BODRUM'DA KÜREK 3. YAŞINA BASTI

Bodrum, kürek sporu ile 9 Haziran 2017'de tanıştı. 53 yıllık kürek geçmişi olan CRG'nin kurduğu takımın ilk kürekçileri Milta Marina'da denize indi. 

Tek başımıza çıktığımız yolda zorluklarla da karşılaştık, bizi yavaşlatan günler de oldu ama tekneler kilometreleri kat etmeye devam ettiler.

Bodrumda başladığı ilk günden bu yana CRG 480 kişiyi kürek ile tanıştırdı. 150 kürekçi antrenmanlarda 100 kilometrenin üstünde kürek çekti, 44 sporcusu lisans sahibi oldu, kimisi kendi yolunda devam etti, kimisi de ailemize değer kattı. 

İki yıldır kürek sporu ile ilgili olarak verilen eğitimler, sosyal medyada yayımlanan makaleler, haberler, fotoğraflar ve videolar ile medyanın desteğini hep yanımızda hissettik.

Uzak Doğu, Avrupa ve Türkiye'deki Deniz Küreği Kardeş Kulüplerimiz ile bilgi alış verişi yaptık, projeler ürettik ve ortak antrenmanlar yaptık.

Bu gün üçüncü yaşımıza ilk adımı atıp Bodrum Halikarnas Kürek Kulübü olarak yolumuza devam ederken bizden desteklerini esirgemeyen Resmi Makamlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Derneklere, Vakıflara, Özel Kuruluşlara, Medyaya ve tüm kürek severlere teşekkür ediyoruz.

KÜREKTE BULUŞALIM


Diğer ULUSAL HABERLER


Image

KÜREKÇİ REKTÖR

Boğaziçi Üniversitesi Kürek takımıyeni alınan Empachermarka yarış teknelerinin suya indirilmesi ile ilgili bir etkinlik düzenledi . Üniversitenin Alibey Barajında yer alan kayıkhanesinde gerçekleşen o...


Image

Türkiye Kürek Federasyonu 2019 Yılı Faaliyet Programı

Türkiye Kürek Federasyonu 2019 Yılı Faaliyet Programıhttp://www.tkf.gov.tr/2/2019_Yili_Faaliyet_Programi-1598.aspx...