Puan  
3. Koç Üniversitesi 180 Puan  
4. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 130 Puan  
         
Kadınlar  
1. Fenerbahçe 470 Puan  
2. Galatasaray 370 Puan  
 
Erkekler  
1. Fenerbahçe 860 Puan  
2. Galatasaray 652 Puan  
         
         




Diğer ULUSAL HABERLER

Image

TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI 2020 (BÜYÜKLER +U23) KATILIM İSTATİSTİĞİ

TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASI 2020 (BÜYÜKLER +U23) KATILIM KULÜP SAYISI : 2 ( KADIN ERKEK TÜM YARIŞLARA KATILAN) 2 ( 1 ERKEK SPORCU İLE KATILAN 1 KULÜP 2 KADIN SPORCU İLE KATILAN 1KULÜP) 1)FENERBAHÇE : ER...

Image

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN...


Image

KÜREKÇİ REKTÖR

Boğaziçi Üniversitesi Kürek takımıyeni alınan Empachermarka yarış teknelerinin suya indirilmesi ile ilgili bir etkinlik düzenledi . Üniversitenin Alibey Barajında yer alan kayıkhanesinde gerçekleşen o...


Image

BODRUM'DA KÜREK 3. YAŞINA BASTI

Bodrum, kürek sporu ile 9 Haziran 2017'de tanıştı. 53 yıllık kürek geçmişi olan CRG'nin kurduğu takımın ilk kürekçileri Milta Marina'da denize indi.Tek başımıza çıktığımız yolda zorluklarla da karşıla...